Informacje prasowe

Wiosenna oferta w Orange z telewizorem 55” i smartfonami oraz HBO bez opłat

25 marca 2021
Wiosenna oferta w Orange z telewizorem 55” i smartfonami oraz HBO bez opłat

Wiosna już trwa, a wraz z nią wystartował sezon promocyjny. Warto teraz pomyśleć o nowym smartfonie w dobrej cenie, o rodzinnej rozrywce, m.in. telewizorze na raty oraz o HBO - jako bonusie przez pół roku w Telewizji Orange. Nie zabraknie też atrakcyjnych ofert dla klientów biznesowych.

 

Smart TV w świetnej cenie i HBO bez opłat z Orange Love

Wybierając pakiety: Love Standard, Extra lub Premium można zakupić telewizor w korzystnych ratach po 35 złotych, płatnych przez 48 miesięcy.

Na 55 calowym telewizorze TCL, z głębią kolorów i z funkcją 4K, z pewnością przyjemnie będzie oglądało się kinowe hity. Dodatkowo można odebrać filmowy upominek - półroczny, bezpłatny dostęp do kanału HBO. Na platformie HBO GO na wiosnę pojawią się wyczekiwane i doceniane na świecie produkcje, takie jak „Wonder Woman 1984”, serial „My dzieci z Dworca ZOO”, liczne dokumenty, czy propozycje dla młodszych widzów.

By wygodniej oglądać filmy, na kilku urządzeniach w domu – na smartfonach, laptopach, tabletach - warto skorzystać, z wprowadzonego niedawno przez Orange, nowoczesnego modemu Funbox 6 z najszybszym na rynku Wi-fi 6. Sprzęt zapewni płynność w odbiorze, a także przyda się podczas pracy czy nauki zdalnej.

Tańsze telefony na raty dla klientów indywidualnych

Nowi użytkownicy Orange Love i Planów Mobilnych, oraz ci, którzy przedłużą swoją umowę lub zwiększą pakiety, mogą skorzystać z bogatej oferty smartfonów w atrakcyjnej cenie. Do wyboru są m.in. nowości na rynku oraz modele obsługujące sieć #hello5G:

  • Samsung Galaxy A12 – w ratach po 25 złotych na 24 miesiące - przy zakupie Planu Mobilnego 45 lub pakietu Orange Love Mini
  • Samsung Galaxy A52 –– za 55 złotych przez 24 miesiące - przy zakupie Planu Mobilnego 55 lub pakietu Orange Love Standard
  • Samsung Galaxy S20 FE 5G – działający w sieci #hello 5G za 95 złotych przez 24 miesiące - przy zakupie Planu Mobilnego 75 lub pakietu Orange Love Extra.

Wybierając nowy telefon, swój dotychczas użytkowany można odsprzedać w salonie Orange, a w przypadku starszego modelu - oddać go do recyklingu.

Dobry interes na wiosnę – firmowe smartfony

Klienci korzystający z Planów Firmowych mogą również liczyć na wiosenne nowości w korzystnych cenach. Wśród propozycji Orange dla Firm figurują m.in. popularne modele Samsung. Każdy z nich z zerową opłatą na start:

  • Samsung Galaxy A12 z Planem Firmowym S za 19 złotych + VAT miesięcznie
  • Samsung Galaxy A52 z Planem Firmowym M za 38 złotych + VAT miesięcznie
  • Samsung Galaxy S20 FE 5G z Planem Firmowym L za 78 złotych + VAT miesięcznie / z Planem Firmowym XL - 76 złotych + VAT miesięcznie

Smartfonowy szok cenowy to nowa akcja, w której wybrane w danym czasie smartfony - w Planach Firmowych - są dostępne w najniższych cenach.  W dniach od 25 marca do 14 kwietnia wyróżnione zostały poniższe modele. Każdy z nich jest za 0 złotych na start:

  • Samsung Galaxy A51 z Planem Firmowym M za 27 złotych + VAT miesięcznie
  • Xiaomi Mi 10T 5G z Planem Firmowym M za 49 złotych + VAT miesięcznie
  • OPPO A53 z Planem Firmowym S za 17 złotych + VAT miesięcznie

Bez abonamentu atrakcyjne ceny dla wszystkich

Orange oferuje także gamę smartfonów bez abonamentu. Decydując się na taką ofertę (z ratami 0%) klienci indywidualni, jak i firmowi, mogą zakupić następujące urządzenia:

  • Samsung Galaxy A51 za 82,45 złotych przez 20 miesięcy
  • Samsung Galaxy A72 za 99,95 złotych przez 20 miesięcy
  • Samsung Galaxy S21+ 5G 128 GB za 239,95 złotych przez 20 miesięcy
  • OPPO A53 -za 39,95 złotych przez 20 miesięcy
  • Apple iPhone 12 mini 64 GB 5G – za 174,90 zł złotych przez 20 miesięcy

Powyższe oferty dostępne są w salonach operatora oraz w sklepie online. Więcej szczegółów każdej akcji, a także parametry sprzętów, można zobaczyć na stronie internetowej: orange.pl.

