Oferta

150 zł rocznie mniej na fakturach Orange

Kasia Barys Kasia Barys
04 września 2017
150 zł rocznie mniej na fakturach Orange

Super Bank dla klientów Orange

Każdy użytkownik sieci Orange, który skorzysta z bankowości Orange Finanse ma szansę oszczędzić nawet 150zł rocznie na fakturach. Premia 10 zł miesięcznie trafi do każdego, kto co miesiąc wykonuje płatności kartą Orange Finanse w wysokości min. 300zł. Dla osób niekorzystających z abonamentu w Orange jest także alternatywa w postaci uzyskania na tych samych warunkach 10 zł miesięcznie doładowania Orange na kartę. Dodatkowo, po upływie 12 miesięcy uczestnik promocji Super Bank dla Klientów Orange otrzyma dodatkowy bonus w wysokości jednorazowej kwoty 30 zł. Łącznie dzięki Orange Finanse jest możliwość zyskania rocznie nawet 150zł.

Dobry Start z Orange Finanse

Kolejna korzyść z posiadania bankowości mobilnej Orange Finanse wynika z promocji Dobry Start. W ramach promocji bank proponuje m.in gwarancję niezmienności podstawowych opłat przez 24 miesiące od dnia przystąpienia do promocji wśród których brak opłat za prowadzenie konta i kartę debetową MasterCard, darmowe przelewy internetowe i darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Zwłaszcza to ostatnie nie jest już codziennością na rynku polskim, od 2017 odnotowaliśmy podwyżki prowizji i opłat w bardzo wielu sieciach banków, tym bardziej oferta Orange Finanse warta jest uwagi.

Jeśli zdecydujemy się już na darmową bankowość w Orange to w kolejnym kroku możemy pomyśleć o ulokowaniu naszych oszczędności. W Orange Finanse mamy do dyspozycji Konto Oszczędnościowe  z oprocentowaniem które wynosi teraz 3,6% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł. Warunkiem koniecznym do uzyskania takiego oprocentowania jest wykonywanie transakcji kartą Orange Finanse na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Jeśli walczymy o 10 zł premii co miesiąc, to warunek i tak spełnimy.

Komentarze

Kajka
Kajka 15:22 04-09-2017

Lepiej zacznijcie premiować doładowania prepaid z Waszych kanałów, bo obecnie to porażka! Lepiej się opłaca kupić na allegro niż przez Wasze www zasilać konto.

Odpowiedz
  emitelek
  emitelek 15:40 04-09-2017

  Ten temat akurat nie dotyczy karciarzy, ale odnośnie doładowań POPIERAM! 😉

  Odpowiedz
Łukasz
Łukasz 16:53 04-09-2017

Ciekawi mnie kiedy wreszcie dacie prawdziwy no-limit uwzględniając przy tym popularne MMS’y.Dla karciarzy proponuje coś w końcu zmienić 30 zł prawdziwy no-limit w tym MMS’y

Odpowiedz
  Kajka
  Kajka 01:08 05-09-2017

  Masz racje, na MMSy czekamy od dawien dawna i nic nie robią w tym kierunku. Ani nie dodają do pakietów no limit, ani nawet pakietów MMS nie ma atrakcyjnych. Też czekam na no limit w prepaid z dobrą ceną, taka alternatywa dla abo. Można nawet z góry wykupić usługę na parę miesięcy jak dadzą dobrą cenę. Powinni takie coś właśnie stworzyć jak abonament, z góry wykupujesz np. ROK i masz w dobrej cenie no limit.

  Odpowiedz
Astis
Astis 09:37 05-09-2017

Szkoda, że to jest TYLKO dla NOWYCH klientów… w T-MOBILE uslugi bankowe świadczone przez Alior Bank taki bonus otrzymuje każdy klent… stary i nowy ! Ha !

Odpowiedz
  mike278
  mike278 11:47 05-09-2017

  Dla nowych? Nowych w czym?

  Odpowiedz
   Astis
   Astis 23:14 05-09-2017

   Nowych klientów Orange finase … oczywiście.

