;

Bezpieczeństwo

(cyber)Bezpieczna majówka – garść porad (3)

Michał Rosiak

25 kwietnia 2019

(cyber)Bezpieczna majówka – garść porad
3

W sumie to dzisiaj nie ma co się przesadnie rozpisywać, nie sądzicie? Kto jedzie na majówkę, ręka do góry? A kto zaczyna już w poniedziałek? No właśnie. Komu zatem chciałoby się czytać cokolwiek – no, chyba że chodziłoby o porady co zrobić, by nasza majówka była bezpieczna? Stali czytelnicy powiedzą pewnie, że piszę to samo co roku. Zgrubnie tak – ale statystyki wskazują, że wciąż warto przypominać, bo nie jest problemem znaleźć kogoś, kto swoją niefrasobliwością sam daje przestępcom do rąk okazję.

Zapomnij o darmowym WiFi

Zastanawiam się, czy w czasach paczek po co najmniej kilka gigabajtów to jeszcze stanowi jakiś problem? Nie pamiętam kiedy ostatnio korzystałem z jakieś publicznego WiFi, jedynym wyjątkiem jest wyjazd za granicę, gdzie faktycznie warto oszczędzić na transmisji danych w roamingu.

Na co warto uważać? Przede wszystkim niezależnie od sieci WiFi nie wykonywać w niej operacji, związanych z danymi wrażliwymi. Żadnych transakcji bankowych, żadnego logowania do maila, czy serwisów społecznościowych. Jeśli hasło do sieci wisi na recepcji, to znaczy, że zna je każdy. „Przecież dane z Gmailem, czy bankiem, i tak są szyfrowane” – powiecie. Tak. Ale jaką mamy pewność, że sieć o nazwie „UroczyHotel” zapewnia rzeczony hotel, a nie przestępca, który wstawił mocniejsze urządzenia i nazwał swoją sieć tak samo? Jeśli tak, to on już może z Waszą transmisją danych zrobić wszystko. I majówka zepsuta.

Zrelaksuj się

Ale tak totalnie. Nie przejmuj się SMSami, czy mailami, grożącymi Ci karami finansowymi, każącymi coś zrobić „natychmiast”. Nie. Ty masz urlop, a przestępca liczy, że w takie informacje klikniesz „na odczepnego”. Tymczasem jeśli zrelaksujesz się naprawdę totalnie, nie będzie Cię po prostu interesować co do Ciebie piszą. Na takie maile zawsze można odpowiedzieć po powrocie z urlopu. Świat się nie zawali. W sumie to nie zaszkodzi w ogóle odciąć się od internetu, mediów społecznościowych. Niech to będzie chwila dla Ciebie i (jeśli nie jedziesz sam/a) Twoich bliskich. Kiedyś ludzie żyli bez internetu.

Ostrożnie z bankomatami…

…szczególnie w miejscowościach turystycznych. Przy wypłacie gotówki akurat się nie relaksuj. Obejrzyj dokładnie bankomat, czy nic nie wygląda nienaturalnie, nie odstaje, itp. Koniecznie zasłaniaj dłonią drugą dłoń, wpisującą PIN. Nie muszę chyba wspominać, że PINu nie naklejamy na kartę, prawda?

Bawcie się dobrze, niech ta majówka przyniesie Wam dużo wypoczynku i – tu ostatnia rada – pamiętajcie o powerbankach. To wbrew pozorom też uwaga związana z bezpieczeństwem, choć może nie do końca w wersji cyber. Na urlopie łatwo się zapomnieć, a gdy telefon „pożre” całą baterię na zdjęcia, wideo, czy słuchanie muzyki, prądu może zabraknąć, gdy trzeba będzie wezwać taksówkę, lub co gorsza – oby taka sytuacja się Wam nie zdarzyła – pomoc. Warto być zabezpieczonym.

Image by lecreusois from Pixabay

Udostępnij: (cyber)Bezpieczna majówka – garść porad
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Car. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  MAURYCY 17:16 25-04-2019
  Może ktoś jeszcze nie zna podstaw bezpiecznego internetowania i po przeczytaniu będzie bardziej uważał ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 18:08 25-04-2019
  Wskazówek i przypominających zasad nigdny nie za wiele :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 20:00 09-05-2019
  Czyli w koło to samo :P zapomnij o darmowym wi-fi , a nie powiem korci :P i bankomaty ... lepszy blik i po sprawie :) a to co najważniejsze w odpoczynku ;) RELAX ! Dzięki za przypomnienie :)
  Odpowiedz

;

Oferta

Nju mobile ma już 6 lat (39)

25 kwietnia 2019

Nju mobile ma już 6 lat
39

Świętujemy 6 urodziny nju mobile, marki która swą prostotą i elastycznością zdobyła serca klientów. To właśnie Wy, zadowoleni klienci, jesteście jej największym atutem i ambasadorem. I choć rynek telekomunikacyjny zmienia się bardzo dynamicznie, to jak napisał kilka dni temu na swoim fb znawca tematu – Maciej Bębenek: „lepszej oferty na rynku nadal brack”.

