Oferta

5 zł extra za doładowanie BLIKIEM

Marta Krajewska Marta Krajewska
05 maja 2020
5 zł extra za doładowanie BLIKIEM

Dzisiaj startujemy z nową promocją w Orange na kartę. Każde doładowanie kwotą minimum 30 zł nagradzamy bonusem – doładowaniem o wartości 5 zł. Warunki? Doładowanie trzeba wykonać przez stronę https://doladowania.orange.pl/ i opłacić je BLIKIEM.

Z promocji można skorzystać tylko raz na danym numerze telefonu. Doładowanie automatycznie trafi na konto, a potwierdzenie otrzymacie SMSem. Lepiej się pospieszyć - promocja potrwa do końca maja lub do wyczerpania promocyjnej puli doładowań.

Organizatorem promocji jest Blue Media S.A. Szczegóły: Regulamin promocji 5 zł za doładowanie BLIKIEM

Komentarze

emitelek
emitelek 15:56 05-05-2020

Gdzie te czasy, gdzie za doładowanie 100zł dostawało się drugie 100zł 😀

Odpowiedz
    ketrasa
    ketrasa 16:31 05-05-2020

    Tylko w tamtych czasach rozmowy za minutę nie kosztowały kilkadziesiąt groszy, a kilka złotych.

    Odpowiedz
ketrasa
ketrasa 16:04 05-05-2020

Doładowanie zrealizowane, otrzymałem bonus 5 PLN + 5 GB

Odpowiedz
pablo_ck
pablo_ck 00:11 06-05-2020

No masz…….kilka dni temu daołądowałem się za 50 zł ;p Trudno ;p Promocja całkiem fajna. Ktoś pisze że dawniej były inne promocje……dawne czasy nie wrócą, dzisiaj mamy inną rzeczywistość. Dzisiaj za 25 zł możemy mieć wszystko za free, a dawniej?? Pozdrawiam.

Odpowiedz
Nick
Nick 16:19 12-05-2020

Już po czy jeszcze nie wyczerpana pula promocyjna?

Odpowiedz

Odpowiedzialny biznes

Jak pomagać ludziom przez telefon? – webinarium

Monika Kulik Monika Kulik
04 maja 2020
Jak pomagać ludziom przez telefon? – webinarium

Obecna sytuacja związana z pandemią odbija się na kondycji psychicznej społeczeństwa. Sytuacja zagrożenia wirusem, izolacja społeczna, kryzys ekonomiczny nakładają się na brak możliwości skorzystania z pomocy psychologicznej podczas spotkań ze specjalistami. Dlatego wiele instytucji i organizacji uruchamia pomoc zdalną – poprzez internet czy specjalne infolinie.

Z ogromnym uznaniem obserwujemy wszystkie oddolne ruchy społeczne, które nakierowane są na walkę z pandemią i jej skutkami w obszarze społecznym, biznesowym czy po prostu ludzkim. Wśród tych inicjatyw są także infolinie pomocowe.

Aby pomóc wszystkim tym, którzy świadczą zdalną pomoc psychologiczną wspólnie z ekspertami Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego, Kampanii społecznej „Życie warte jest rozmowy” oraz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę – zapraszamy na cykl webinariów poświęconych pomocy psychologicznej.

Dziś 4.05. godz. 17.00 - pierwsze bezpłatne webinarium poświęcone pomocy zdalnej – Jak pomagać ludziom przez telefon? Szczegóły zapisów na www.suicydologia.org.

Komentarze


Oferta

Otworzyliśmy salony Orange w galeriach handlowych

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
04 maja 2020
Otworzyliśmy salony Orange w galeriach handlowych

Zgodnie z decyzjami rządu o stopniowym odmrażaniu gospodarki, dzisiaj ponownie otworzyliśmy nasze salony w galeriach handlowych. Takich placówek w całym kraju - własnych i agencyjnych, mamy 275. To niemal 40 proc. całej sieci sprzedaży.

Dbamy o bezpieczeństwo w salonach

Bezpieczeństwo klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze. Dlatego podczas majówki przygotowaliśmy salony w galeriach na otwarcie. Dostarczaliśmy niezbędne środki ochrony: maseczki, przyłbice, płyny dezynfekujące i rękawiczki. Przy stanowiskach zamontowaliśmy pleksiglasowe osłony oddzielające sprzedawcę od klienta. Pracownicy i szefowie salonów zostali przeszkoleni w nowych zasadach pracy.  Obsługa będzie odbywała się ściśle z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. W salonie nie będzie mógł przebywać więcej niż 1 klient na 15 mkw. powierzchni sklepu. Do dyspozycji klientów będą rękawiczki i płyny dezynfekujące.

Najlepiej załatwiać sprawy zdalnie

Chociaż salony w galeriach będę otwarte - to podobnie jak w przypadku salonów poza nimi - prosimy aby jak najwięcej spraw załatwić zdalnie przez internet lub telefonicznie. Szczególnie polecam stronę www.orange.pl, możliwość podpisywania e-umów i elektronicznych form płatności. To Waszej dyspozycji są też konsultanci telefoniczni. Jeśli chodzi o czas oczekiwania na połączenie z nimi, jest taki sam jak przed pandemią.

Komentarze

Scroll to Top