Odpowiedzialny biznes

Bobsleiści „Marzymy o pierwszej dziesiątce”

Kasia Barys Kasia Barys
26 lutego 2010
Bobsleiści „Marzymy o pierwszej dziesiątce”

Szczerze powiem, że to właśnie im będę szczególnie kibicować. Dlaczego? Nie dlatego, że są prawdziwymi zawodowcami a zarazem amatorami nie utrzymującymi się z uprawiania sportu. Nie dlatego, że ich historia nieco przypomina tą z filmu o bobsleistach z Jamajki i nie dlatego, że są przystojni :) Marzą o pierwszej dziesiątce. Trzymam za nich kciuki, bo w rozmowie z nimi czuć jak kipi z nich radość i energia. Z powołania do reprezentacji nie tylko są dumni, ale mają także z tego zabawę. Na codzień pracują i studiują, aż trudno uwierzyć, że udało się im tak zgrać. Z krótkiej rozmowy okazało się, że jeden ze sportowców - Michał - pracował kiedyś na infolinii TP :) Świat (również ten sportowy) jest naprawdę mały!


Oferta

Dostępne aktualizacje oprogramowania

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 lutego 2010
Dostępne aktualizacje oprogramowania

W styczniu dyskutowaliśmy na temat aktualizacji oprogramowania do HTC Magic. Wspólnie z producentem zapewniliśmy wtedy, że będzie można wkrótce to zrobić i tak się stało. Dziś Ziomek przekonał mnie, że pewnie nie wszyscy zainteresowani o tym wiedzą i warto napisać wpis, co właśnie czynię. Instrukcja jak zrobić aktualizację HTC Magic jest dostępna na naszej stronie. Dodam, że poprzez orange.pl można takie samo ćwiczenie wykonać z telefonami Nokia i Sony Ericsson.


Odpowiedzialny biznes

Z Orange Sport do NBA

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
25 lutego 2010
Z Orange Sport do NBA

Dziś ani słowa o Vancouver, a tylko o NBA i szczęściarzach. A na początek kilka pytań.

Jeśli abonentem Orange sport? Oglądasz rozgrywki NBA? Marzysz o spotkaniu gwiazd NBA na żywo? Teraz Twoje marzenie może się spełnić. Weź udział w konkursie, wymyśl hasło promujące rozgrywki NBA na antenie Orange sport i wygraj bilety na mecze najlepszej ligi koszykówki na świecie!

Jak to zrobić? Wystarczy, że wypełnisz formularz konkursowy znajdujący się na www.orangesport.pl/konkursNBA i wyślesz go do 28 lutego br. Komisja wybierze dwa najciekawsze hasła, a ich autorzy polecą do Nowego Jorku na mecze NBA. Lista Zwycięzców zostanie ogłoszona na stronie www.orangesport.pl 3 marca 2010 r. do godz. 14:00.

Scroll to Top