Inne

Ciekawy tydzień

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 maja 2011
Ciekawy tydzień

Zapowiada się ciekawy tydzień. Jutro zaprezentujemy naszą ofertę neo 40 i 80 Mb/s. Podamy ceny i lokalizacje. Przypomnę, że na początek w zasięgu będzie ok. 500 tys. gospodarstw domowych. To dla nas jedna z najważniejszych ofert w tym roku. Dlaczego? Niecierpliwym polecam lekturę wywiadu, jaki portalowi rpkom.pl dał mój szef, prezes Maciej Witucki. Ponadto w tygodniu szykuje się kilka nowości w Orange. I jeszcze zachęcam jutro do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie ponownie pojawi się aplikacja na grupowe zakupy z ciekawą propozycją.


Odpowiedzialny biznes

Spotkanie blogowe 2011

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
20 maja 2011
Spotkanie blogowe 2011

Ostatnio na mojej skrzynce e-mailowej pojawiły się pytania o drugie spotkanie blogowe. Dałem się namówić na pojedyncze odpowiedzi, a teraz oficjalnie informuję, że odbędzie się w Warszawie 17 i 18 czerwca. Spośród Was zaprosimy ok. 20 najbardziej aktywnych i wyróżniających się na naszych blogach. Data nieprzypadkowa, bo wtedy jest Orange Warsaw Festival, który koniecznie musicie zobaczyć. Co będzie tym łatwiejsze, że zaproszenia do specjalnej strefy Orange tuż pod sceną, już na Was czekają. Ponadto, tak jak w ubiegłym roku, spotkacie się z porama specami, którzy pokażą prawdziwe możliwości tabletów i smartphone`ów, opowiedzą o nowościach m.in. w internecie oraz jak działa nasz BOK od środka. Reszta to tajemnica. Indywidualne zaproszenia dostaniecie na początku przyszłego tygodnia e-mailem. Od razu przepraszam, że nie wszystkich możemy zaprosić. Liczę, że to zrozumiecie.


Odpowiedzialny biznes

Kolekcjonujecie karty?

Maria Piskier Maria Piskier
20 maja 2011
Kolekcjonujecie karty?

Pamiętacie jak do budek telefonicznych ustawiały się kolejki? No chyba już tylko z filmów, choćby z "Misia". Dziś wciąż oczywiście można używać kart telefonicznych, ale też podziwiać je na wystawach kolekcjonerów, ostatnio we Wrocławiu.

Można tam było zobaczyć m.in. specjalne edycje kart. Pierwsza to wrocławska rzeźba lub jak kto woli instalacja "Pociąg do Nieba". Wrocławianie wiedzą o co chodzi. Druga to rarytas nie do kupienia (nakład 125 szt.) przedstawia Dworzec Świebodzki.

Takie specjalne edycje towarzyszą wielu wydarzeniom. TP co roku wydaje serię 100 kart przeznaczonych na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest też seria, z której sprzedaży część dochodu (2 zł od każdej) przeznaczona jest na akcję "Dźwięki Marzeń" wspierającą dzieciaki z wadami słuchu. Od lat rozdajemy też darmowe karty telefoniczne dzieciom w szpitalach.

W 2010 roku ukazały się też 3 kolekcjonerskie serie poświęcone 200. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina. Dwie pokazują wizerunki kompozytora, a trzecia muzyczną ławeczkę z warszawskiego Krakowskiego Przedmieścia.

A Wy zbieracie może karty telefoniczne lub znacie jakieś ciekawostki na ich temat?

Scroll to Top