Najczęściej wybieracie abonament „bez limitu 29 zł” – czyli nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane sms/mms tak w kraju i w roamingu w UE, oraz internet 10 GB w kraju (w roamingu w UE 2,43 GB). Bardzo popularny jest też abonament dwóch numerów (zakup w parze). Do oferty „bez limitu 29 zł” dokupuje się wówczas numer dodatkowy za 9 zł. Dzięki temu za 19 zł na osobę macie nielimitowane rozmowy, sms/mms i 10GB do wspólnego wykorzystania. W obu ofertach pakiet gigabajtów sukcesywnie rośnie i po dwóch latach osiąga 30GB.

Gdy w ubiegłym roku zapytaliśmy nowych klientów nju (wcześniej korzystających z usług konkurencji) czy poleciliby ofertę nju znajomym lub rodzinie, aż 96% odpowiedziało pozytywnie! Podkreślali właśnie bardzo korzystaną cenę abonamentu, elastyczne warunki umowy, ofertę dla dwóch osób i pakiet internetu, który rośnie wraz ze stażem w nju.

To również dzięki waszym głosom nju został wyróżniony Gwiazdą jakości obsługi 2019 – nagrodą, którą konsumenci przyznają najbardziej przyjaznym firmom w Polsce, tym dla których ważne jest zadowolenie klientów. To kolejny powód, dla którego dziś może my z radością świętować 6 urodziny nju mobile.

 