To jeszcze nie koniec wiosennych promocji. Już 31 marca pojawią się kolejne niespodzianki, tym razem do odebrania w aplikacji Mój Orange.

 

Mediateka


Informacje prasowe

Orange zbuduje sieć kampusową 5G w fabryce Miele

18 marca 2021
Orange zbuduje sieć kampusową 5G w fabryce Miele

W Ksawerowie pod Łodzią na 6000 m2 w fabryce sprzętu AGD firmy Miele dzięki Orange Polska powstanie druga po Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej sieć kampusowa w Polsce działająca w docelowym dla 5G paśmie 3,6 GHz.

- Cieszymy się, że taki partner jak Miele wybrał naszą ofertę tym bardziej, że konkurencja była poważna. Potwierdza to wysokie kompetencje Orange Polska w zakresie tworzenia sieci 5G dla potrzeb transformacji cyfrowej przemysłu. Działamy kompleksowo. Począwszy od projektu, poprzez dostarczenie, instalację i konfigurację, aż po utrzymanie sieci z zapewnieniem wysokich parametrów. Zapewnimy zasięg w 5G, ale również w LTE. Transmisja w sieci będzie się mogła odbywać z prędkością ponad 750 Mb/s. Bazujemy na doświadczeniach Grupy Orange zdobytych przy realizacji podobnych projektów w krajach Europy Zachodniej i własnych zdobytych podczas budowy sieci w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej – powiedział Julien Ducarroz, prezes zarządu Orange Polska.

Kontrakt podpisany został na okres dwóch lat. Powstająca sieć pozwoli zdigitalizować i zautomatyzować proces kontroli jakości dla tworzonych produktów, a także uruchomić na szeroką skalę szkolenia pracowników przy użyciu wirtualnej rzeczywistości (VR).

- W przyszłości planujemy wykorzystać budowaną przez Orange sieć 5G do obsługi pojazdów autonomicznych, dużej liczby czujników IoT oraz zdalnego wsparcia ekspertów z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej (AR). Wszystko to ma na celu dalszą transformację cyfrową naszej fabryki i zwiększenie jej wydajności operacyjnej. Zaprosiliśmy również startupy, z którymi chcemy wdrażać i testować nowe rozwiązania 5G, które mamy nadzieję z powodzeniem zastosować również w naszych zakładach w innych krajach - powiedział dr Thorsten Störmer, Dyrektor Zarządzający Miele Ksawerów.

- Wraz z naszymi partnerami, Orange, Ericsson, Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną i oczywiście z wybranymi start-upami będziemy próbować w nadchodzących miesiącach zmierzyć się z nową technologią 5G, aby poznać ograniczenia i restrykcje. W Miele traktujemy ten projekt jako dobrą okazję do wniesienia istotnego wkładu w nasz rozwój technologiczny i przedłużenia naszej pozycji lidera w branży - dodał Manfred Neuhauser, kierownik projektu S5 w Miele.

Stworzyliśmy w Łódzkiej Strefie „S5- Akcelerator Technologii 5G” by kreować innowacje wzmacniające Przemysł 4.0. Zaangażowanie się w projekt inwestorów i partnerów, firm takich jak Orange czy Ericsson przyspiesza rozwój przemysłowej sieci 5G – mówi Marek Michalik, prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

W Łódzkiej strefie będziemy świadkami pierwszych wdrożeń innowacji opartych na 5G w realnym środowisku produkcyjnym. To efekt, jaki osiągnęliśmy dzięki połączeniu potencjału naszych startupów oraz doświadczenia naszego i partnerów biznesowych – dodaje Agnieszka Sygitowicz, wiceprezes ŁSSE.

Urządzenia komunikujące się z siecią będą wykorzystywały karty SIM, które również dostarczy w ramach umowy Orange Polska. Do budowy sieci wykorzystanych zostanie 8 anten firmy Ericsson działających w pasmach 3,6 GHz oraz 2100 MHz.

- Współpraca firm Ericsson, Orange i Miele to idealny przykład kierunku w jakim zmierza wprowadzanie technologii 5G. Zastosowanie w produkcji aplikacji działających w oparciu o 5G jest wymownym przykładem dla innych firm, jak można z pożytkiem dla rozwoju produkcji, a także rodzimego  rynku, kreować konkurencyjną przewagę. Cieszę się, że Ericsson bierze udział w tym projekcie i dostarcza nowoczesną infrastrukturę 5G. – powiedział Martin Mellor, szef firmy Ericsson w Polsce.

