Oferta

19 zł na osobę w parze i trio w nju mobile

Kasia Barys Kasia Barys
05 września 2023
19 zł na osobę w parze i trio w nju mobile

Od dziś kupicie numery dodatkowe w ofercie nju komórkowy w modelu subskrypcyjnym. Zrobicie to w aplikacji nju mobile oraz na stronie internetowej. Oferta nie dotyczy nju na abonament.

Możecie kupić kilka numerów w jednym zamówieniu lub potem dokupić dowolną ich liczbę. Można także w każdej chwili zrezygnować z wybranego numeru - wtedy rabaty zostaną zaktualizowane. Ta elastyczna opcja jest bardzo praktyczna. Każdy numer ma swoją paczkę danych: 20 GB na start i aż do 60 GB po dwóch latach. Szczegóły tutaj.

Warto pamiętać, że w tej promocji możecie mieć na jednym koncie aż 5 numerów oraz 1 nju światłowód. Wisienką na torcie jest to, że otrzymujecie dodatkowy rabat za łączenie kilku numerów. Korzystajcie, bo to fajna opcja.

10 zł mniej za łączenie kilku numerów

Jeśli macie co najmniej dwa numery nju komórkowy w modelu subskrypcyjnym otrzymacie zniżkę 10 zł. Obowiązuje na każdy numer, co oznacza, że kosztuje 19 zł na osobę. Maksymalna liczba numerów na jedno konto to 5. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest złożenie zamówienia i aktywna usługa. Co ważne zniżka nie wyklucza korzystania z innych rabatów.

Przypominam, że model subskrypcyjny to wyjątkowo wygodna forma korzystania z usług mobilnych. Nie ma papierowych umów, faktur, a płatności dokonujecie online, BLIK-iem lub podpiętą kartą.


Rozrywka

To był najnudniejszy dzień w historii gier komputerowych – Gamescom

Bartosz Graczyk Bartosz Graczyk
04 września 2023
To był najnudniejszy dzień w historii gier komputerowych – Gamescom

Gamescom to wydarzenie coroczne, które można porównać do Świąt Wielkiej Nocy, ale takich dla graczy. Dlaczego? Bowiem pozycję Bożego Narodzenia zajmowało kiedyś E3. W trakcie odbywającej się w Kolonii (Niemcy) imprezy producenci prezentują zapowiedzi gier. Anonsują również wielkie wydarzenia, a gracze w tym czasie mogą spróbować przedpremierowo wielu tytułów.

Tak było dotychczas, lecz w świecie gier coś się zmienia. To już nie ten sam Gamescom, z którego śledziło się wszystkie newsy i czekało na transmisję na żywo.

Co się dzieje z wydarzeniami gamingowymi?

Producenci gier komputerowych poszli śladem Apple. Gdy reszta branży technologicznej przedstawiała swoje dzieła na największych wydarzeniach masowych typu: IFA, MWC czy CES, firma z jabłuszkiem szła w zaparte i kreowała swoje własne eventy. Okazuje się, że można stworzyć własne "święto" dla fanów marki, bez konieczności dzielenia uwagi dziennikarzy z konkurentami. Na początku faktycznie miało to sens. Obecnie jest tyle konferencji, że ciężko się w nich odnaleźć, a newsy z nich tak naprawdę spływają do nas przez cały rok. Wydaje mi się, że przez taki zabieg magia wydarzeń typu E3, czy Gamescom po prostu została odczarowana. To już nie to samo co kiedyś.

Gamescom - najciekawsze wydarzenia

Mimo tego, że to już nie to samo, coś się jednak dzieje. Wiem, że względem całej branży jestem trochę spóźniony, więc nie jest to news, a bardziej przegląd najciekawszych prezentacji, które przykuły moje oka.

Tak oto zaczynamy od zaprezentowania nowego zwiastuna rozszerzenia do Cyberpunk 2077 o nazwie Widmo Wolności. Bohater przeniesie się do nowej dzielnicy o nazwie Docktown, a na ekranach pojawi się nowa znana twarz, czyli Idris Elba. Oprócz niego, ponad 100 nowych przedmiotów oraz nowych misji fabularnych, które mają zapewnić wiele godzin rozrywki.

Pozostając na polskim podwórku, CI Games zaprezentowało nowy zwiastun do remake'u gry z 2014 roku o nazwie Lords Of the Fallen. To RPG ma przenieść nas do mrocznego świata fantasy, gdzie napotkamy wymagających wrogów rodem z Elden Ring. Znajdą się tu smoki i mroczni rycerze, zabraknie natomiast... światła słonecznego. Czyli będzie tak, jak każdy fan "edgy" klimatów lubi.

Poznaliśmy też datę premiery Tekken 8, czyli kontynuacji uwielbianej na całym świecie kompetytywnej bijatyki. Już 26 stycznia będę mógł obić Rosia nie tylko w FIFA 23.

Na Gamescom zobaczyliśmy również nowy gameplay z Assassin's Creed Mirage, czyli powrotu serii do skradania i klimatu bliskiego wschodu. Tym razem główny bohater przemierza tereny Baghdadu, by dbać o wolność ludzkości poprzez wypełnianie woli bractwa.

Gamescom - czy to już wszystko?

Gdybym miał opisać wszystkie produkcje pokazane na Gamescom musiałbym wypełnić tekstem przynajmniej 10 stron A4, na dodatek z rozmiarem czcionki 8. Blog Orange jednak nie jest tylko o grach. Przekazałem Wam najciekawsze moim zdaniem informacje z Gamescom. Zaciekawiło Cię coś innego? Napisz śmiało w komentarzu.


Oferta

Darmowe rozmowy i GB w promocji na kartę

Beata Giska Beata Giska
04 września 2023
Darmowe rozmowy i GB w promocji na kartę

Na dobry początek nowego roku szkolnego przygotowaliśmy dla Was promocję w Orange na kartę. Skorzystajcie z darmowych rozmów, SMS-ów i MMS-ów bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni.  

Aby aktywować usługę:

  • klienci taryf Orange Free powinni wysłać SMS o treści SZKOLA pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji Mój Orange lub na swoim koncie internetowym w zakładce Pakiety i Usługi aktywować promocję;
  • użytkownicy oferty Zawsze Bez Limitu powinni wysłać SMS o treści TORNISTER pod bezpłatny numer 364 lub włączyć w aplikacji Mój Orange. W tej taryfie będzie to jednak 2,5 GB + nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y na 5 dni zupełnie za darmo.

Usługę można włączyć w dniach 4-8 września 2023 r. Prezent jest ważny przez 5 dni od dnia aktywacji. Jeśli posiadacie już aktywną usługę Rozmowy, SMS i MMS bez limitu + pakiet GB, to do obecnej usługi dodamy 5 dni ważności oraz 5 GB.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Scroll to Top