Odpowiedzialny biznes

A może wideorozmowa z konsultantem?

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
28 czerwca 2012
A może wideorozmowa z konsultantem?

Jak wiecie ogromną wagę przykładamy, by obsługa Orange Polska sprostała waszym oczekiwaniom i była nowoczesna. Ostatnio chwaliliście nas za możliwość bezpośredniego kontaktu przez Facebook`a, który ruszył kilka miesięcy temu. Chętnie korzystacie też z avatara i czata tekstowego. Na tym oczywiście nie koniec pomysłów. Właśnie zaczęliśmy testować wideorozmowę. To bez wątpienia innowacyjna metoda kontaktu i nie przymominam sobie, aby jakiś operator miał podobne rozwiązanie. Na dzień dobry uruchomiliśmy 4 stanowiska obsługujące w ten sposób klientów usług stacjonarnych, które pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00. Wystarczy zalogować się na portalu w zakładce „orange-online”. Wygląda to naprawdę fajnie i myślę, że dla wielu osób taka formuła, w której nie tylko chatujemy ale jeszcze widzimy rozmówcę, jest przyjaźniejsza. Jeśli po pilocie okaże się, że pomysł jest nie tylko nowoczesny, ale też efektywny dla obydwu, to będziemy go rozwijać.

9fa2289b49be5655e248f9cf0ba22918b7d


Odpowiedzialny biznes

Kibice oczami Digital Coacha

Karolina But Karolina But
28 czerwca 2012
Kibice oczami Digital Coacha

Dzisiaj gościnnie w rolę blogera wcieli się jeden z EUROpraktykantów – Konrad Błaszak, Digital Coach z Poznania, który opowie o swoich wrażeniach z programu EUROpraktyki2012.

EUROpraktyki2012 rozpocząłem z pierwszym gwizdkiem mistrzostw. Właśnie wtedy najwięcej kibiców odwiedziło stolicę Wielkopolski ze względu na mecze, które się tu odbywały. Zagraniczni kibice byli bardzo pozytywnie nastawieni do Euro, Polaków oraz nas - Europraktykantów. Naszym głównym zadaniem była pomoc w razie kłopotów z telefonem oraz instalacja aplikacji przygotowanej przez Orange specjalnie na Mistrzostwa. Wielu kibiców było nią bardzo zainteresowanych, niestety nie każdy miał smartphona, na której ona działa. Jeden kibic z uśmiechem na twarzy stwierdził, że ma on tylko “stupidphona” i niestety nie może niczego zainstalować. Jednak praca Digital Coacha nie ograniczała się tylko do tego. Nie raz zdarzyło nam się pomóc w odnalezieniu odpowiedniej ulicy czy miejsca. Często z krótkiego pytania wywiązywała się dłuższa rozmowa – o tym, co ciekawego można zobaczyć w Poznaniu, o reprezentacjach, którym kibicujemy, a czasem po prostu o wszystkim i o niczym. Kibice byli bardzo ciekawi zarówno Poznania, jak i całej Polski.  Szkoda, że to już ostatnie dni EURO 2012. Poznań nie będzie już taki wesoły i zielony (kibice Irlandii, o których wciąż głośno, choć już wyjechali), jak w czasie Mistrzostw.Wszyscy kibice (niezależnie z jakiego kraju byli) cały czas się bawili i nawet jeśli wynik nie był pozytywny dla ich drużyny sprawiali, że Poznaniacy szeroko się uśmiechali.

Oby więcej takich wydarzeń w naszym kraju i oby ten uśmiech Poznaniakom został na dłużej. Ja na pewno jeszcze przez długi czas będę zadowolony z tego, że tak wielu kibiców z różnych krajów wyjedzie z Polski z uśmiechem na twarzy i dobrymi wspomnieniami. Dziękuje wszystkim kibicom za to, że przyjechali do naszego kraju i mam nadzieję, że niedługo znowu będą mogli u nas zagościć.

Pozdrawiam,

Konrad Błaszak, Kondux.pl


Rozrywka

Kino pod gwiazdami!

Kasia Barys Kasia Barys
28 czerwca 2012
Kino pod gwiazdami!

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na spędzenie wakacyjnych wieczorów, mam dla Was propozycję. Orange Kino Letnie rusza już po raz piąty! Przez cały lipiec i sierpień Sopot i Zakopane zamienią się w największe w Europie kina pod gołym niebem. Co wieczór na olbrzymich pneumatycznych ekranach, na sopockim molo i przy zakopiańskich Krupówkach będzie można obejrzeć kinowe hity.  Poniżej, dla ułatwienia podaję Wam filmowy „rozkład jazdy”

- poniedziałki to filmy Nie tylko dla facetów

- we wtorki będzie można podziwiać Kino skandynawskie, a w nim m.in. takie filmy jak duński "Włoski dla początkujących" czy norweski "Elling"

- w środy z Orange i mega hitem  obie części znanej i lubianej animacji Madagaskar

- czwartki to cykl Made in Poland, najciekawsze polskie tytuły minionego roku, a w nim "Kret" z Borysem Szycem czy "Ki" z Romą Gąsiorowską

- na początek weekendu, w piątki, będzie można poczuć Francuski czar podczas projekcji takich hitów jak "Amelia" czy "Jeszcze dalej niż północ"

- sobotę spędzicie pod znakiem Oscary, Oscary... m.in. "Debiutanci" z Ewanem McGregorem

- leniwe niedziele będą przez całe wakacje szalone, bo prezentujemy Rock’n’rollowe historie, dokumentalne i fabularne opowieści o najgłośniejszych gwiazdach muzycznych np. "Rolling Stones w blasku świateł" niezwykły filmowy zapis koncertu dokonany przez Martina Scorsese czy "Last Days" film inspirowany ostatnimi dniami z życia Kurta Cobaina.

We wszystkie weekendy wakacji oba kinowe miasta połączy Wagon Filmowy Orange Kino Letnie. W tej mobilnej sali kinowej, przez całą podróż, wyświetlane będą hity kinowe ostatnich lat. Ważny bilet na pociąg jest jednocześnie biletem wstępu do Wagonu Filmowego.

Wszelkie szczegóły znajdziecie na www.facebook.com/orangefilm lub na www.OrangeKinoLetnie.wp.pl.

14b8d474f06b43b32911d202d876d2b0d52

8bc099f23bded54cba32e54222278f29abf

a7a708201d90068ee7e4f10f24813a8c725

 

 

Scroll to Top