Odpowiedzialny biznes

Boiska dla dzieci

Marek Wajda Marek Wajda
24 września 2012
Boiska dla dzieci

Nasi koledzy z Lublina w ramach Orange Passion przez całe wakacje pracowali w weekendy, żeby przy domie Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo w Motyczu Leśnym, powstał kompleks sportowy z prawdziwego zdarzenia. Poświęcali swój wolny czas przyjeżdżając całymi rodzinami i dokonali tego! Z boisk korzystać będą pracownicy Fundacji oraz dzieci i młodzież, która, odwiedza dom FSD podczas  obozów, kolonii czy wymiany międzynarodowej.

Odnowione zostało boisko do piłki nożnej i siatkówki. Całkowicie zrewitalizowane boisko do koszykówki. A zupełnie od podstaw powstało boisko do piłki siatkowej. – To była najcięższa część naszej pracy. Wykarczowaliśmy z krzaków i chwastów pole, wykopaliśmy dół, przywieźliśmy tony piasku – wspomina Lidia Krywko, lider projektu, która na co dzień pracuje jako doradca Klienta w Orange Customer Service. – Pracy było więcej niż na początku zakładaliśmy. Pomagały nam całe rodziny, to była świetna okazja by razem spędzić trochę czasu. Dzieci po pierwszym razie, gdy widziały nas uśmiechniętych, że cieszymy się tym, że pomagamy innym, same dopytywały się kiedy przyjedziemy następnym razem. Nawet 3-4 latki pomagały nam wożąc swoimi samochodzikami piasek – opowiada Lidia ze śmiechem.

Na koniec nie mogło zabraknąć uroczystego otwarcia a przy tym okazji do zabawy i gry na nowych boiskach ;)

PlayWyłącz głos

Opisywałem już kilkanaście projektów Orange Passion, w ramach których nasi pracownicy robili różne rzeczy: zbierali pieniądze biegając czy trenowali dzieciaki. Przyznam szczerze, że ten projekt zrobił na mnie największe wrażenie.


Oferta

Eko-faktury dla Smart planów

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
24 września 2012
Eko-faktury dla Smart planów

Dziś ruszyliśmy ze sprzedażą nowych abonamentów ale myślę, że jeszcze jedna kwestia wymaga dopowiedzenia. Smart plany z założenia połączyliśmy z eko-fakturą i w komunikacji marketingowej będziemy pokazywać ceny uwzględniające taką usługę. O korzyściach tego rozwiązania dla obydwu stron, czyli ekologia i biznesowe oszczędności, pisałem nie jeden raz. Wiemy jednak, że niełatwo jest wszystkich do tego przekonać, dlatego proces „oswajania się” rozłożyliśmy w czasie. Wraz ze startem oferty, ceny abonamentów dla faktury papierowej i eko zrównaliśmy, ale w cennikach już teraz zobaczycie rozróżnienie: kwota abonamentu z aktywną eko-fakturą i bez niej. Promocja obniżająca abonament bez eko-faktury obowiązywać będzie co najmniej do końca I kwartału 2013 roku. Docelowo za rachunek papierowy, jeśli na taki się zdecydujecie zamiast eko-faktury, dopłacicie 3 zł.

f6ddb0f128f5afdd51bdf81a51cd504bca0


Oferta

Mamy iPhone 5!

Marek Wajda Marek Wajda
24 września 2012
Mamy iPhone 5!

Specjalnie dla Was wyjątkowy test iPhone 5 przed polską premierą. Dodam tylko, że miałem go w ręku przed światową premierą (nawet przed aktualizacją systemu) i musiałem milczeć niczym James Bond podczas przesłuchań. Jak sami rozumiecie, ponieważ to ja się nim "bawiłem", test pewnie nie jest całkiem obiektywny ;) iPhone5 jest lepszy, szybszy, większy (ale nie za wielki) - może nie jest to rewolucja, ale napewno duża ewolucja.

PlayWyłącz głos

iPhone 5 będzie dostępny w Orange już w najbliższy piątek, wtedy też poznacie ceny. Jak zapewnia mnie nasz marketing - warto czekać ;)

Scroll to Top