Oferta

Blokada sms i jak schodzą promocje

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 kwietnia 2009
Blokada sms i jak schodzą promocje

Dziś rozsypał się worek z newsami :-) Wielu z Was postulowało, aby była możliwość włączenia blokady powiadomień o kosztach połączeń. Od dziś jest to możliwe. Dotyczy to zarówno powiadomień o kosztach rozmowy realizowanej ze środków z konta głównego, jak i konta promocyjnego. Aby aktywować blokadę wystarczy wysłać sms treści AKT pod numer 530 (koszt 20 gr). Powrót to sms o treści DEAKT pod numer 530 (koszt 20 gr). Kolejną nowością jest to, że środki z konta promocyjnego można wykorzystać na sms, mms, połączenia w Orange i na stacjonarne oraz na transfer danych. Modyfikacja łączy się ze wszystkimi obecnymi promocjami, w których użytkownicy otrzymują bonus na konto promocyjne tj.: „Masz za Staż”, „Doładowanie konta z Telefonu z Rachunkiem”, starter „20% extra”, starter„50% extra”, starter „13 za 5 zł”, oferta „Nowe Orange Go, Orange POP i Orange Music na kartę przez Internet”, „10% więcej”, promocjami doładowań realizowanymi poprzez wysłanie sms z 14-cyfrowym kodem doładowującym na numery 860, 870, 880, a także inne starsze promocje przyznające środki na konto promocyjne. Stan i ważność środków na koncie promocyjnym można sprawdzić pod bezpłatnym numerem *500, wysyłając sms o treści ILE pod nr 1555 oraz logując się na www.orange.pl.


Oferta

39 i pół za mobilny internet

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 kwietnia 2009
39 i pół za mobilny internet

Od jutra ruszamy z nową ofertą mobilnego dostępu do Internetu. Główne zalety - będzie taniej, a ponadto krótkie 12 miesięczne umowy lojalnościowe. Według mnie Orange Free 39 i pół oraz Business Everywhere Mini będą teraz najatrakcyjniejszymi na rynku ofertami mobilnego netu dla wszystkich, którzy chcą przede wszystkich korzystać z netu, aby odbierać pocztę, czy przeglądać strony. W OF za 39,50 zł miesięcznie dostajemy szybki dostęp maks. 7,2 Mbps z limitem 0,5 GB. Usługę można będzie kupić wraz z modemem USB ZTEMF 636 wyposażonym w kartę pamięci 2 GB. Z oferty mogą skorzystać także klienci Orange posiadający ofertę abonamentową. Dzięki czemu zyskują możliwość taniego korzystania z netu w komórce. Wystarczy, że włączą usługę sms-em o treści „AKT  39,5” wysłanym na numer 1111. 


Oferta

Od jutra nowa oferta prepaid

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 kwietnia 2009
Od jutra nowa oferta prepaid

Bez zbędnych wstępów informuję, że nowa oferta prepaid rusza od jutra. Najważniejsze zmiany to wprowadzenie w Orange POP i Nowym Orange Go stawki 0,29 gr za minutę do wszystkich prócz Playa i Cyfrowego Polsatu. Nie trzeba nic aktywować, wysyłać sms, kodów itp. Po prostu w nocy ze środy na czwartek następuje zmiana naliczania. Nowa stawka będzie automatycznie dostępna dla wszystkich obecnych oraz nowych klientów, którzy kupią dowolny starter OPOP lub NOG. W OPOP prócz stawki 29gr/min będą dostępne wszystkie dotychczasowe pakiety i usługi obniżające koszty połączeń w Orange (m.in. sms za 1gr i minuty za 20gr w pakietach). Taka sama stawka 0,29 gr/min będzie w jedynej na rynku taryfie malejącej NOG od doładowania za minimum 50 zł. Za kilka dni w NOG dostępne będą też darmowe minuty za doładowania do wszystkich sieci. Ponadto, tak jak dotychczas klienci NOG będą mogli korzystać z dodatkowych usług, dzięki którym można rozmawiać zupełnie za darmo w sieci Orange oraz z numerami stacjonarnymi (Wolny Weekend, Pogadaj Sobie). Oferta Orange Music pozostaje na razie bez zmian, ale latem możecie liczyć na jej nową, atrakcyjną odsłonę. Tymczasem w OM nadal można korzystać z darmowych sms i mms za doładowanie konta oraz rozmawiać za 1gr z wybranym numerem. Więcej szczegółów znajdziecie już od jutra na stronie www.orange.pl infolinii i w naszych salonach. Na koniec wszystkich, których cierpliwość w oczekiwaniu na nową ofertę została nadwątlona, przepraszam. Mam jednak pewność, że warto było poczekać.

Scroll to Top