Rozrywka

Bilety do kina

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
21 marca 2011
Bilety do kina

Tydzień zaczynamy od małego upominku - podwójnych zaproszeń do kina na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu Sucker Punch. Mamy ich kilka i tym razem rozdajemy ekspresowo, bez konkursu. Kto pierwszy ten lepszy. Film będzie można zobaczyć już jutro o godz. 20.15 w warszawskim Multikinie przy Al. KEN 60. Uwaga odbiór zaproszeń - osobiście u nas na Twardej.

Sucker Punch to film akcji, który przenosi w głąb wyobraźni młodej dziewczyny, uciekającej od rzeczywistości do świata fantazji. Wyreżyserował go Zack Snyder (Watchmen Strażnicy, 300) na podstawie scenariusza, który napisał ze Steve’em Shibuyą na podstawie własnego pomysłu.

W skrócie jest to historia piątki dziewczyn, które wspólnie podejmują próbę odzyskania wolności. Walczą z najróżniejszymi przeciwnikami, od samurajów po węże, mając do dyspozycji arsenał broni. Muszą zadecydować, ile są gotowe poświęcić, aby pozostać przy życiu.


Sieć

Napiszcie, jak Was obsługujemy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
19 marca 2011
Napiszcie, jak Was obsługujemy

Pod koniec grudnia poprosiłem o napisanie, jaka usługa, promocja i oferta najbardziej przypadła Wam do gustu, a co powinniśmy poprawić. Odzew był świetny i dał wiele do myślenia. Kilka postulatów np. nowe pakiety netowe w prepaid, czy ACR, udało się zrealizować. Teraz chętnie poczytam, jak oceniacie obsługę klientów w TP/Orange. Napiszczie szczerze, co Wam się podoba, a co boli i chętnie byście to zmienili. Nie chodzi o opisywanie o konkretnych spraw, ale wskazanie naszych plusów i minusów. Gdzie i co moglibyśmy poprawić, a co bezwględnie zostawić i udoskonalać? Jako stali czytelnicy mojego bloga i osoby zainteresowane rynkiem telko, macie wiele sugestii, z których możemy skorzystać. Lepsza obsługa, to jeden z naszych priorytetów w tym roku i możecie nam pomóc. Dla autorów 10 najciekawszych opinii (jak zwykle subiektywnie ocenia rzecznik) czekają nagrody z magicznej szafy: piłka na EURO 2012, maskotki Serce i Rozum, vouchery do Cinema City, koszulki i plecaki Orange. Na odpowiedzi czekam do południa w najbliższy wtorek.


Odpowiedzialny biznes

Lubuskie bardziej szerokopasmowe

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 marca 2011
Lubuskie bardziej szerokopasmowe

Dziś jestem w rodzinnej Zielonej Górze, gdzie mieliśmy konferencję dla samorządowców na temat budowy "Szerokopasmowego Lubuskiego". Wiem, że temat nie jest dla Was przesadnie sexy, ale dla firm i mieszkańców 281 miejscowości w tzw. białych plamach, do których wybudujemy światłowody, na pewno tak. Dla nich to szansa na przeskok cywilizacyjny. Piszę o tym dlatego, że pytacie mnie, kiedy do jakiejś miejscowości podciągniemy net albo poprawiamy zasięg. Często też słyszę, że nic się nie dzieje. Tymczasem to kolejny przykład, że nie śpimy tylko działamy. Przypominam jeszcze o 1,2 mln linii internetowych +6 Mb/s w ramach porozumienia z UKE, niedługo wystartujemy z VDSL i mamy nadzieję podpisać kolejne umowy z województwami. W działce mobilnej wystartowaliśmy z HSPA+DC, rozwijamy 3G i będziemy mieli spółkę z PTC. Oczywiście nie wszędzie damy radę szybko zaspokoić oczekiwania, ale naprawdę sporo się dzieje i walczymy. A jutro będę miał dla Was ciekawe zadanie, dzięki któremu będziecie mogli zdobyć fajne nagrody. Na mapkach Lubuskie szerokopasmowe przed i po inwestycjach.

 

Scroll to Top