Rozrywka

Anja Rubik w kolejnej odsłonie kampanii Orange Love

Stella Widomska Stella Widomska
03 lipca 2017
Anja Rubik w kolejnej odsłonie kampanii Orange Love

Dziś startuje druga odsłona kampanii promującej najnowszy smartfon Samsung Galaxy S8 w ofercie Orange Love. Bohaterką naszej reklamy ponownie została ikona mody – Anja Rubik.

Modelka promuje nie tylko doskonały aparat smartfonu Galaxy S8, ale także ofertę Orange Love, dzięki której w ramach Unii Europejskiej można korzystać z usług operatora na takich samych zasadach jak w Polsce.

Pamiętajcie, że do 30 września Orange jest jedynym operatorem oferującym Galaxy S8 kolorze niebieskim.

I jeszcze garść informacji technicznych. J Kampanii telewizyjnej towarzyszyć będą również działania w internecie. Za kreację odpowiada agencja Leo Burnett. Spot wyprodukowała agencja Selfish 3 Production, a za postprodukcję odpowiedzialna była firma Lunapark. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Initiative Media.

Podoba Wam się?

 

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 15:23 03-07-2017

Nie idźcie drogą Play’a i Plusa, jak oglądam reklamy telekomów to dostaje nudności, gwiazdy robią z siebie takich biedaków że wygląda jakby im na chleb brakowało i muszą dorabiać…załosne to jest. Mnie takie reklamy odstraszają, nie mam zamiaru „pracować” na pseudo gwiazdy i dawać takim telekomom zarabiać.

Odpowiedz
  emitelek
  emitelek 17:54 03-07-2017

  Zgadzam się z Tobą w 100%!!! Nie wiem, jaki jest sens „ładować” kasę takim pseudo gwiazdom…

  Odpowiedz
  Marta Cieślak-Krajewska
  Marta Cieślak-Krajewska 16:10 05-07-2017

  jeśli nie gwiazdy, to kogo chcielibyście zobaczyć w reklamach?

  Odpowiedz
   emitelek
   emitelek 17:12 06-07-2017

   Kogo??? Normalnego gościa (gościówę) z merytoryczną gadką!!! A nie same pseudo gwiazdki, od widoku których NAPRAWDĘ ludziom robi się już niedobrze!…

   Odpowiedz
mike278
mike278 19:12 03-07-2017

Anja? Rubik? Ikona? Mody?
Naprawdę? Wiem, to pewnie działa i reklama się sprawdza w większych grupach, targetach jak zwał tak zwał, ale podobnie jak przedmówców też mnie razi taki sposób reklamowania. Nie dociera do mnie a wręcz budzi odruch obronny.

Odpowiedz
Piotr Domański
Piotr Domański 19:57 03-07-2017

Oj Panowie, nie denerwujcie się tak, czasem potrzeba chwili odmiany 🙂

Odpowiedz
  MAURYCY
  MAURYCY 13:31 04-07-2017

  Dlatego dobrze że nju nie poszło tym śladem i pokazuje wyłącznie animowanego ziemniaka – tak dla odmiany.

  Odpowiedz
  pablo_ck
  pablo_ck 21:12 04-07-2017

  Piotrze to może warto ujawnić kwotę kontraktu reklamowego?? Myślę że musiałbym na tą sumę pracować z 10 lat, to jest właśnie taka szara rzeczywistość. Nie lepiej dać te pieniądze na inne cele i tym się szczycić?? Np spełnić marzenie nieuleczalnej dziewczynki i nagrać reklamę jak spotyka się z gwiazdą Rubik – oczywiście Pani Anja zrobiła by to non profit. Ale polskie gwiazdy są jak „ś….e”, pchają się tam gdzie tylko pln, nie mają umiaru.

  Odpowiedz
Astis
Astis 22:50 10-07-2017

Szkoda, że Wam Martyna Wojciechowska uciekła do Play… mnie zawsze ona będzie kojarzona z Orange … szkoda, że ktoś nie zadbał o to…. pozdrowienia:(

Odpowiedz
  emitelek
  emitelek 17:52 12-07-2017

  To, że przeszła do konkurencji świadczy tylko o niej – kto da więcej?… Więc to kolejna, nic nie warta celebrytka! 😛

  Odpowiedz

Bezpieczeństwo

Kiedy cyberataki cofną nas do ery analogowej?

Michał Rosiak Michał Rosiak
29 czerwca 2017
Kiedy cyberataki cofną nas do ery analogowej?

Dzisiaj będzie krótko, felietonowo i jakoś tak egzystencjonalnie. W sumie dobry klimat na późny wieczór, dla blogera, który przypomniał sobie przed snem, że przecież dziś jest czwartek i pora uraczyć czytelników, czymś interesującym o bezpieczeństwie ;)

