Odpowiedzialny biznes

Białoczerwony humorek

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
04 czerwca 2012
Białoczerwony humorek

Ostatni weekend przed Euro białoczerwoni spędzili na poprawianiu sobie humorów. Najpierw wygrali gładko 4 do 0 z Andorą - przy niemal komplecie widzów na Łazienkowskiej. W kolejny wieczór poprawili sobie humor nowymi smartfonami od Orange, od dziesięciu lat Głównego Sponsora Reprezentacji.  Chyba prezent i spotkanie się podobały bo ucieszonych twarzy reprezentantów na naszym filmie zobaczycie całkiem sporo.

Dziś w deszczowy poniedziałek mamy więc nie tylko wesołych, ale i zdrowych  23 zawodników i trenera. Pozostaje więc teraz na humorze wygrać z Grecją, z którą mecz już za pięć dni. Za to trzymamy wszyscy kciuki.

PlayWyłącz głos

 

 

 

 

 


Rozrywka

Rozgrzewka przed OWF

Marek Wajda Marek Wajda
03 czerwca 2012
Rozgrzewka przed OWF

Już za tydzień Orange Warsaw Festiwal z wielkimi gwiazdami różnych stylów muzycznych, od nu-metalowego Linkin Park, rapowego De La Soul, po elektroniczne the Prodigy.

 

Swoistą rozgrzewkę, choć bardziej rockową zaserwowali nam organizatorzy tegorocznych Ursynalii. Pierwszego dnia gwiazdami był Slayer i Limp Bizkit.

a119f53f7ff7c1a33e265a59547496ed56d

Orange.pl przygotował specjalne relacje z tego festiwalu.

 


Rozrywka

Pieszczoch!

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
01 czerwca 2012
Pieszczoch!

Przedstawiamy Wam najsłodszą postać na świecie! Nie macie się do kogo przytulić? Nie macie z kim pograć w piłkę? Potrzebujecie towarzysza? Dajemy Wam Pieszczocha! Pieszczoch potrafi wszystko!

Razem z prezentacją nowej postaci, startuje nowa promocja. Do każdego FunPacka HD dodana zostanie replika piłki Tango12! Nam również udzielił się piłkoszał, więc musieliśmy wprowadzić element piłkarski do naszej oferty :)

Scroll to Top