Odpowiedzialny biznes

Borussia – Bayern u nas na żywo

Marek Wajda Marek Wajda
12 maja 2012
Borussia – Bayern u nas na żywo

Dzisiaj finał pucharu Niemiec, w którym Bayern Monachium zmierzy się z polską Borussią Dortmund. Przeglądasz program telewizyjny i nigdzie nie możesz znaleźć transmisji? Mecz zobaczysz tylko i wyłącznie w Orange sport!.

6fdadaac207a6993bdc74271054fb553060

W Berlinie o krajowy puchar powalczą dwie najlepsze drużyny Bundesligi – Borussia Dortmund - mistrz Niemiec i Bayern Monachium - wicemistrz i finalista Ligi Mistrzów. Choć Bayern w lidze dwukrotnie uległ w tym sezonie Borussi, to jednak jego przedstawiciele w wywiadach mówią, że i tak są lepszym zespołem. Czy dzisiaj potwierdzą te słowa, czy też Borussia po raz kolejny udowodni swoją wyższość i ostatecznie zamknie usta przeciwnikom?

Trzymamy kciuki za Łukasza Piszczka, Jakuba Błaszczykowskiego i Roberta Lewandowskiego, którzy dzisiaj mogą zdobyć pierwszy w historii Borussii dublet!

Finał Pucharu Niemiec: Borussia Dortmund - Bayern Monachium: sobota, 12 maja, godz. 20:00. Jutro o 16.15 powtórka. Transmisja w internecie nie jest dostępna.


Odpowiedzialny biznes

Jak zarobić na Youtube

Marek Wajda Marek Wajda
12 maja 2012
Jak zarobić na Youtube

Zapewne zastanawiacie się jak zarobić na Youtube i czy w Polsce są już osoby, które utrzymują się tylko z filmów produkowanych na ten serwis? Co jest ważniejsze by osiągnąć sukces: pomysł czy profesjonalne wykonanie? Gdzie nauczyć się jak tworzyć interesujące i atrakcyjne filmy? Na te i inne pytania odpowie Wam mój gość - Tomasz Czudowski z Google Polska.

PlayWyłącz głos

Tak swoją droga czy myślicie, że Youtube zastąpi telewizję?

 


Odpowiedzialny biznes

Poznań (przy)gotuje się

Karolina But Karolina But
11 maja 2012
Poznań (przy)gotuje się

Wyczekiwane od 4 lat największe piłkarskie wydarzenie w Europie - EURO2012, zbliża się wielkimi krokami. Miasta-Gospodarze dwoją się i troją, by wypaść jak najlepiej. Poznań, przygotowując swój stadion, działa jak perfekcyjna pani domu.

Na pierwszy ogień – szorowanie. Membrana poznańskiego Stadionu Miejskiego ma lśnić. Nie jest to jednak sprawa prosta. Czyszczeniem zajęli się alpiniści, którzy muszą stawić czoła przeciwnościom losu – przerwom w dostawie prądu, wody, czy niesprzyjającym warunkom atmosferycznym. Następnie – ubranie skrojone na miarę, czyli trawa. Murawa na polskich stadionach nie ma łatwego życia. W Poznaniu jest właśnie wymieniana po raz ósmy. Tym razem nad wymianą czuwa UEFA. Czuwa i wymaga. Zarówno podczas meczów, jak i treningów trawa musi mieć długość 23 milimetrów. Zgodnie z wytycznymi musi być ona skoszona najpóźniej do godziny 10 w dniu meczu.

Sam wygląd jednak to nie wszystko. Dobry gospodarz musi także nakarmić swoich gości. Na poznańskim stadionie właśnie zakończono przygotowania strefy gastronomicznej. Pojawi się aż 31 punktów, gdzie będzie można wrzucić coś na ząb. Wiadomo – przez żołądek do serca.

Polska słynie z gościnności, a wszystkie te działania – nie tylko na stadionach – służą temu, by kibice zapamiętali nie tylko piłkarskie emocje, ale i to, że zostali ugoszczeni przez perfekcyjnie przygotowanego gospodarza po królewsku. Wierzymy, że tak będzie!

Scroll to Top