Oferta

Co zrobić ze smartfonem bez Internetu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
26 kwietnia 2013
Co zrobić ze smartfonem bez Internetu

Jak to jest mieć smartfon bez dostępu do netu? Pewnie trochę, jak trzymać w garażu sportowy samochód i nie umieć nim jeździć. Samozwańczy naukowiec udowadnia jednak, że z takiego smartfona też można zrobić wiele pożytecznych rzeczy. Jakich? Poniżej mój ulubiony pomysł, resztę przepisów znajdziecie tutaj.

PlayWyłącz głos


Oferta

Rewolucyjnie tanio i bez zobowiązań

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 kwietnia 2013
Rewolucyjnie tanio i bez zobowiązań

Czas odsłonić nju mobile i nie boję się powiedzieć, że niełatwo będzie nas skopiować, a tym bardziej przebić. To najtańszy no limit na rynku na połączenia do wszystkich sieci krajowych - 29 zł miesięcznie lub 2 zł dziennie w ofercie na kartę. Niskie, identyczne stawki w ofercie zarówno z rachunkiem jak i na kartę: 19 gr/min, 9 gr/SMS i 19 gr/1MB. Ponadto unikatowy mechanizm ceny maksymalnej w nju mobile z rachunkiem, który powoduje, że nie zapłacicie miesięcznie więcej niż 29 zł za rozmowy, 9 zł za SMS-y i 19 zł za internet, czyli razem 57 zł w opcji full. Każda usługa jest rozliczana oddzielnie, dlatego jeśli np. nie korzystacie z mobilnego netu, to tylko za 38 zł miesięcznie macie no limit na rozmowy i SMS-y do wszystkich. W nju mobile płacicie zgodnie z cennikiem do osiągnięcia górnego limitu wydatków, a potem dalsze korzystanie z rozmów, SMS-ów i internetem jest bezpłatne. Nie ma żadnych, długich kontraktów. Umowa abonamentowa obowiązuje przez 30 dni i automatycznie się przedłuża. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie njumobile.pl A teraz rozstrzygnięcie konkursu, które będzie dla Was kolejną miła niespodzianką. Dla mnie wszyscy, którzy wzięli udział tej w zabawie wygrali. Choć nie znaliście mechamizmu, który wymyśliliśmy, to podawane ceny mieściły się w tym co zaproponowaliśmy. Dlatego dla każdego, kto wziął udział w konkursie mam starter nju mobile. Wystarczy, że wyślecie mi e-mailem swoje dane oraz nick pod jakim byliście, a starter trafi do Was pocztą.

2a6ebfe9bacf9da4708b80a056753d8b7d8 9fe9da04e7c86bb13d5c1682c1335604fbd cfa51050749986571ac0860b366abfb56dd e4a13827151bbfbfa27a7778343c52f8f24

 

 

 


Odpowiedzialny biznes

Mecz życia i początek niemieckiej ery

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
25 kwietnia 2013
Mecz życia i początek niemieckiej ery

Po wczorajszym meczu kibice w Dortmundzie i pewnie w całych Niemczech nigdy już nie zapomną Roberta Lewandowskiego, tak jak Grecy pamiętają Krzysztofa Warzychę, Szkoci  - Artura Boruca, Anglicy  - Jerzego Dudka,  a Włosi - Zbigniewa Bońka. Wczoraj już na zawsze zapisał się w historii piłki nożnej. Fenomenalny występ, który być może zaowocuje nominacją do Złotej Piłki FIFA, o której marzy głównie Christiano Ronaldo (to ten od tylko 1 bramki :) ), a w klasyfikacji Złotego Buta "Lewy" może wskoczyć nawet do pierwszej trójki. Wspaniały dzień polskiego piłkarza - niech kiedyś uda mu się tak w reprezentacji.

Nie mniej wspaniały jak dla "Lewego" było to wieczór dla niemieckiego futbolu. Dzień wcześniej Bayern deklasuje Barcelonę, a później Dortmund obija niemiłosiernie "Królewskich". Po latach kiedy Niemcy byli blisko wielkich sukcesów  - Bayern przegrywa finale LM z Interem Mediolan, a później u siebie w finale z Chelsea tym razem (o ile nie stanie się cud) Finał LM wygra po 12 latach przerwy drużyna z Niemiec. Dziś to triumf niemieckiej nie tylko ligi ale też niemieckiej ekonomii piłkarskiej (największa frekwencja w Europie na stadionach, olbrzymie pieniadze z praw telewizyjnych,  w dużej mierze poukładane finanse klubów) . Po latach dominacji ligi angielskiej i hiszpańskiej, oraz sukcesów obu włoskich drużyn z Mediolanu przychodzi być może czas hegemonii niemieckiej. Tego myślę, że możemy się spodziewać w piłce nie tylko w tym roku.

 

Scroll to Top