Udostępnij: Nju mobile ma już 6 lat
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  MreaperS 12:29 25-04-2019
  A kiedy poprawicie ofertę ponieważ nie jest już atrakcyjna. W Orange na kartę za 25zł jest 30Gb internetu a w NJU 10Gb. W Wiking Mobile Chill On za 25zł dostaje się no nolimit kim/stac/SMS/MMS/30Gb internetu. Co lepsze jest to taryfa typu subskrypcji tak jak Play Next.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Koolo 13:06 25-04-2019
   Bez przesady 4zł więcej za stabilne działanie sieci, a że prawie od początków nju to 30GB na miesiąc i tak nie wykorzystuję choć szkoda że się nie kumuluje ...
   Odpowiedz
   • komentarz
    MreaperS 10:31 26-04-2019
    Z tym stabilnym działaniem to troszkę przesadziłeś. W Orange co chwilę są jakieś awarie i pady sieci.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Koolo 11:28 26-04-2019
     Miałem numer w konkurencyjnym wirtualnym (na nadajnikach wiadomo jakich) to permanentne problemy z transmisją danych w trasie i znacznie szybsze zużycie baterii. Żadne "triki" z internetu nie pomagały ...
     Odpowiedz
  • komentarz
   Ryszard Kaminski 13:30 25-04-2019
   Siłą nju jest oferta w parze 29 zł + 9 zł. Za 19 zł na osobę masz nielimitowane rozmowy, sms/mms i 10GB do wspólnego wykorzystania. Po pół roku już 20GB, po roku 25GB, a po dwóch latach 30GB.
   Odpowiedz
   • komentarz
    sylwekzolkusza 14:14 25-04-2019
    Plus usługa, internet dodatkowy za 19 zł.
    Odpowiedz
   • komentarz
    Tyrytyty 11:57 26-04-2019
    Oferta ok. Obsługa juz gorzej. Mam taki problem bo chciałbym zamienić nr dodatkowy z głównym. Tzn aby nr dodatkowy był głównym a główny dodatkowym. Wiem, należy przejść na kartę a potem znowu na abo ale to powoduje że tracę staż, to że znowu będą mi naliczane opłaty za połączenia np na nr 510100100 czy 510600600 a często dzwonie na te nr. Ryszard Kamiński może Jesteś w stanie pomoc?
    Odpowiedz
    • komentarz
     Ryszard Kaminski 12:20 26-04-2019
     Napisz do mnie maila ze szczegółami, które pozwolą zidentyfikować Cię ludziom z obsługi. Poproszę o sprawdzenie (ryszard.kaminski@orange.com)
     Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 13:32 25-04-2019
  Żałuję że tak późno przeszedłem do nju (dopiero 2,5 roku temu) bo 2 numery z no limit i 30GB netu za 38 zł to najlepsza oferta :D Polecam nju komu tylko mogę. Szkoda, że wraz ze stażem, internet w roamingu UE też nie urósł 3 krotnie, to by było totalne mistrzostwo.
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 14:13 25-04-2019
   Oferta jest przednia :) To cóż więcej mówić - Wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów :)
   Odpowiedz
 • komentarz
  AMD 15:22 25-04-2019
  Czy nju ma jakiś prezent dla osób, które urodziły się w dzień startu oferty, tak jak moja córka? :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  AMD 15:24 25-04-2019
  U nas w domu wszyscy mają nju (4 abonamenty). Jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecamy :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 17:24 25-04-2019
  Też mam dwa numery. Bardzo sobie chwalę ofertę nju ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  manyaky 21:14 25-04-2019
  Szybko leci. Pamiętam jeszcze przecieki przed ofertą i jak wszyscy się śmiali, że 29zł to chyba za rozmowy bez limitu ale tylko do Orange. ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Djkiller666 07:32 26-04-2019
  Niektóre promocję nju to jeden wielki niewypał np. Obiecywali bony sodexo i co? Na obiecywaniu sie skończyło, nic nie dali a gdy zapytałem dlaczego to powiedzieli że nie zarejestrowałem się w panelu promocyjnym co oczywiście uczyniłem. I czytałem że nie bylem odosobnionym przypadkiem. NIE POLECAM PROMOCJI NJU!
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ryszard Kaminski 12:22 26-04-2019
   Napisz mi maila ze szczegółami o jaką promocję chodziło, kiedy to było i co nie zagrało. Poproszę o sprawdzenie sprawy. (ryszard.kaminski@orange.com)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Byłem w nju 07:44 26-04-2019
  Szkoda, że użytkownicy nju są całkowicie olewani przez pracowników salonów orange.
  Odpowiedz
  • komentarz
   sylwekzolkusza 12:39 26-04-2019
   Czego minimalnie rozgarnięty użytkownik NJU szuka w salonie Orange.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Byłem w nju 22:20 26-04-2019
    Dokonuje cesji numeru. Inaczej się nie da.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Hub 16:24 25-09-2019
     Ale go zgasił :D A poza tym Sylwku wszechogarnięty nie każda osoba umie obsługiwać komputer czy korzystać z internetu, bo nigdy tego nie robiła. Tym tokiem rozumowania można powiedzieć, że minimalnie rozgarnięty użytkownik samochodu potrafi wymienić płyny eksploatacyjne (albo wiedzieć gdzie jest np. korek od wlewu płynu do spryskiwacza), koło (już nie mówię o zdjęciu opony z felgi, bo to byłoby przegięcie).
