Rozrywka

Cyber horror – Zbaw nas ode złego

Marek Wajda Marek Wajda
09 lipca 2014
Cyber horror – Zbaw nas ode złego

W lipcu na ekrany kin wszedł horror Zbaw nas ode złego. Czy Cyber Marian lubi oglądać horrory? - Moja Babcia zawsze mi powtarzała, że jeżeli się boję i odczuwam strach to znaczy, że mam coś na sumieniu... ciekaw jestem czy dotyczy to także strachu podczas oglądania horrorów ? Bo ja osobiście nie lubię horrorów i nigdy nie czerpałem przyjemności z ich oglądania - nie lubię jak coś straszy, skrzypi, skrada się i nagle wyskakuje... być może dlatego, że jako mały chłopiec musiałem pilnować całą noc domku na działce mojego wujka... i wtedy właśnie wszystko straszyło, skradało się i skrzypiało. Wiem, że była to wtedy tak naprawdę tylko moja wyobraźnia, ale jakoś wryły mi się w pamięć tamte wydarzenia i od tamtej pory nie lubię się bać... a tym bardziej jeździć na działkę - opowiada Cyber Marian.

Zobaczcie więc co się stanie gdy akcja filmu przypadkowo przeniesie się na jego działkę.

 

 

Pamiętajcie, że jesli korzystacie z Orange, możecie w ramach Środy z Orange kupić dwa bilety w cenie jednego. A dzisiaj mam szybki konkurs - do wygrania trzy podwójne vouchery do Multikina. Napiszcie w komentarzu dlaczego lubicie oglądać horrory. W piątek wybiorę trzy najciekawsze odpowiedzi.


Oferta

Nokia 635 z LTE i Windows

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
08 lipca 2014
Nokia 635 z LTE i Windows

Dawno nie pisałem o nowych smartfonach, na które warto zwrócić większą uwagę. Niekoniecznie dlatego, że nowościami z najwyższej półki. Takim telefonem na pewno jest Nokia Lumia 635, która pojawiła się w ofercie Orange. Za dobrą cenę otrzymujecie smartfona z Windows Phone 8.1 i współpracującego z LTE. Do tego przyzwoity wyświetlacz 4,5 cala, aparat 5 Mpix i czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, co jak na taką propozycję cenową, moim zdaniem jest godne odnotowania. Ponadto możecie pogrymasić z obudowami, które są w 5 kolorach: pomarańczowym, żółtym, zielonym, białym i czarnym.

b65c8d430772ea726c79b1e8cae6d8c0319

 


Rozrywka

Znani na Orange Warsaw Festival

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
08 lipca 2014
Znani na Orange Warsaw Festival

Widzieliście już kilka filmów z podsumowania tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Na deser zostawiliśmy jeszcze kilka materiałów. Mimo, że minęło już prawie trzy tygodnie, dobrze pamiętam jak biegałam z kamerą i starałam się uchwycić najfajniejsze momenty festiwalu. Pamiętam, bo udało mi się wypatrzeć i porozmawiać z kilkoma znanymi osobami, które również oglądały na żywo OWF. Zobaczcie, kto i za co ceni nasz festiwal.

 

Scroll to Top