Oferta

2 razy więcej gigabajtów dzięki Mój Orange

Beata Giska Beata Giska
01 lipca 2021
2 razy więcej gigabajtów dzięki Mój Orange

Klienci Orange na kartę, którzy aktywują dowolną wersję usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” lub „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” - poprzez konto Mój Orange (aplikację lub online), dostaną w prezencie 2 razy więcej gigabajtów! Podpowiadamy też, jak możecie jeszcze zwiększyć ilość internetu w swoich pakietach.

Dla kogo promocja 2 razy więcej i jak działa?

 • Dla wszystkich klientów Orange na kartę: taryf Orange YES, Orange POP, Orange Free na kartę
 • Przykładowo: jeśli użytkownik wykupi usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 15 GB” w wersji jednorazowej za 30 zł, to otrzyma gratis kolejne 15 GB i w sumie będzie miał na swoim koncie 30 GB.

Do kiedy można aktywować podwojenie GB?

 • Z promocji można skorzystać w dniach 01.0730.09.2021.
 • Każda aktywacja w czasie trwania promocji w Mój Orange będzie przyznawała bonus.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj. Zachęcamy do korzystania i podwajania swoich gigabajtów.

Jak jeszcze zwiększać ilość gigabajtów w opcji na kartę?

 • Za doładowanie kwotą 30 zł otrzymamy 15 GB, gdy jesteśmy w Orange Free na kartę.
 • Jeśli to doładowanie zrobimy online – zyskujemy kolejne 10 GB extra.
 • Kupując usługę „Bez limitu”, za 30zł w aplikacji, dostaje się 2x15 GB, czyli w sumie 30 GB.

Za 30zł można mieć finalnie Bez limitu rozmowy, SMS i MMS oraz 55 GB na 31 dni!

Promocje w Orange na kartę

Warto śledzić akcje czy zniżki w Orange, bo móc rozplanować działania, wybrać najkorzystniejsze dla siebie lub łączyć oferty, kiedy jest to możliwe. Więcej takich informacji i to, co czeka na użytkowników na kartę znajdziecie na blogu, a także w specjalnej zakładce na stronie - orange.pl/view/oferta-na-karte.

Czasem wystarczy tylko np. zmienić formę doładowania (na online lub przez aplikację), by móc odebrać dodatkowy bonus. A później i tak okazuje się, że jest to prostszy i wygodniejszy sposób na zwiększanie środków na koncie. Korzystajcie z naszych promocji!

 

 

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 20:06 01-07-2021

OFnK to dla mnie cały czas najlepsza oferta. Nic jej nie przebije i jeszcze promocje za doładowania w mój orange (5+5) i gb wynikające z kwoty doładowania. Mi to wystarcza.

Odpowiedz
  emitelek
  emitelek 21:39 02-07-2021

  A w innym wątku piszesz, że masz abo… Oj coś mieszasz 😉

  Odpowiedz
   Łukasz
   Łukasz 06:36 03-07-2021

   Pewnie ma to i to ?☺?

   Odpowiedz
    pablo_ck
    pablo_ck 20:54 05-07-2021

    Dokładnie, mam abio, mam OFnK i mam POPa i jeszcze dwa „żywe numery” na kartę w Orange 🙂

    Odpowiedz
Karol
Karol 20:13 01-07-2021

Aktualnie mam No limit + MMSy za 30 zł. Czy jeśli z niej zrezygnuję i aktywuje pakiet za 360 zł na rok to podwoi mi on gigabajty?

Odpowiedz
qxp
qxp 08:18 02-07-2021

Jeśli mam już aktywny pakiet 1TB to mogę aktywować nowy czy muszę czekać, aż się skończy?

Odpowiedz
Łukasz
Łukasz 11:38 02-07-2021

Super promocja skorzystalem dziękuję

Odpowiedz
Mat
Mat 13:12 02-07-2021

Co to za telefon ja zdjęciu?

Odpowiedz
Emilian
Emilian 20:37 03-07-2021

Jeśli wybiorę rozmowy i smsy bez limitu a 365dni + 1TB za 300 zł. U góry oczywiście pisze mi rozmowy i smsy bez limitu + GB wersja jednorazowa – Promocja niżej mi pisze włącz przez mój Orange a podwoimy GB w usłudze. Więc podejrzewam że każda z opcji podwajają a więc dostanę 2TB?

