Oferta

Bądź w Orange strefie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 lutego 2010
Bądź w Orange strefie

Od jutra ruszamy z Orange strefą, czyli tanim telefonem stacjonarnym bez kabli i gniazdka, działającym na naszej sieci GSM. Abonament to tylko 20 zł miesięcznie, w którym zaszyte jest 60 minut na połączenia do sieci stacjonarnych. Z telefonu można korzystać w promieniu do 500 metrów od miejsca aktywacji strefy, czyli np. mieszkania. Po wykorzystaniu pakietu z abonamentu cena minuty z numerami stacjonarnymi wynosi 12 gr (sporo mniej niż u konkurencji), na komórki 40 gr/min (Play 75 gr, CP 59 gr) i SMS 20 gr. Do tego oferujemy telefon Huawei ETS 8121 od 1 zł. Do wyboru są 3 warianty umowy: bezterminowa, na 24 i 36 miesięcy.


Odpowiedzialny biznes

Gąsienica na stoku „Nie mogę doczekać się pierwszych startów”

Kasia Barys Kasia Barys
14 lutego 2010
Gąsienica na stoku „Nie mogę doczekać się pierwszych startów”

Jako narciarka miałam ogromną przyjemność rozmowy z Agnieszką Gąsienicą - Daniel. Zawodniczka jest debiutantką w reprezentacji olimpijskiej. Ale jest wyjątkowa, gdyż pochodzi z rodziny z ogromnymi tradycjami olimpijskimi. Bardzo cieszyła się z powołania i obiecała, że da z siebie wszystko. A igrzyska zapowiadają się dla niej pracowicie, bo weźmie udział w kombinacji alpejskiej, slalomie gigancie i supergigancie.


Odpowiedzialny biznes

Adam Małysz „Dmuchajcie w telewizory”

Kasia Barys Kasia Barys
13 lutego 2010
Adam Małysz „Dmuchajcie w telewizory”

Adam Małysz dzień przed wylotem do Vancouver był przekonany, że na kibiców może liczyć. I na pewno się nie myli. Na ślubowaniu 7 lutego był oblegany przez wszystkich dziennikarzy i pytany o formę. Ze spokojem odpowiadał, że jedzie z 4 kompletami strojów a wróci ze złotem. Poniżej zobaczcie wywiad, jaki dla Was przeprowadziłam z Adamem Małyszem. Dla osoby, która prześle na adres konkurs.blogowy@orange.pl nietypowe (zdjęcie, video z tel. komórkowego), oryginalne, własne kibicowanie Adamowi Małyszowi  - otrzyma kartę Orange z oryginalnym podpisem skoczka! Konkurs trwa do końca trwania Igrzysk

Scroll to Top