Odpowiedzialny biznes

CSR 2:0

Monika Kulik Monika Kulik
13 października 2011
CSR 2:0

Dziś chcę Was zaprosić na konferencję „CSR2.0 innowacje, trendy, wyzwania” organizowaną 21.10 w Warszawie przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, jej partnerem jest Grupa TP.

Międzynarodowe grono blogerów będzie dyskutować czy jest jeszcze możliwe życie bez internetu, pokazane zostaną najciekawsze interaktywne projekty CSR oraz wyniki najnowszych badań „Odpowiedzialny marketing”, „Sustainability 2.0” i „The SMI Social Media Sustainability Index”.

Konferencja jest realizowana zgodnie ze standardem zielonych wydarzeń, przy jej organizacji do minimum zostaje ograniczona produkcja materiałów i emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Na wiosnę po zmierzeniu śladu węglowego zostaną zasadzone drzewa, aby zneutralizować jej wpływ.

Spotkanie będzie transmitowane online na facebooku, portalu odpowiedzialnybiznes.pl, a także na telefony: iPhony i smartfony w sieci 3G. Organizatorzy planują też chat z prelegentami.

Lista uczestników jest już zanknięta, ale mam dla Was 3 miejsca. Czekają na osoby, które podeślą ciekawą odpowiedź na pytanie – „Czy CSR się opłaca?”.


Odpowiedzialny biznes

Pędzlami dla dzieci

Tomasz Sulewski Tomasz Sulewski
12 października 2011
Pędzlami dla dzieci

Już po raz trzeci na Twardej 18 odbył się wernisaż wystawy prac malarskich, przygotowanych podczas Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego TP. Tym razem, w dwunastej edycji pleneru, uczestniczyli nie tylko nasi pracownicy, ale także innych operatorów.  Honorowym patronem akcji została pani Anna Streżyńska, prezes UKE, która nie omieszkała odwiedzić artystów podczas pleneru. Przybyła także na otwarcie wystawy - sami zobaczcie, co powiedziała:

Tak jak co roku wystawa zakończy się aukcją charytatywną, z której dochód będzie przeznaczony dla dzieci z najbardziej potrzebujących ośrodków w Polsce. W zeszłym roku udało się w ten sposób uzyskać ponad 10 tys. zł. Mam nadzieję, że pobijemy ten rekord :)


Oferta

Jeżyna na cenzurowanym

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
12 października 2011
Jeżyna na cenzurowanym

Od kilku dni użytkownicy BlackBerry zauważyli kłopoty z działaniem ich ulubionych usług. Push mail raz chodzi, raz odpoczywa. Nie jest wcale pocieszające, że problem dotyczy nie tylko naszego rynku, ale całej strefy EMEA (Europa, Bliski Wschód oraz Afryka). Mam nadzieję, że RIM upora się wreszcie z kłopotem. Niestety nie znam terminu jej ostatecznego usunięcia. Pozostaje mi tylko przeprosić wszystkich naszych klientów używających Jeżyny i prosić o cierpliwość. Jak wiecie sam jestem użytkownikiem BlackBerry, więc pełen nadziei trzymam kciuki za techników RIM.

Aktualizacja: Idzie ku lepszemu :-) Szczegóły tutaj

Scroll to Top