Sieć

Coraz lepsza sieć Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
26 listopada 2013
Coraz lepsza sieć Orange

Zrobiliśmy kolejny krok w modernizacji sieci Orange i mamy już 8 tys. stacji działających w ramach projektu NetWorks! Docelowo w przyszłym roku ma ich być 10 tys. Prócz tego umożliwiliśmy transmisję danych 3G z wykorzystaniem części pasma 900 MHz. Jakie są pozytywne efekty dla Was? Najważniejsze to bardzo duży wzrost zasięgu sieci 3G. Obszarowo zwiększył się z 12 proc. do 68 proc. na zewnątrz budynków oraz z 3 proc. do 42 proc. wewnątrz budynków. Z kolei patrząc pod względem populacji urósł z 62 proc. do 87 proc. na zewnątrz budynków i z 46 proc. do 75 proc. wewnątrz budynków. Liczby robią wrażenie i jestem pewny, że wielu z Was realnie zauważyło poprawę na swoich telefonach i laptopach. A to nie koniec naszych inwestycji. Do zrobienia w ramach modernizacji zostało 2 tys. stacji w ramach NetWorks! Przypomnę też, że jeszcze w tym roku ok. 900 stacji będzie pracowało w technologii LTE.

e06b9e9b226980365d7fdf4abee3abf0433

 


Oferta

Mój Orange także dla klientów oferty stacjonarnej

r Grunwald r Grunwald
26 listopada 2013
Mój Orange także dla klientów oferty stacjonarnej

Niedawno pisałam o aplikacji Mój Orange i zmianach jakie w niej zaszły. Mój Orange rozwija się i zmienia, aby sprostać potrzebom użytkowników. Dziś pojawiła się kolejna nowość: Mój Orange został zaktualizowany, zmienił się wygląd aplikacji na bardziej przejrzysty, doszły nowe funkcje oraz co najważniejsze, aplikacja udostępniona została także dla klientów ofert stacjonarnych korzystających z urządzeń przenośnych z systemem Android.

Co to oznacza dla klientów oferty stacjonarnej? To, że w każdej chwili mogą z dowolnego urządzenia przenośnego z systemem Android zalogować się do swojego konta i zarządzać nim z telefonu. Dodatkowo, jeżeli posiadają także usługi mobilne, mogą bez problemu przełączać się pomiędzy ofertami bez potrzeby osobnego logowania do każdej z nich. Oczywiście logowanie odbywa się danymi z logowania do konta na Orange On-line.

Główne funkcjonalności, które zostały udostępnione klientom w Mój Orange to: sprawdzanie stanu środków,  przegląd faktur i płatności (możliwość pobrania eFaktury- pdf), podgląd wykonanych połączeń, wykaz aktywnych usług dodatkowych,  weryfikacja statusów zgłoszeń,  możliwość rozmowy z Wirtualnym Doradcą oraz możliwość przełączania się między zapamiętanymi w aplikacji kontami.

b9bf80b6cc400877cf2a76ab677361236e3

Aplikację Mój Orange można w każdej chwili pobrać ze sklepu Google, bez względu na to w jakiej sieci działa telefon komórkowy.

Mój Orange dla klientów oferty stacjonarnej zostanie także udostępniony w najbliższym czasie na innych systemach o czym będę Was na bieżąco informować.


Odpowiedzialny biznes

Głosujemy na gola i jedenastkę jesieni

Krzysztof Smajek Krzysztof Smajek
26 listopada 2013
Głosujemy na gola i jedenastkę jesieni

Pierwszoligowcy powoli zapadają w zimowy sen, a to oznacza, że czas na pierwsze podsumowania rundy jesiennej. Za nami 18 kolejek, 161 meczów i niezliczona ilość piłkarskich emocji. Na stronie orangesport.pl wybieramy jedenastkę rundy i najpiękniejszego gola pierwszej części sezonu. Zachęcam do oddawania głosów na swoich faworytów.

Zacznijmy od jedenastki rundy. O wytypowanie najlepszych zawodników zaplecza ekstraklasy poprosiliśmy komentatorów Orange sport. To oni wyselekcjonowali grupę 33 zawodników. Wybór tych najbardziej wartościowych należy jednak do was! Głosujcie tutaj.

Małą ściągawkę dla kibiców przygotował Dominik Nowak, ekspert orangesport.pl. Tutaj znajdziedzie jedenastkę jesieni według byłego trenera m.in. Floty Świnoujście.

I na koniec wisieńka na torcie, czyli wybór najpiękniejszego gola w rundzie jesiennej. Nominowaliśmy dziesięć trafień. Wszystkie są rzadkiej urody. Wybór na pewno nie należy do łatwych. Tutaj możecie głosować.

Scroll to Top