Oferta

Chmura dla Firm

Paweł Jagora Paweł Jagora
14 lutego 2014
Chmura dla Firm

Jakiś czas temu Wojtek informował o nowych abonamentach dla klientów biznesowych. Atrakcyjność oferty polega między innymi na tym, że kupując do abonamentu dodatkowe usługi można obniżyć sobie cenę telefonu. Ta konstrukcja zachęca do wyboru usług naprawdę przydatnych w codziennym życiu i pracy.

Jedną z dodatkowych funkcjonalności jest 20% rabatu na aplikacje zakupione na platformie Chmura dla Firm. Dzisiejszy wpis jest właśnie dla tych, którzy nie wiedzą co to jest chmura i ile jest wart taki rabat.

Chmura dla Firm to platforma z aplikacjami wspomagającymi prowadzenie biznesu. W pewnym uproszczeniu możemy powiedzieć, że to taki sklep internetowy z aplikacjami działającymi w modelu SaaS (Software as a Service – oprogramowanie jako usługa). Oznacza to, że są one dostępne on-line z dowolnego komputera, tabletu lub smartphona (dowolnego ale zawsze warto sprawdzić wymagania sprzętowe a w szczególności wymagany system operacyjny :)

Witryna dopiero co wystartowała a już można tam znaleźć 4 bardzo interesujące z punktu widzenia biznesu oferty:

1. Superksięgowa

To rewolucja dla small biznesu na miarę bankowości elektronicznej. Prosta aplikacja interntowa umożliwiająca zarządzanie dokumentacją księgową. W wariancie Easy można w razie wątpliwości zadać pytanie zespołowi ekspertów od rachunkowości. W wariancie Smart wystarczy tylko wprowadzić dokumenty a rozliczenia i reprezentacji przed Urzędem Skarbowym dokonuje już licencjonowana księgowa (posiadająca ubezpieczenie OC do 4 mln zł). Jest jeszcze opcja Comfort w ramach której po dokumenty do firmy przyjeżdża kurier – a i tak w razie czego będą one dostępne na każde żądanie przez Internet z dowolnego miejsca na ziemi.

2. StreetMobile

Możliwość promowania własnego biznesu na telefonach potencjalnych klientów. Wizytówka firmy widoczna dla użytkowników aplikacji to tylko 2 zł miesięcznie. Do tego pełne statystyki oglądalności naszego ogłoszenia i możliwość uzyskiwania opinii od klientów. Całkiem sporo za całkiem niewiele. Dostępny jest również pakiet umożliwiający tworzenie kampanii promocyjnych.

3. Xambox

Las rośnie wolno a tymczasem dzięki tanim drukarkom mamy coraz więcej dokumentów papierowych w naszych biurach. Aby nad tym zapanować można skorzystać z systemu, który je przechowa, zmieni skan na tekst i jeszcze pozwoli przeszukiwać archiwum tak jak przeszukujemy zasoby WWW.

4. Backup eXpert Pro

89c4dfcccd7ab444f74d787479e5519f0dfCzym jest backup on-line chyba w dzisiejszych czasach nie trzeba nikomu opisywać. Kto raz stracił ważne dane z powodu awarii dysku/laptopa/pożaru/włamania czy działalności zwierząt domowych :) ten już nawet wie jak bardzo taka usługa może być przydatna. Tu w wersji nawet dla 35 jednocześnie korzystających użytkowników.

A to dopiero początek. Wiem co nieco na temat kolejnych aplikacji jakie są przygotowywane w Orange do udostępnienia w ramach Chmura dla Firm. Oczywiście obiecuję opisać je dla Was najszybciej jak to będzie możliwe. Niemniej jednak już teraz wybór jest ciekawy.

Chmura dla Firm jest dostępna dla wszystkich klientów biznesowych Orange. A jeśli zdecydujecie się na zakup nowoczesnego telefonu z jednym z nowych planów BiZ i wybierzecie odpowiednią paczkę usługową to dostaniecie dodatkowo 20% rabatu na wszystko co kupicie. I to w dowolnym momencie.


Oferta

Walentynkowa promocja doładowań

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 lutego 2014
Walentynkowa promocja doładowań

Nie tylko zakochanych zachęcam do skorzystania z jednodniowej, walentynkowej promocji doładowań. Dostaniecie 30 proc. bonus na konto główne, który możecie wykorzystać na rozmowy do wszystkich sieci, SMS-y, MMS-y, transmisję danych, a nawet SMS-y specjalne i połączenia w roamingu. Regulamin znajdziecie tutaj.

be8f9245c035e890fc58e1d47126d430de9


Oferta

Family Open nie tylko dla rodziny

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 lutego 2014
Family Open nie tylko dla rodziny

Coraz więcej z Was decyduje się połączyć nasze usługi w Orange Open. Nie są to jeszcze miliony, ale rośnie całkiem szybko. Dlatego staramy się uatrakcyjniać ofertę zgodnie z pojawiającymi się potrzebami. Tym razem umożliwiamy Wam połączenie większej ilości usług mobilnych, by w ten sposób więcej  zaoszczędzić. Jeżeli posiadacie jeden telefon komórkowy Orange i dokupicie kolejny, w Orange Open Family dostaniecie miesięczny rabat 10 zł, a zakup trzeciego to następne 10 zł oszczędności. Taka sama zasada dotyczy Orange Free i Orange Free Set, czyli usług mobilnego dostępu do Internetu. Jeśli macie już dwa telefony komórkowe w Orange lub dostępy do netu, wystarczy przedłużyć umowę na jeden z nich aby rabat włączył się automatycznie. Pamiętajcie, że ten bonus jest naliczany tylko przy zakupie drugiej i trzeciej oferty tego samego typu, a abonament każdego z produktów musi wynosić przynajmniej 39 zł. Przypominam, ze klasyczny Open łączy usługi mobilne (telefon komórkowy, internet mobilny) z usługami stacjonarnymi (Neostrada, telefon stacjonarny i TV), dając do 30 zł rabatu miesięcznie. Teraz z Family możecie uzyskać kolejne 40 zł, czyli razem 70 zł. Do tego dochodzi bezpłatny i nielimitowany dostęp do Deezer`a, z wyzerowaną opłatą za transmisję danych. Szczegóły Orange Open Family tutaj.

 

401b1122315dc11a631f3b95f46bf8c06af.jpg

Scroll to Top