Odpowiedzialny biznes

Broner odebrał Malignaggiemu pas WBA

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
23 czerwca 2013
Broner odebrał Malignaggiemu pas WBA

Adrien Broner wygrał niejednogłośnie na punkty z Paulem Malignaggim i odebrał mu pas mistrza świata federacji WBA w wadze półśredniej. Pojedynek w Nowym Jorku miał bardzo wyrównany przebieg i nie był łatwy do punktowania.

Dwóch sędziów dało zwycięstwo Bronerowi 115:113, 117:111, a jeden punktował 115:113 dla Malignaggiego.  „The Problem” wygrał zasłużenie, ale werdykt 117:111 to mimo wszystko lekka przesada.

Broner wyprowadził łącznie 524 ciosy, z których 246 doszło do celu (47% skuteczności). Z kolei Malignaggi wyprowadził aż 843 ciosy, ale tylko 214 trafiło do celu (25% skuteczności).


Odpowiedzialny biznes

Wachlarz #3 – czyli jak oryginalnie podróżować

Marek Wajda Marek Wajda
22 czerwca 2013
Wachlarz #3 – czyli jak oryginalnie podróżować

Już w najbliższy poniedziałek o godz. 19 w Cafe Kulturalne 3 spotkanie blogosfery podróżnczej (i nie tylko) w ramach Wachlarza. Tym razem będziemy rozmawiać o  oryginalnych pomysłach na podróżowanie, czyli jak tanio i nietypowo spędzić wakacje. Więcej o zaproszonych gościach znajdziecie tutaj.

Serce i Rozum już są gotowi ;)

5892591608dc73090269f485afc9cfdf90e

Dołączycie do Serca i Rozumu? Jeśli wierzyć deklaracjom na profilu FB zapowiada się rekord: obecność potwierdziły już 123 osoby a 69 jeszcze się zastanawia (przypadek?;) My oczywiście będziemy z naszą kamerą. Do zobaczenia!

Do tej pory na Wachlarzu rozmawialiśmy o reportażu w czasie Facebooka oraz języku tańca.


Odpowiedzialny biznes

Kreatywne warsztaty w ramach Twojej Perspektywy

Agnieszka Świetochlowksa Agnieszka Świetochlowksa
22 czerwca 2013
Kreatywne warsztaty w ramach Twojej Perspektywy

Kilka dni temu trzydziestu pięciu Ambasadorów Programu Twoja Perspektywa V edycji wspólnie z Mentorami (doświadczonymi pracownikami Orange Polska) wzięli udział w warsztatach kreatywnych. Ich celem, który z sukcesem udało się zrealizować, było uwolnienie kreatywności studentów i wyselekcjonowanie najciekawszych pomysłów na organizację Dni Orange oraz innych wydarzeń na uczelniach partnerskich.

W trzech kreatywnych zespołach studenci oraz Mentorzy wspólnie pracowali nad zagadnieniami z zakresu promocji i organizacji wydarzeń programu Twoja Perspektywa. Program rozwija u nich umiejętności i kompetencje ważne z punktu widzenia przyszłej pracy. Pokazuje także możliwości rozwoju zawodowego w branży telekomunikacyjnej.

Więcej informacji o V edycji Twojej Perspektywy oraz o Programie Ambasadorskim znajdziecie tutaj.

PlayWyłącz głos

Program Twoja Perspektywa realizowany od 2008 r. jest organizowany przez Orange Polska we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami oraz Business for Society. Twoja Perspektywa to Program Ambasadorski, Program Mentorski, Dni Orange, oraz Innovations Farm.

Scroll to Top