Fabryka firmy Miele w Ksawerowie działa już od jesieni 2019 r. i zatrudnia 300 osób. W marcu 2020 r. powstały w niej pierwsze egzemplarze pralek najnowszej generacji. W miarę rozwoju produkcji możliwa będzie również dalsza rozbudowa sieci 5G, co uczyni ksawerowski zakład jednym z nowocześniejszych w Europie.

Mediateka


Informacje prasowe

Rusza Green Accademy, program studiów podyplomowych o ekologii i zrównoważonym rozwoju

17 marca 2021
Rusza Green Accademy, program studiów podyplomowych o ekologii i zrównoważonym rozwoju

Unikalny program studiów podyplomowych Green Accademy w całości poświęcony jest zagadnieniom zrównoważonego rozwoju. To studia dla osób, które chcą zostać liderami zielonej zmiany. Uruchamia je Ośrodek Badań nad Przyszłością Collegium Civitas. Partnerem pierwszej edycji Green Accademy jest firma Orange Polska.

Dlaczego warto brać pod uwagę zmiany klimatyczne i czym jest zrównoważony rozwój w organizacji oraz odpowiedzialny CSR? To najważniejsze tematy rocznych studiów podyplomowych Green Accademy. Uczestnicy  będą poznawać trendy przyszłości i zasady bezpieczeństwa klimatycznego. Pogłębią także wiedzę m.in na temat recyklingu i zarządzania odpadami w skali globalnej. Dowiedzą się także jak komunikować tematykę „green” w sposób odpowiedzialny.

Green Accademy będzie prowadzona w interaktywnej formule, oferując wykłady, zajęcia warsztatowe i inicjatywy o charakterze integracyjnym. Roczne zajęcia poprowadzą wybitni naukowcy oraz praktycy biznesowi m.in. prezes Fundacji Batorego – Edwin Bendyk, wybitny ekspert i publicysta zajmujący się obszarem zrównoważonego rozwoju, Kamil Wyszkowski – prezes Rady UN Global Compact Network Poland czy Roland Zarzycki – doktor nauk matematycznych i doktor nauk humanistycznych, prorektor ds. dydaktycznych Collegium Civitas, specjalizuje się w krytycznej analizie zagadnień społeczno-ekonomicznych.

Collegium Civitas  od kilku lat prowadzi programy edukacyjne związane ze zrównoważonym rozwojem. Wyjątkowo trudny okres globalnej pandemii jeszcze bardziej uwypuklił ich znaczenie.  - W Ośrodku Badań nad Przyszłością,  którym mam przyjemność zarządzać, stworzyliśmy kompleksowy program rocznych studiów podyplomowych poświęconych zrównoważonemu rozwojowi. Program Green Accademy to trzy moduły: Kontekst, Człowiek i Organizacja, które wyjaśniają wielowymiarowość obszaru "green" oraz "sustainable development - mówi Piotr Pokrzywa, dyrektor zarządzający OBnP.

Ekologia i zagadnienia zrównoważonego rozwoju są ważnym elementem strategii Orange Polska. -Najważniejsze dla osiągnięcia celów Porozumienia Paryskiego są zmiany systemowe. A system tworzą i zmieniają ludzie. Dlatego tak ważne są rzetelna informacja i edukacja. Obok redukcji emisji czy gospodarki obiegu zamkniętego, stanowią ważne uzupełnienie naszego programu #OrangeGoesGreen. Jego celem jest neutralność klimatyczna netto do 2040 roku. Jesteśmy dumni z bycia partnerem tych unikalnych studiów. Cieszę się, że część pracowników Orange Polska, gotowych działać dla naszej planety, zostanie studentami Green Accademy - twierdzi Julien Ducarroz prezes Orange Polska

-Green Accademy realizujemy pod egidą Ośrodka Badań nad Przyszłością - centrum analitycznego Collegium Civitas zajmującego się wielowymiarowymi badaniami nadchodzących zmian i trendów. Nasza satysfakcja jest tym większa, że, w tym trudnym  zarówno dla uczelni  jak i biznesu okresie, nawiązaliśmy przy pierwszej edycji Green Accademy współpracę z liderem działań na rzecz zrównoważonego rozwoju firmą Orange Polska – jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie obydwu podmiotom wiele korzyści - zarówno merytorycznych jak i stricte biznesowych - dodaje Rektor Collegium Civitas - prof. Stanisław Mocek.

Scroll to Top