Oferta

Bo fajne jest to

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
11 grudnia 2013
Bo fajne jest to

Wszystkich fanom nju mobile polecam stado dzwonków i tapet do wyboru. Właśnie pojawiły się na stronie w części, którą nazwaliśmy dla fanów fan. Dzwonki fajnie śpiewają, a tapety wyglądają. Moim zdaniem jest z czego wybierać przed Świętami i ciekawie się wyróżnić :-)

12bb139de4ddc313f9f0725410b955a2b3a


Odpowiedzialny biznes

Niezłomni gotowi do walki

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
11 grudnia 2013
Niezłomni gotowi do walki

Zawsze jak mam pretekst, aby napisać o kradzieżach i dewastacji infrastruktury chętnie z niego korzystam. Apelując przy tym, aby nie przechodzić obok tego procederu obojętnie. Tylko w  pierwszej połowie tego roku telekomunikacja, energetyka i kolej straciły na tym 28 mln zł. Najwięcej z tego nasza branża. Ale nie chodzi tylko o pieniądze. Brak łączności to też kwestia bezpieczeństwa, nerwów w oczekiwaniu na pociągi, czy brak prądu w domach. Rok temu z inicjatywy Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Urzędu Regulacji Energetyki i Urzędu Transportu Kolejowego podpisano Memorandum łączące firmy, które chcą walczyć z kradzieżami i wandalizmem. Projekt się rozwija i właśnie została powołana fundacja na rzecz Przeciwdziałania Kradzieży i Dewastacji Infrastruktury „Niezłomni”. Najważniejsze jej zadania i plany to budowa i rozwój systemu rejestracji incydentów, wspieranie  policji oraz przygotowanie kampanii informacyjnej uświadamiającej negatywne skutki kradzieży infrastruktury. Orange Polska jest jednym z sygnatariuszy fundacji.

6881d9528ce60334bb9b8111e8b7643c658

 


Odpowiedzialny biznes

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
11 grudnia 2013
Przeżyjmy to jeszcze raz!

Wczoraj na urodzinach bloga miał swoją premierę, a dziś zapraszam Was wszystkich do obejrzenia filmu o pięciu latach naszego blogowania! W takich produkcjach najbardziej bawią mnie zawsze making of, dlatego nie mogło ich zabraknąć.

 

Scroll to Top