Odpowiedz
Piotr
Piotr 17:59 29-09-2021

A co po roku z tym 1T lub 2T Internetu? Można go przedłużyć zwykłym doładowaniem jak nie wykorzystam? Czy wyparuje?

Odpowiedz

Oferta

Lornetka z kamerą Technaxx TrendGeek TG-125 – test

Karol Owczarek Karol Owczarek
30 czerwca 2021
Lornetka z kamerą Technaxx TrendGeek TG-125 – test

Lornetka z kamerą Technaxx TrendGeek TG-125 to niedrogi i ciekawy gadżet, który przypadnie do gustu nie tylko amatorom ornitologii i fotografii. Lekka i prosta w obsłudze, umożliwia obserwowanie, fotografowanie i nagrywanie obiektów oddalonych nawet o kilometr. Czy warto ją kupić?

Okno na podwórze

Gdy powiedziałem znajomym, że będę testował lornetkę z kamerą, reagowali z uśmiechem, że służyć mi będzie ona do podglądania sąsiadów. Sam o tym nie pomyślałem, gdy dostałem urządzenie do rąk, a nawet gdybym miał takie zakusy, byłoby to utrudnione, gdyż za oknem widzę jedynie ulicę i biurowce. Mogłem zatem z szóstego piętra bloku bliżej się przyjrzeć przechodniom i otaczającej mnie architekturze. Bardziej fascynujące byłoby z pewnością korzystanie z lornetki do obserwacji przyrody. Miłośnikom przyglądania się życiu dzikich zwierząt w naturalnych warunkach taka lornetka bardzo by przypadła do gustu. Mam w rodzinie domorosłych ornitologów i zamierzam im podpowiedzieć, jak swoją pasję mogą rozwinąć za sprawą Technaxx TrendGeek TG-125.

Przeczytaj też: Akcesoria samochodowe w Orange

Lornetka z kamerą Technaxx TrendGeek TG-125 ze względu na niewielkie rozmiary wygląda trochę jak zabawka. Skojarzenie to jest na miejscu, bo z pewnością nie mamy tu do czynienia z profesjonalnym urządzeniem. Oferuje sporo możliwości, jednak należy mieć świadomość, że służy do zabawy właśnie. Kosztuje niewiele, nie spodziewajmy się więc fajerwerków oferowanych przez lornetki z kamerą o cenie kilkukrotnie wyższej.

Do obserwowania jeden krok

W pudełku oprócz lornetki znajdziemy kabel USB do komunikacji z komputerem i ściereczkę z mikrofibry. Do korzystania z Technaxx TrendGeek TG-125 potrzebne będą jeszcze dwie baterie AA i karta microSD (o pojemności do 32GB), których nie ma w zestawie. Lornetka nie uruchamia się bez włożonej karty microSD, bo nie ma własnej pamięci na zdjęcia i wideo.

Do dyspozycji mamy dwa przyciski. Lewy służy do włączania i robienia zdjęć, a prawy do kręcenia wideo. Możemy za pomocą pokręteł ustawiać ostrość i tzw. korektę dioptrii, dzięki której dostosujemy widok z lornetki naszego wzroku. Można też regulować rozstaw lornetki, w zależności od odległości między oczami użytkownika.

Przeczytaj też: Przydatne akcesoria do telefonu. Szkło ochronne i etui na smartfona

Obserwowanego obrazu nie można przybliżać lub oddalać – na stałe dysponujemy 10-krotnym przybliżeniem. Zgodnie z zaleceniem producenta odległość od celu może wynosić między 100 a 1000 metrów. Pole widzenia to 101 m na 1000 m.