     Odpowiedz
 • komentarz
  Robert 08:30 26-04-2019
  Uwaga na doliczanie dodatkowo do rachunku za rozmowy z infolinią nju, nie mając salonów sprzedaży to powinno być bezpłatne
  Odpowiedz
 • komentarz
  Daisy 08:33 26-04-2019
  Ta sama oferta od lat, mogli by coś dołożyć
  Odpowiedz
 • komentarz
  Barkrz 08:35 26-04-2019
  Nju powoli staje się mało opłacalne. Wchodzą inne sieci na tych samych zasadach. Brak możliwości kupienia nowego telefonu w atrakcyjnej cenie to wielki minus.
  Odpowiedz
  • komentarz
   mike278 09:29 26-04-2019
   Ale WŁAŚNIE dzięki temu zaproponowano niskie ceny. Telefon to żaden kłopot. Dowolny electromarket a ja ktoś chce to i u operatora są możliwości zakupu.
   Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 09:51 26-04-2019
  W Niu i Orange przydało by się podpisywanie umowy Profilem Zaufanym , a usługe z umowy można by aktywować na starterze kupionym w kiosku .
  Odpowiedz
 • komentarz
  Miszczu 12:02 26-04-2019
  Szkoda że nie ma oferty na 3 lub 4 numery wtedy bym mial dla calej rodziny abon
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ryszard Kaminski 12:23 26-04-2019
   Dla 4 osób możesz kupić 2 duety :)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Michał 12:39 26-04-2019
  Jeżeli masz zamiar korzystać z usług nju mobile - internet na kartę, to zastanów się przynajmniej 10 razy. Prędkość jest zatrważająca, momentami zakręci się w okolicy 1 mb/s i to jest max. I to wszystko za jedyne 29 zł.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Niedoszły 20:09 26-04-2019
  Chciałem przejść do nju i przysłali umowę ale odmowili i po 6 miesiącach!!! przysłali rachunek za nieaktywny numer, czyli krótko OSZUŚCI.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Darek 11:40 27-04-2019
  Nju internetowy to unikalna oferta, jeszcze nikt nie odważył się na jej wierną kopię. Są nieudolne próby konkurencji, ale to już nie to samo. Z okazji urodzin Sto lat sto lat niech żyje żyje nam ... ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  luki 16:04 27-04-2019
  Witam co do klientów którzy potrzebują MMS-ów Jak najbardziej jest taryfa której jest w fazie testów na razie jest testowana przez Inżynierów Orange to tak mogę zdradzić na szybko taryfie na dzień dzisiaj jeszcze dostępne są usługi nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych oraz MMS-y również i esemesy do wszystkich sieci taryfa polega na bardzo prostym mechanizmie taryfy i jak najbardziej prace trwają i i mam nadzieję że wkrótce zobaczycie efekty więc bądźcie cierpliwi
  Odpowiedz
  • komentarz
   jo 09:57 01-05-2019
   Tylko na 31 dni nie na 30 . Nie ma doładowania za 31 :)
   Odpowiedz
 • komentarz
  LIKMAN 22:19 28-04-2019
  A MOZE JKAIES DARMOW DOŁADOWANIE W OFERCIE NA KARTE NA TE URODZINKI
  Odpowiedz
 • komentarz
  zły 09:20 01-05-2019
  Aktywowałem właśnie ten pakiet i zonk bo miesiąc maj ma 31 dni , a nie 30 . I co kolejny zamiast włączyć się 1 czerwca , aktywuje się 31 maja ? . Wytrwać miesiąc ( bo mam 30 zł po doładowaniu ) i znikam do orange tam jest pakiet na 31 dni .
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tytus 11:35 01-05-2019
  Oferta ok ale szkoda, że nie można kupić abonamentu na firmę. Jak dla mnie dyskwalifikuje tę markę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 22:07 01-05-2019
  Wszystkiego naj naj ! Spóźnione życzenia, ale szczere ! Cieszę się, że jest Nju - alternatywa dla kogoś jak ja :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Piotr Duda 13:57 07-05-2019
  Tak świętujecie swoje 6 urodziny że jako ponad 2 letni wasz klient dowiaduje się o nich przypadkiem. Są rzeczy którymi warto się chwalić i informować o nich klientów. Miałem nadzieje na jakiś promocyjny pakiet internetu ( 6GB za 6zł na 6 urodziny nju ) czy jakąkolwiek inną "formę świętowania" a jak zwykle w nju lipa i nicość :(
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nikt 14:09 15-05-2019
  Świętują i co z tego po kilku latach będę zmuszony z nich zrezygnować. Jakość połączeń spada w ogromnym tempie, bo sprzedają internet a nie zabezpieczają rozmów. Obecnie u mnie przerywa rozmowy, nie można się do mnie dodzwonić i mówią nie ma takiego numeru. W odpowiedzi na reklamację napisali że mam poczekać kilka lat i zachęcają do skorzystania z usługi WiFi Calling. Bida z nędzą. Poniżej odpowiedź na zgłószenie. "Sprawdziliśmy zgłoszenie. Potwierdzamy występowanie utrudnień w korzystaniu z sieci Nju mobile w podanej lokalizacji ze względu na przeciążone LTE. W chwili obecnej nie planujemy rozbudowy sieci w tym miejscu. Państwa zgłoszenie dotyczące korzystania z sieci Nju mobile zostanie uwzględnione w planach rozwoju sieci na kolejne lata. Zachęcamy do skorzystania z usługi WiFi Calling."
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maro 21:35 01-02-2020
  Brak możliwości załatwienia sprawy nju w salonie orange.
  Odpowiedz