   Odpowiedz
   Katarzyna Barys
   Katarzyna Barys 10:19 06-09-2017

   Tak, dla każdego użytkownika Orange, ale nowego w Orange Finanse

   Odpowiedz
    Astis
    Astis 12:57 06-09-2017

    Dokładnie… 🙁

    Odpowiedz
MAURYCY
MAURYCY 19:50 05-09-2017

A kto jeszcze wypłaca pieniądze z bankomatu by ich na taką ofertę kusić? Chyba ludzie z małych miasteczek. W dużych już się za prawie wszystko płaci kartą, niezależnie od wysokości transakcji. W sumie jak się kusi światłowodem mieszkańców małych miejscowości (żeby nie pisać wioch) to i na nich się zarabia prowadząc im konto na takich warunkach 😉

Odpowiedz
  Pan Pikuś
  Pan Pikuś 20:32 05-09-2017

  No tak ale za marchewkę i jabłuszka na targu kartą jeszcze nie zapłacisz 🙂

  Odpowiedz

Oferta

1 giga na pocieszenie. I gramy dalej ;-)

Piotr Domański Piotr Domański
01 września 2017
1 giga na pocieszenie. I gramy dalej ;-)

To już tradycja – klienci Orange, zarówno Ci abonamentowi jak i z telefonami na kartę dostają GB po każdym meczu reprezentacji w ramach „pakietu kibica”. Razem z Wami przeżywaliśmy każdą chwilę walki naszej reprezentacji. I choć dzisiaj nie udało się wygrać, to 1 GB trafia na Wasze konto. Duńczycy okazali się nieco lepsi, niż sądziliśmy.

By aktywować 1 GB wystarczy wysłać SMS z hasłem pod numer 277. Informacje znajdziecie na naszym Facebooku ;-) Możecie też zajrzeć do regulaminu promocji. Promocja dotyczy klientów posiadających abonament, usługi na kartę , zetafon lub minutofon. Bonus możecie odebrać od zakończenia meczu do poniedziałku, 4 września do godziny 23:59. Zostanie on przyznany w ciągu maksimum 24 godzin, a potwierdzenie otrzymacie SMS-em. Na wykorzystanie pakietu macie aż 5 dni od momentu aktywacji. Ten GB schodzi jako pierwszy, przed GB z abonamentu czy otrzymanymi w ramach usług na kartę.

Pakiet kibica - grafika ilustracyjna

Szansa na kolejny pakiet już w poniedziałek po meczu z Kazachstanem – jak tradycja to tradycja! Jeżeli skorzystacie z obu promocji pakiety się zsumują i będą ważne w terminie ważności drugiego z nich.

Komentarze


Oferta

Klikasz, wybierasz Orange Energia i oszczędzasz

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 września 2017
Klikasz, wybierasz Orange Energia i oszczędzasz

Od kilku lat Polacy mogą zmieniać dostawców energii elektrycznej. I… rzadko to robimy. Stereotypowo myślimy, że to skomplikowane i czasochłonne, a różnic w ofertach nie ma. Nic bardziej mylnego! Wystarczy siąść przed komputerem, wejść na stronę pradnaklik.pl,  sprawdzić ile pieniędzy możecie zaoszczędzić z Orange Energia i zmienić dostawcę.

„Prąd na klik” to najprostszy - i jeśli dobrze sprawdziłem - jedyny na rynku sposób by zmienić online dotychczasowego dostawcę prądu. Bez konieczności podpisywania dokumentów w salonie czy poprzez kuriera. Takie właśnie rozwiązanie uruchomiliśmy w Orange Energia. Było to możliwe m.in. dzięki uregulowaniom, które pozwalają na autoryzację za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Działa to tak, że każdy z Was może wysłać przelew weryfikacyjny ze swojego rachunku bankowego na kwotę 1 zł (kwota jest potem automatycznie zwracana po zakończeniu weryfikacji).

Dla przypomnienia biznesem energetycznym w Orange zajmujemy się od lutego 2015 r. Niedawno kupiliśmy firmę Multimedia Polska Energia, co najlepiej świadczy, że to dla nas ważny rynek. Po tej transakcji będziemy mieć około 100 tys. klientów. Oferta Orange Energia świetnie wpisuje się w naszą strategię świadczenia usług konwergentnych.

Komentarze

Scroll to Top