Oferta

Avila z NFC pojedzie do …

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 września 2011
Avila z NFC pojedzie do …

Czas na rozstrzygnięcie konkursu. Pokazaliście dużą kreatywność i bardzo ciekawe pomysły na wykorzystanie technologii NFC. Dlatego znowu miałem nie lada problem, aby rozstrzygnąć konkurs. Najbardziej spodobały mi się opowiadania Feodora i Szczypiora, z których z bólem musiałem wybrać jedno, bo w magicznej szafie rzecznika jest tylko jeden Samsung Avila z SIM-em NFC. Ostatecznie dostaje go Feodor, a dla Szczypiora poszukam w poniedziałek fajną nagrodę pocieszenia. Sposób na uciszenie telefonem chrapiącej w pociągu damy, naprawdę cool i metoda do zastosowania, także w innych życiowych sytuacjach :-) Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w zabawie, a nagrodzonych proszę o kontakt e-mailowy.

Panorama.jpg


Oferta

Kody najlepszą promocją roku!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
24 września 2011
Kody najlepszą promocją roku!

Pamiętam pierwsze spotkanie w marketingu prepaid, na którym dyskutowaliśmy, jak wypromować tajemnicze kody Orange. Trochę się posprzeczaliśmy, ale postawiliśmy tylko na net, media społecznościowe i mój blog. Bez drogich reklam w TV. Nie brakowało wątpiących, ale już pierwsza edycja potwierdziła, że nie trzeba milionów złotych, aby miliony klientów skorzystało z świetnie wymyślonej akcji. Na portalach telekomunikacyjnych kodowe newsy biły rekordy popularności, mój blog zanotował największą liczbę komentarzy i odsłon w historii, a profil na Facebooku zyskiwał fanów, jak nigdy wcześniej. Teraz jesteśmy po trzeciej odsłonie zabawy i przebiła ona pod każdym względem poprzednie. Z akcji skorzystało ponad 2,2 mln użytkowników. Rozdaliśmy 9,7 mln prezentów, czy średnio 4,3 na uczestnika. Moim zdaniem to bezspornie promocyjny hit 2011, no chyba że konkurencja zdąży nas jeszcze skopiować do końca roku :-)


Oferta

Powtórka z mobilnej telewizji

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 września 2011
Powtórka z mobilnej telewizji

Startujemy z kolejnym weekendem, w którym możecie za darmo testować nasze usługi. Zdecydowaliśmy się wrócić do mobilnej TV, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Tym razem za darmo będzie dostępna aż 7 dni. Promocję można włączyć od dziś godz. 20.00, do niedzieli 25 września, godz. 23.59. Wystarczy wysłać bezpłatnego sms-a pod nr 8047 o treści TV lub wejść na m.orange.pl/tv w swoim telefonie i aktywować dostęp. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci Orange. Proszę pamiętajcie, że za darmo nie są udostępniane materiały z oferty premium oraz normalnie płatne jest przesyłanie danych ze stron zewnętrznych, które są poza strefą Orange World. Tutaj znajdziecie szczegóły. Miłego oglądania.

Scroll to Top