Odpowiedzialny biznes

Co mi opowiesz o sobie?

Tomasz Sulewski Tomasz Sulewski
17 czerwca 2011
Co mi opowiesz o sobie?

Zdarzyło się Wam może kiedyś, że ktoś nieznajomy podszedł do Was na ulicy i zapytał Was o Waszą orientację seksualną albo zaproponował, że pokaże Wasze zdjęcia w bieliźnie kilku milionom osób? Nie? A może chociaż próbował od Was wyciągnąć osobiste informacje dotyczące adresu, rodziny, zainteresowań? Założę się, że jeśli by tak było, zareagowalibyście oburzeniem, a przynajmniej wykazali bardzo daleko idącą ostrożność.

Zobaczcie pewien eksperyment, który przeprowadziło na ulicy dwóch chłopaków:

Niby jest zabawnie, ale jednak daje nieco do myślenia, prawda? Może warto więc jeszcze raz sprawdzić, jakie informacje udostępniamy na naszych profilach w różnego rodzaju portalach - i czy na pewno chcielibyśmy, aby ktoś je wykrzykiwał przez megafon do przechodzących ludzi :)

A teraz biegnę już na spotkanie z czytelnikami blogów - w przyszłym tygodniu możecie się u nas spodziewać relacji :)


Oferta

Pakiet internetowy XXL

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
17 czerwca 2011
Pakiet internetowy XXL

Pakiety netowe dla prepaid od zawsze dla wielu z Was były ciekawym tematem do dyskusji. Myślę, że i tym razem będzie co komentować. Zdecydowaliśmy się zmodyfikować ofertę, biorąc pod uwagę zmieniające się potrzeby i coraz więcej smartphone`ów w rękach prepaidowców. Nowość to pakiet XXL, dostępny w taryfach Orange One, Orange POP oraz Nowe Orange Go. Jestem pewny, że jego rozmiar - 500 MB i termin ważności - 30 dni, zadowoli najbardziej wymagających. Teraz łatwiej będzie Wam dopasować sobie pakiet do potrzeb i korzystać z netu bez obaw o koszty.

Pakiet Ilość MB w pakiecie Cena Ważność pakietu
1-dniowy 100 MB 2 zł 1 dzień
30-dniowy 100 MB 10 zł 30 dni
XXL 500 MB 15 zł 30 dni

 Pakiety można aktywować krótkim kodem lub wysyłając SMS-a:

Pakiet Wyślij SMS o odpowiedniej treści pod numer 570 Krótki kod i potwierdź zieloną słuchawką
1-dniowy INTERNET1 *110*65#
30-dniowy INTERNET30 *110*67#
XXL INTERNETXXL *110*66#

W każdej chwili możecie sprawdzić stan pakietu i jego ważność, wysyłając SMS-a o treści ILE pod numer 570. Szczegóły i regulamin znajdziecie tutaj


Odpowiedzialny biznes

Zmień swoje otoczenie

Liliana Kulesza Liliana Kulesza
16 czerwca 2011
Zmień swoje otoczenie

Jest takie miejsce w Gdańsku Oruni, gdzie od kiedy pamiętam było smutno i szaro. Zaniedbany skwerek straszył, zamiast przyciągać okolicznych mieszkańców. Asia i Sylwia – zapalone wolontariuszki z gdańskiej TP wpadły na pomysł, aby zamienić ten plac w zieloną i przyjazną przestrzeń wypoczynku.

Zdobyły grant od Fundacji Orange i skrzyknęły mieszkańców do pomocy. Do projektu dołączyła się też młodzież z Zespołu Szkół Architektury Krajobrazu i Gdańskiej Fundacji Innowacyjności. W kilka godzin posadzili 100 drzewek i krzewów. Maluchy, poza sadzeniem drzewek brały udział w różnych fajnych zabawach a każdy uczestnik happeningu mógł nazwać i w przyszłości pielęgnować posadzone przez siebie drzewko. Może Wy też znacie takie miejsca, którymi warto byłoby się zająć?

Scroll to Top