Przez ostatnie lata zdarzyło mi się kilka tekstów, gdzie zastanawiałem się "co by było gdyby". Co by się stało, gdyby te wszystkie sieciowe zdobycze cywilizacji nam odebrać (bo przecież z własnej woli z nich nie zrezygnujemy)? I coraz bardziej zaczynam się zastanawiać, że pytanie nie powinno brzmieć: "Czy?", tylko "Kiedy?". O ile - to mój absolutnie prywatny punkt widzenia - kampanie WannaCry i Petyi być może różnią się założeniem (jedna rozpleniła się po całym świecie przypadkiem, a druga na co wszystko wskazuje, przypadkiem wyszła jedynie poza Ukrainę, bo tam miała planowo narobić problemów) to łączy je efekt - pokazały nam, że mimo coraz większych nakładów na bezpieczeństwo w internecie, w wielu kluczowych miejscach/elementach wciąż jesteśmy słabi. A czy w świecie, gdzie sensacja sprzedaje się najlepiej, panika nakręca słupki i reklamowe wyświetlenia, a wiele osób jest bardzo otwartych na sugestie, łatwo wywołać panikę? W mojej opinii nigdy nie było łatwiej. A potem spirala zacznie się nakręcać i to, czego nie zdołają uszkodzić przestępcy, zDDoSujemy my, elementy infrastruktury będą siadać jeden po drugim, panika i szaleństwo będą się nakręcać, aż wreszcie to wszystko sypnie się w diabły... Wystarczy dobry, dopracowywany choćby w takich jak opisywane akcjach soft i kilku/dziesięciu/set zdolnych ludzi przed komputerami. I to wcale nie musi być wstęp do interwencji militarnej (choć takie scenariusze regularnie czytam w książkach jednego z moich ulubionych styli, political fiction), przy wyjątkowo niesprzyjających dla kraju-ofiary okolicznościach nie potrzeba czołgów i komandosów, by cofnąć kraj do ery kamie... analogowej. Jesteście na to gotowi? Potrafilibyście dać sobie radę? Bo ja - choć rozwój technologii czasami przerasta nawet mnie - nie wiem, czy potrafiłbym już żyć w pełni analogowo.

Photo by Georgia National Guard on CC-BY-2.0 license

Komentarze


Oferta

W nju z rachunkiem wszystkie połączenia za max 19 zł, a nawet mniej

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 czerwca 2017
W nju z rachunkiem wszystkie połączenia za max 19 zł, a nawet mniej

Szybki kurs pakowania w nju mobile – za darmo

Wakacje już niemal w pełni, ale nie wszyscy zajmują się wyłącznie pakowaniem walizek. Na przykład nasze koleżanki i koledzy z nju postanowili zapakować coś innego i tak zrobili. Chyba nieźle im poszło, bo do abonamentów za max 19 i 29 złotych zapakowali wszystkie połączenia z numerami stacjonarnymi, które dotąd były dodatkową opcją do wyboru za 10 zł miesięcznie. To znaczy, że od dziś we wszystkich planach nju z rachunkiem mamy nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne w kraju oraz w roamingu na terenie UE, a ceny ani drgnęły. Na przykład w nju z rachunkiem za max 19 zł mamy teraz wszystkie połączenia telefoniczne w kraju i roamingu w UE, a do tego jeszcze 1 GB internetu w kraju w tym 0,96 GB także na internet w roamingu w UE. Wielbiciele SMS-ów i MMS-ów powinni do tego dorzucić jeszcze 9 zł na swoje hobby – również bez limitu na terenie kraju i UE. Myślę jednak, że lepiej zaszaleć i zainwestować jeszcze 1 zł by po prostu wziąć nju z rachunkiem za max 29 zł i dostać w nim 10 GB w kraju, w tym także 1,46 GB w roamingu.

Fajnie? Myślę, że fajnie, a nawet jeszcze fajniej, bo jeśli jest Was dwoje, to jak wiecie, za drugi numer w Waszej parze zapłacicie tylko 9 zł, co sprawi, że za wszystkie połączenia i pakiet 1 GB internetu, razem – wychodzi  tylko 14 zł miesięcznie albo w opcji na bogato z 10 GB internetu  - 19 zł miesięcznie na głowę.

W nju mobile duża walizka niezbędna

A teraz mały wywód udowadniający, że większa walizka zmienia świat na lepsze. Dlaczego? To proste – w nju na pewno mają duże walizki bo oprócz dopakowania połączeń stacjonarnych w nju z rachunkiem za max 19 i 29 zł, dopakowali też więcej internetu w nju z rachunkiem za max 39 zł miesięcznie. Teraz jest go tam 20 GB do wykorzystania w kraju, w tym 1,96 GB także w roamingu. W małej walizce by się nie zmieściło – to przecież jasne ;), a trzeba mieć jeszcze trochę miejsca na dopakowanie GB dla tych, którzy są z nami od dawna i dostają jeszcze więcej internetu co miesiąc. Wszystkie oferty, o których dziś mówimy łączą się z usługą „im dłużej tym lepiej”, co oznacza, że po pół roku stażu w nju dostaje się 2 razy więcej GB, po roku 2,5 raza więcej, a po dwóch latach 3 razy więcej GB co miesiąc. Czyli po dwóch latach to aż 60 GB w nju z rachunkiem za max 39 zł.

Jak to wszystko razem wygląda widać tutaj:

Grafika przedstawia nowe oferty nju z rachunkiem - rozmowy - nie więcej niż 19 zł, wszystko - nie więcej niż 29 zł i najwięcej - nie więcej niż 39 zł

 

 

Jednym słowem - pełna walizka

Oferta nju mobile - nieco formalności na koniec

Nowa oferta obowiązuje już od dzisiaj – 29 czerwca 2017 roku – na stałę. To nie jakaś krótkotrwała promocja. Zmieniają się też nazwy dotychczasowych ofert z rachunkiem, bo po zmianach, stare po prostu już nie pasują. Równocześnie zablokowana zostanie możliwość aktywacji starych usług do planu nju buzz: jeden na wszystko, wszystko komórkowe za 29 zł, rozmowy i internet, do komórkowych za 19 zł. Stare usługi będą mogły być używane przez klientów, którzy zakupili je przed 29 czerwca, nowi klienci nie będą mogli ich aktywować – w sumie nie sądzimy by chcieli. Klienci „starych” usług mogą przejść na nowe oferty włączając je przez sms lub na swoim koncie na njumobile.pl w zakładce usługi.  Cały opis nowej oferty znajdziecie oczywiście na www.njumobile.pl

Komentarze

Scroll to Top