Poruszające zdjęcia

Jakie są możliwości fotograficzne lornetki Technaxx TrendGeek TG-125? Na pierwszy rzut oka, zdjęcia wyglądają jak zrobione smartfonem sprzed kilku lat. Trzeba jednak pamiętać, że mamy tu 10-krotne przybliżenie, efekt jest więc porównywalny z tym, który osiągniemy robiąc zdjęcia topowym współczesnym telefonem z zoomem cyfrowym. Lornetka ma 1,3-megapikselową matrycę CMOS i robi zdjęcia w rozdzielczości HD 1280 x 960 pikseli. Do uwiecznienia rzadkiego gatunku ptaka lub wypasającej się sarny – na własny użytek lub do publikacji w serwisach społecznościowych – powinno wystarczyć.

Zdjęcie wykonane lornetką Technaxx TrendGeek TG-125:

Możliwość nagrywania wideo należy potraktować bardziej jako ciekawostkę lub prostą rozrywkę. Filmy rejestrowane są w rozdzielczości zaledwie VGA – 640 x 480 pikseli z 30 klatkami na sekundę, czyli na poziomie prostej kamery internetowej. Ale znów, pamiętajmy, dzieje się to z 10-krotnym przybliżeniem. Nie ma stabilizacji obrazu, więc mocno widoczne są drgania ręki, a podczas przesuwania obiektywu kontury nagrywanych obiektów potrafią falować. Uczucie nagrywania z bliska bardzo oddalonych obiektów potrafi być jednak fascynujące, a uzyskiwane wideo jest wystarczająco ostre, by oddać w miarę wiernie rejestrowaną scenę.

Przeczytaj też: Akcesoria, o których powinien pamiętać każdy gracz

Zapisane zdjęcie i wideo możemy łatwo odtworzyć i zapisać na komputerze, po połączeniu go z lornetką przez kabel USB. Z pomocą pewnego triku, opisanego w instrukcji, możemy dodać do tworzonych zdjęć datę i godzinę.

Technaxx TrendGeek TG-125 może umilić czas podczas wyjazdu na działkę lub spaceru po lesie czy parku. Osoby, które rozważają zakup lornetki z kamerą, mogą zacząć swoją przygodę z lornetkową fotografią właśnie od tego modelu, by po pewnym czasie, jeśli zapał nie minie, spróbować swoich sił z bardziej zaawansowanym i droższym urządzeniem.

Sprawdź ofertę lornetki z kamerą Technaxx TrendGeek TG-125 w sklepie Orange>>

Komentarze


Oferta

2 razy więcej minut na rozmowy międzynarodowe – na wakacje od Mój Orange

Beata Giska Beata Giska
30 czerwca 2021
2 razy więcej minut na rozmowy międzynarodowe – na wakacje od Mój Orange

W ramach akcji Środy z Mój Orange – w aplikacji do odebrania prezent idealny na wakacje, czyli dwa razy więcej na rozmowy międzynarodowe za te same pieniądze. Wyjeżdżajcie, korzystajcie z urlopu oraz zagranicznych podróży i cieszcie się stałym kontaktem z bliskimi i podwojonymi minutami.

Niespodzianki dla użytkowników aplikacji

Jak co tydzień, użytkownicy aplikacji Mój Orange mogą odebrać upominek. Tym razem mamy dla Was aż 100 minut (50 minut + dodatkowe 50 minut w prezencie) na rozmowy międzynarodowe do wybranych krajów za 20 zł. Odbierzcie swój prezent w Mój Orange i dzwońcie z Polski na numery międzynarodowe do najdalszych zakątków świata.

Szczegóły znajdziecie w aplikacji, w zakładce „Dla Ciebie”. Pakiet na rozmowy międzynarodowe ważny jest 30 dni i obowiązuje w wybranych krajach (lista krajów dostępna w Mój Orange i na orange.pl).

środy z moj orange

Promocje i roaming w Orange

Jeśli jeszcze nie korzystacie z naszej cyklicznej, środowej promocji – warto dowiedzieć się o niej więcej i dołączyć do niej już dziś, by łapać kolejne okazje już za tydzień.

A wszystkim, udającym się na wakacyjne wojaże, polecamy wcześniej zapoznanie się z naszą ofertą roamingową. Tak, by będąc nawet daleko domu, móc czuć się pewnie, bezpiecznie i nie mieć problemów z połączeniem czy internetem.

 

 

Komentarze

Scroll to Top