;

Oferta

Aż 1 TB danych, nielimitowane rozmowy i SMSy na cały rok (79)

Marta Krajewska

25 kwietnia 2019

Aż 1 TB danych, nielimitowane rozmowy i SMSy na cały rok
79

[Aktualizacja] Usługa „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” jest dostępna tylko dla numerów, które zostały aktywowane w Orange na kartę przed 19 września 2019.

Pełna swoboda korzystania z telefonu na kartę przez cały rok? Czemu nie! Od dzisiaj (25.04) w ofercie na kartę startuje nowa wersja usługi unlimited, czyli „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB” ważne 1 rok, a w niej:

 • nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe,
 • SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
 • gigantyczna paczka danych – 1 TB (to aż 1024 GB do wykorzystania!)
 • pakiet internetu w UE – 25,05 GB

To propozycja dla tych klientów prepaid, którzy cenią sobie wygodę i nie chcą poświęcać czasu na częste doładowania i aktywacje usług. Usługa w wersji na rok kosztuje 300 zł i występuje tylko w wersji jednorazowej (nie odnawia się automatycznie). Jak skorzystać z unlimited? Po osiągnięciu na koncie kwoty 300 zł, należy:

 • wysłać SMS o treści AKT365 na 696 (koszt jak za SMS w Orange), lub
 • wpisać kod *115*1*365# i wcisnąć zieloną słuchawkę, lub
 • aktywować ją online po zalogowaniu w aplikacji Mój Orange

Regulamin usługi jednorazowej „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”

Pamiętajcie, że usługa „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB” to również wiele innych wersji jednorazowych i automatycznie odnawialnych, które możecie dopasować do swojego stylu życia. Usługa jest dostępna także w wariantach na 1, 3, 5, 7, 10 i 31 dni. Wszystkie możliwości znajdziecie tutaj: Orange na kartę.

Ważność

1 dzień

3 dni

5 dni

7 dni

10 dni

31 dni

365 dni

Cena brutto

1 zł

3 zł

5 zł

7 zł

10 zł

25 zł

300 zł

Pakiet GB

0.5 GB

1 GB

2 GB

3 GB

5 GB

Staż:

do 1 roku

10 GB

1 TB
(1024 GB)

1 – 3 lata

17 GB

od 3 lat

20 GB

Udostępnij: Aż 1 TB danych, nielimitowane rozmowy i SMSy na cały rok
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Key. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  mike278 09:20 25-04-2019
  No, no. Jestem pod wrażeniem. Całkiem sensowne, długotrwałe rozwiązanie. Nie tanie ale takie w tym przypadku być nie może.
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 14:07 25-04-2019
   @Mike278 czy nie tanie, wychodzi 25 zł na msc, więc opłata standardowa, a mamy nie 10-20 GB na msc, tylko ponad 85 GB na msc, chyba nie jest się tego w stane "zjeść"?? Całkiem fajne rozwiązanie uważam, brakuje tylko mmsów ;p ;p
   Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 15:36 25-04-2019
    @Pablo nie chodzi mi o cenę "miesięczną" ale całościowy koszt. Mimo wszystko "łatwiej" płacić 12x25 niż 1x300, prawda? Zauważ że użyłem też stwierdzenia że tutaj inaczej być nie może. Dostaje się więcej plus elastyczność korzystania. Sensowne.
    Odpowiedz
    • komentarz
     pablo_ck 18:14 25-04-2019
     Oczywiście, że łatwiej jest dać 12x po 25 zł, niż od razu 300 zł. Mi brakuje w Orange w tych pakietach mmsów. Dlatego po zakończeniu umowy na abo albo przejdę do Nju albo niestety będę musiał zmienić sieć, czego bym nie chciał.
     Odpowiedz
     • komentarz
      User 14:45 10-05-2019
      W dobie smartfonów i emaili, nie brak mi tak bardzo mmsów. Za to w nju mobile droższe są połączenia międzynarodowe vel zagraniczne - czyli z Polski np. do sieci z Niemiec czy Czech. Zatem jeśli na wyjeździe zechcecie zadzwonić gdziekolwiek, szybciutko oddacie wszystkie oszczędności z nawiązką a roczny budżet weżmie w łeb...
      Odpowiedz
    • komentarz
     grzegorz 16:50 27-03-2021
     rozumiem że przez pojęcie całościowy koszt rozumiesz ,że 12 x 25 daje inna sumę jak 300? brawo ty
     Odpowiedz
   • komentarz
    Ejo 14:03 27-04-2019
    To mmsy jeszcze żyją? Z tego co pamiętam to zdjęcie było okrojone do 300 kb
    Odpowiedz
    • komentarz
     marcin 08:52 03-10-2019
     i wygrylali wieczni maruderzy kosztem naszym. dostali cholerne mmsy. beda se wysylac zdjecie po kilkaset kb a my 5x drozsze pakiety bedziemy kupowac po to tylkozeby miec wystarczajaca ilosc gb. cwaniaki mowia ze nie maja fb i tak dalej? nie szkodzi mozecie wyslac przez jakikolwiek komunikator czy cos innego. zreszta powinni zrobic jako dodatkowa do wyboru a nie wszystkim wciskac ten szit prehistoryczny. Nie zapomnijmy o bramkach mms tez se nimi wysylac mozecie jak sie tak upieracie
     Odpowiedz
 • komentarz
  P 10:12 25-04-2019
  Czy w jakiejś innej sieci istaniał tak drogi pakiet czy to rekord?
  Odpowiedz
  • komentarz
   sylwekzolkusza 10:36 25-04-2019
   25 PLN razy 12 = 300 PLN.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Adam 11:11 25-04-2019
   No nie wiem czy taki drogi. 300 zł /12 miesiecy = 25 zł na miesiąc i masz w tym 1024gb / 12 miesięcy = około 85gb internetu średnio miesięcznie za 25 zł to drogo ??
   Odpowiedz
   • komentarz
    Adam 11:53 25-04-2019
    i prośba w ofercie na kartę o wprowadzenie samych rozmów na komórkowe i stacjonarne za 15zł tylko dla osób starszych , mam kilka numerów do przeniesienia a taka oferta ich skusi
    Odpowiedz
    • komentarz
     Nikko 12:16 03-05-2019
     Sprytna metoda na zatrzymanie klienta na 12 m-cy, bez namawiania go na podpisanie umowy:) 1TB jest praktycznie nie do wykorzystania ( statystycznie). Brak MMs-ów=kłopot, więc to tylko pozornie ,,nielimitowana" oferta. Byłaby lepsza z MMsami, a mniejszym pakietem danych np. 600GB i MMSy. Ale to, by tak ładnie nie wyglądało marketingowcowi :).
     Odpowiedz
    • komentarz
     kryminaltango 23:17 20-05-2019
     no...fajnie by było...na kartę no limit rozmowy i SMS za 15 zetów miesięcznie... ale pomarańczowe sknerusy nie dadzą :(!!
     Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 12:18 25-04-2019
    @Adam plusem jest tu też elastyczność. W jednym miesiącu siedzisz w domu i zużywasz 20 GB a drugiego wyjeżdżasz w "głuszę" i zużywasz 160 GB. Przydatne.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Adam 11:06 25-04-2019
  Jeśli po roku znowu przedłużę na rok to suma pozostałych gb przechodzi na kolejny rok?przy takiej kwocie jednak wypadałoby dać mmsy , nie każdy używa komunikatorów więc liczę na zmianę
  Odpowiedz
  • komentarz
   Adam 12:59 25-04-2019
   dobrze by było aby wprowadzić takie no limit za 3,6 miesięcy z możliwością wydłużenia transferu przy kolejnym przedłużeniu pakietu
   Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 18:27 25-04-2019
   Adam, GB się zsumują, jeśli kupisz kolejną usługę jeszcze w momencie trwania obecnej. Wtedy okresy ważności konta i GB zostaną przedłużone.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Rafał 10:10 02-05-2019
    Witam, mam pytanie. Jeśli posiadam Orange Free na kartę i chcę uruchomić usługę SMS-em to najpierw muszę doładować konto na karcie tak aby mieć na nim 300 zł, tak ?
    Odpowiedz
    • komentarz
     Kpiarz 07:18 11-09-2019
     Nie, możesz na kredyt €
     Odpowiedz
   • komentarz
    sylwekzolkusza 08:34 06-05-2019
    Pora na kontrolowany przeciek ,chceszMasz.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 09:38 08-05-2019
     Nie ma kontrolowanych przecieków.
     Odpowiedz
     • komentarz
      Wwwwwwwww 10:03 09-05-2019
      A o której godzinie ma być event do oferty chceszmasz?
      Odpowiedz
 • komentarz
  Tomek 11:07 25-04-2019
  Czy ważność połączeń wychodzących po doładowaniach sumuje się?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 18:27 25-04-2019
   tak
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 19:53 25-04-2019
    Czyli 2x 300 zł mamy 2 lata ważności nolimit?
    Odpowiedz
    • komentarz
     sylwekzolkusza 12:13 04-05-2019
     Dokładnie tak.
     Odpowiedz
   • komentarz
    Tomek 21:58 25-04-2019
