Rozrywka

Chceszmasz. Pojedź na Open’er Festival Powered by Orange

Kasia Barys Kasia Barys
17 czerwca 2019
Chceszmasz. Pojedź na Open’er Festival Powered by Orange

Muzycznym krokiem zbliżamy się do Open'er Festival Powered by Orange 2019. 3 - 6 lipca w Gdyni będzie można pobawić się w różnorodnych rytmach serwowanych przez m.in. Kylie, Travis Scott, Kodaline, The Smashing Pumpkins, czy Lana Del Rey.

#chceszmasz. Pojedź na Open’er Festival Powered by Orange! Jak? Weź udział w konkursie, do wygrania podwójny karnet na festiwal. Mam dla was dwie takie nagrody.

Konkurs rozpoczyna się 17.06.2019 r. o godzinie 12:00 i trwa do dnia 24.06.2019r. do godziny 12:00.

Wyobraź sobie, że jest czwartek 4 lipca i właśnie odebrałeś 2 karnety na Open'era. Sztos! To mega niespodzianka. Do kogo zadzwonisz i jak przekonasz tą osobę, żeby za godzinę była gotowa do wyjazdu. Zadanie konkursowe brzmi tak: „Szybka zmiana planów! W jaki sposób przekonałbyś wybraną drugą osobę na dołączenie do Ciebie na spontaniczny wyjazd na Open'era?”

A w tamtym roku na Open'erze było tak: mediateka.

[runcontest edition="opener-2019" start="2019-06-17 12:00:00" end="2019-06-24 12:00:00" regulations="https://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2019/06/regulamin-konkursu-chceszmasz-pojedz-na-opener-festival-powered-by-orange-2019.pdf"]

AKTUALIZACJA: OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW

Świetne zgłoszenia. Myślę, że większości osób nie trzeba namawiać na wyjazd na Open'er Festival Powered by Orange. Gratuluję, bo najbardziej komisji spodobały się pomysły Łukasza i Dominika. Każdy z nich otrzyma podwójny karnet. Lećcie w muzyczny kosmos. Miłej zabawy! Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 11:20 25-06-2019

Gratulacje Panowie 🙂

Odpowiedz
MAURYCY
MAURYCY 14:39 25-06-2019

Gratulacje 🙂

Odpowiedz
Scroll to Top