    Wow to bardzo dobrze. Czyli chyba doładuje 200 + 100. :) Mam jeszcze kilka wątpliwości: 1. Boję się abym nie stracił tego pakietu internetowego który obecnie mam (prawie 2 TB) 2. Pytanie co po tym roku tego pakietu? Będzie np. możliwość ewentualnie powrotu tego co mam teraz czyli cykliczne odnawianie co miesiąc za 25 zł jeśli pakiet zostałby wycofany? 3. Jak włączę usługę to obecna się wyłączy (czy na pewno nie stracę pakietów które mam obecnie)? 4. Nowy pakiet włączy się wraz z końcem obecnego? Przydałoby się takie wyjaśnienie bo regulamin nie zawsze jest klarowny.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Łukasz 08:42 27-04-2019
     Dobre pytania zadałeś mam podobnie mam powyzej 2 TB proszę o odpowiedź na zadane pytania specjalistow z Orange...
     Odpowiedz
 • komentarz
  jhgv 11:18 25-04-2019
  Mam starą wersję oferty na kartę (rozmowy, sms + 35GB) w opcji cyklicznej (obecnie 53GB). Nie skorzystam z tego pakietu, bo po roku będę musiał korzystać z nowej wersji oferty z małym pakietem. Z doładowaniami i tak będę miał 900 GB ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  MC Kom 11:42 25-04-2019
  Kiedy zostanie ustalona racjonalna cena za pakiet rozmowy bez limitu? Obecnie wygląda to tak: Rozmowy, SMSy, MMSy bez limitu i GB kosztuje 25 zł Rozmowy no limit również 25 zł!
  Odpowiedz
  • komentarz
   wwwwwwwwwwww 16:57 25-04-2019
   Jak potrzebujesz TYLKO rozmów to jest a2 mobile już od lat gdzie dają na 31 dni za 9,90zł np. nielimitowane rozmowy (stacjonarne i komórkowe) w PL i na terenie UE (bez PL) po całej UE można dzwonić do PL też. Do tego FB i Messenger jest gratis (sam tekst). za 15,90zł ma się np. rozmowy i wiadomości (sms i mms) no limit lub np. rozmowy i internet w tej cenie też tam jest. Za 19,90zł ma się no limit rozmów wiadomości i internetu. Także tak za 25zł w orange na kartę no limit rozmowy i smsy oraz około 85GB internetu w pełnej prędkości to dobra oferta (potem lejek do 64kb/s a a2mobile najsłabszy lejek to 512 kb/s - to robi różnice , jednak 5GB netu w pełnej prędkości plusa a 85GB netu w pełnej prędkości orange też robi różnice.) Za 25zł miesięcznie przychylam się do oferty orange na kartę. Jednak już jak ktoś chce same rozmowy i w orange na kartę MUSI zapłacić za to też AŻ (w tym przypadku) 25zł miesięcznie a np. a2mobile to 9,90zł za tą samą usługę - to robi różnicę.
   Odpowiedz
   • komentarz
    asx 15:02 02-04-2020
    dokładnie, a2mobile ma oferte nie do pobicia jesli ma sie takie potrzeby jak opisales pzdr
    Odpowiedz
 • komentarz
  MreaperS 12:32 25-04-2019
  Fajnie by było gdyby Orange dodało MMS-y w tej taryfie.
  Odpowiedz
  • komentarz
   janek123 16:43 28-05-2019
   Fajnie by było nie narzekać tylko brać co jest :)
   Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 13:36 25-04-2019
  Ten pakiet 25GB w roamingu UE jest do każdej ważności czy tylko do rocznej? Domyślam się że dla rocznej. Jak się ma więc pakiet internetu w UE dla poszczególnych ważności?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Bartosz 21:04 25-04-2019
   A co z roamingiem w UE? Jakie paczki danych są dostępne w poszczególnych pakietach? Rozumiem, że ten 25GB to tylko w tej najdroższej?
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 15:32 25-04-2019
  Oferta dobra ale nie do konca bo po roku automatycznie sie wylaczy a skad mam to wiedzieć ze wykorzystam 1TB w ciagu roku co jesli go nie wykorzystam to co juz mam i to co dostane to wszystko przypadnie pytanie do specjalistów ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Fwitkowski17 05:22 26-04-2019
   Jeżeli kupisz kolejny pakiet no-limit (nie musi być koniecznie na 365 dni, ale możesz) przed końcem ważności obecnego to GB ci się skumulują
   Odpowiedz
  • komentarz
   sylwekzolkusza 08:37 26-04-2019
   Możemy kupić nawet dwa pakiety otrzymamy czas 24 miesiące na wykorzystanie obydwóch pakietów.
   Odpowiedz
 • komentarz
  stachu 19:10 25-04-2019
  no to czas wprowadzić nowe doładowanie 300zł ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 19:52 25-04-2019
  Pytanie z innej beczki. Co z telefonami na raty 0% z tej dolnej półki ? Zaraz tam nic nie będzie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  manyaky 21:16 25-04-2019
  Bardzo dobra modyfikacja!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tanja 00:18 26-04-2019
  Żenada, że do tak "prestiżowego" pakietu nie włączono MMSów do wszystkich, dlatego nie przekonuje mnie ten pakiet, dzięki nie skorzystam!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Koneser 05:19 26-04-2019
  W roamingu oczywiście dopłaty do tego pakietu 25 GB, rozmów i smsów?
  Odpowiedz
  • komentarz
   wwwwwwwwwwww 13:15 06-05-2019
   dopłaty w roamingu UE w orange na kartę były i będą - pod tym względem to "złodziejska" sieć. Szczególnie że o zasięgu międzynarodowym. Ale ja nie o tym chciałem - otóż Pan Wojciech J. na swoim tweeterze napisał tak: "Dzień dobry po majówce. Jeszcze 4 dni i @Orange_Polska pokaże Wam rewolucyjną ofertę. Na stronie https:// chceszmasz.pl trwa odliczanie. Bądźcie przygotowani" - wchodzę na tą stronę i faktycznie widzę odliczanie z tym że wszędzie są zera. Czyżby oferta już działała? Jeżeli tak to skąd ta cisza i zero informacji o nowej ofercie Orange...?
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 09:38 08-05-2019
    Nową ofertę zaprezentujemy 9 maja. Do tej pory sza.
    Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 11:26 26-04-2019
  Czekam na pobicie rekordu 1410 GB , np . 1500 na dwa lata po doładowaniu .
  Odpowiedz
  • komentarz
   lkk 12:07 26-04-2019
   Już raczej nie będzie - tn 1TB za 300 zł traciłby sens
   Odpowiedz
 • komentarz
  Mike 11:30 26-04-2019
  Mnie również brakuje w tym pakiecie MMSów. Swoją drogą słabo to wygląda, że na samym początku można było zgarnąć nawet 45GB internetu, dzisiaj jest o połowę mniej a MMSów dalej nie wprowadziliście. To nie jest prawdziwy no-limit.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bambaryła 15:56 02-05-2019
  Chciałby wykupić ten pakiet 1TB ale nie mogę bo Orange przegapiło pewne szczegóły a ja nie mogę pozwolić sobie na utratę dużej ilości danch. Mam włączony pakiet „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” wg którego: "28. Niewykorzystane środki z pakietu GB przepadają wraz z upływem okresu ważności Usługi." i jednocześnie: "32. Usługa nie łączy się z usługą „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej. Aby skorzystać z usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej, należy wyłączyć usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji cyklicznej zgodnie z pkt 23." czyli stracę swoje dane. Pytanie: czy można coś zrobić aby dane uzyskane z pakietu cyklicznego zsumowały się z nowym 1TB pakietem danych?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kuba 00:58 03-05-2019
  Gdyby ta usługa zamrażała usługę cykliczną oraz posiadała mmsy to by miało sens, a tak to mi się nie opłaca zamrażać 300 zł.
  Odpowiedz
 • komentarz
  wdk 07:31 04-05-2019
  Czy nie czas uprościć cały ten bałagan z pakietami GB? Teraz mamy dane takie, siakie i owakie. Jedne tracą ważność wcześniej inne później. Są sytuacje gdy po otrzymaniu jakiegoś promocyjnego pakietu nie na możliwości z niego skorzystać bo inna część danych ma większy priorytet. Powinno być tak, że wszystkie dane GB, które otrzymujemy w ramach różnych promocji, doładowań itp. wrzucane są do jednego "worka". Wówczas wiemy na czym stoimy. Oczywiście powinna pozostać możliwość dowolnego (płatnego) powiększania wielkości oraz okresu ważności pakietu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ejo 07:54 31-05-2019
  Czy włączenie tego pakietu przedłuży ważność połączeń wychodzących na rok? Lub czy nie wyklucza się z usługą rwk?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Aris 19:18 11-06-2019
  Chciałbym przenieść numer do Orange z siecie Red Bull Mobile. W RBM mam abonament. Czy mogę przejsć bezpośrednio na oferte na karte w Orange? Wtedy mógłbym skorzystać z tej oferty za 300 zł.
  Odpowiedz
 • komentarz
  staryklient 10:48 25-06-2019
  No to jest oferta na prawdę dobra bez zobowiązań na jakiś długie okresy 24 miesiące a dla Abonentów którzy mają starz kilkuletni dają za 45zł 7gb internetu zgroza.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Slawek 09:53 14-08-2019
  Wyjedz za granice RP wtedy się przekonasz jak nabijają ludzi w butelkę niby darmowy net połączenia a jakieś zdziwienie potem
  Odpowiedz
 • komentarz
  Oko 00:36 15-08-2019
  Jakby w tym pakiecie byly mmsy jeszcze to bym sie skusil a tak to wole 30GB i wszystko pozostałe nolimit w lajcie za 19,99.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Buch 15:30 25-08-2019
  A gdzie MMSy?
  Odpowiedz
  • komentarz
   alonzo 10:52 08-11-2019
   Masz w pakiecie za 360zł
   Odpowiedz
 • komentarz
  Kuba 13:02 02-09-2019
  Gdyby były mms-y i ten pakiet na rok zawieszałby cykliczność usługi, a po roku kolejne odnowienie było by powiększone o 12 GB to by była ciekawa oferta.
  Odpowiedz
 • komentarz
  max 08:09 11-09-2019
  300 zł-30 zł do skarbonki =270 zł bardzo dobra oferta za granicą w UE połączenia płatne 2gr/min przychodzące i 4gr/min wychodzące internet free sprawdzone
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dlugi 21:46 15-09-2019
  Strzał w dziesiątkę, już dawno powinienem Go zainstalować
  Odpowiedz
 • komentarz
  Gosc 09:15 15-11-2019
  Nareszcie mam internet bez konieczności doładowywania co miesiąc i GB ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pixa 15:28 17-01-2020
  Po co komu MMS? Dobrze ze ich nie ma
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mieeeetek 18:14 29-02-2020
  Czy da się włączyć twn pakiet za 300zł ?? Jaki kod ?? Mmsy mi nie potrzebne .
  Odpowiedz
  • komentarz
   Patryk 12:40 30-05-2020
   W aplikacji można odpalić
   Odpowiedz
 • komentarz
  Pablo43 12:44 20-12-2020
  1 TB na ROK to wychodzi ok 33,33 GB MIESIĘCZNIE (licząc 30 dni) - trochę mało, było by ok, gdyby 1 TB był miesięcznie. W innej sieci (wymoderowano) miałem 2 TB na miesiąc, po przedłużeniu umowy aktualnie mam 931 TB MIESIĘCZNIE, oczywiście mowa o internecie mobilnym. Pozdrawiam
  Odpowiedz
  • komentarz
   Lel 16:19 10-02-2021
   Jak ty to policzyłeś że Ci wyszło 33 gb na miesiąc o.O ? 85 ~ gb na miesiąc wychodzi.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Kamil 18:53 12-02-2021
   Hahaha
   Odpowiedz
 • komentarz
  Ewa 18:53 21-03-2021
  Kupiłam ten pakiet pól roku temu. Na koncie mam 0 zł. Wysyłam zdjęcia i jest opis że to mms więc one też są w pakiecie. Wszystkie wysłane zdjęcia dotarły do celu więc jest ok ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  RR 20:56 24-03-2021
  Dobrze, że trafilem na ten tekst. Chciałem przenieść nr do Orange aby aktywować ten pakiet za 300PLN. Widzę jednak, że dotyczy to tylko aktywnych kart przed 19 wrzesnia 2019. Uff. Dobrze, że nie przeniosłem numeru.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa 21:47 31-03-2021
   Nie. Kupiłam startówkę niecały rok temu a pakiet za 300 zł jakieś pół roku temu. Oferta jest cały czas aktualna
   Odpowiedz
 • komentarz
  Mariusz 22:31 09-07-2021
  Luks pakiet ,korzystam już drugi rok . Wygoda niewyobrażalna
  Odpowiedz
  • komentarz
   Xyz 22:13 13-04-2022
   To tą usługę można odnowić?
   Odpowiedz
 • komentarz
  kjkij 17:41 03-10-2021
  nie rozumiem w ogóle tej promocji. wysłalam smsa, akt365 na tel 696 to dostalam wiadomosc, ze jestem juz zarejestrowana w rozmowach bez limitu. Mój stan na koncie to 0 zł, i dobra jak to zrobić zeby doladować te 300 zł i otrzymac na rok 1tg? z konta mozna wyslac maks za 200 zl. to wtedy mi sie uruchomi usluga ta na miesiac za 25 zl.. strasznie niejasna oferta, przekombinowana przez orange.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Lel 22:06 19-02-2022
   Doladuj sobie za 200 i za 100 zl i bedziesz miala 300 potem wyslij smsa i tyle.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Xyz 22:14 13-04-2022
  To tą usługę można odnowić? Używam juz rok tej usługi, czy od następnego miesiąca mogę ponownie ją włączyć ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pytanko 17:27 28-06-2022
  Czy a usługa jeszcze działa?
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej