Oferta

Czas dla Ciebie w Telewizji od Orange

Beata Giska Beata Giska
13 października 2023
Czas dla Ciebie w Telewizji od Orange

Tej jesieni nie będziemy narzekać na nudę. Oglądajcie TVN Style w Telewizji od Orange (pozycja 333 na dekoderze), bo stacja przygotowała wiele atrakcji, w tym zupełnie nowe programy.

Mamy już ponad 850 tys. klientów Telewizji od Orange (IPTV). Sprawdźcie, co im polecamy na długie wieczory. Premiery ruszyły z początkiem października.

Jesienna ramówka TVN Style

Marzeny Rogalskiej nikomu nie trzeba przedstawiać. Tej jesieni widzowie będą mogli zobaczyć ją w aż dwóch programach. 1 października o godz. 22.00 na antenie zadebiutował wieczorny talk-show „Rogalska Show”. W tym programie gośćmi są osobowości nie tylko z pierwszych stron gazet. Na oglądających czekają zaskakujące i pełne humoru rozmowy na różne tematy. Dzięki Marzenie, gwiazdy będą miały okazję zaprezentować się z nieznanej dotąd strony, a widzowie będą mogli liczyć na zdrową dawkę dobrego humoru w poniedziałkowe wieczory.

Dziennikarka powróci także z drugim sezonem „Małych światów według Marzeny Rogalskiej” w którym pokaże od kulis życie kolejnych wyjątkowych i oryginalnych rodzin. W programie zobaczymy między innymi cyrkową familię, łowców duchów czy klan Romów.

W nowym programie „Ślub last minute poznamy pary, które podjęły spontaniczną decyzję o powiedzeniu sobie sakramentalnego „tak” lub odnowieniu przysięgi małżeńskiej. Swoje scenariusze na realizację tego planu przedstawią im dwa duety prowadzących: stylista Piotr Sałata wraz wedding planner Dariusz Zwadowski, a także znane z programu "Ach ten ślub" Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska. Autorzy bliższego nowożeńcom planu przejdą do jego ekspresowej realizacji, aby bohaterowie odcinka mogli celebrować swoją miłość w wymarzonych okolicznościach.

W nowej odsłonie zobaczymy również Agatę Młynarską, która tym razem poprowadzi nie tylko program, ale również… taksówkę. Na siedzenie pasażera zaprosi krewnych oraz przyjaciół gwiazd polskiego showbiznesu, z którymi odbędzie szczere rozmowy. W programie „Stylowe Taxi Agaty” nie zabraknie nieznanych do tej pory historii z życia celebrytów, ciekawostek i zakulisowych opowieści. Ile w nich prawdy? To będzie mogła potwierdzić tylko podróżująca w ślad za taksówką gwiazda słuchająca całej rozmowy. 

To tylko jedna z wielu propozycji, jaką otrzymują widzowie korzystający z pakietów z Telewizją od Orange. Poznajcie szczegóły oferty i wybierzcie najciekawsze dla Was kanały, programy, filmy.

Komentarze

ja
ja 19:19 14-10-2023

Od jakiegoś czasu telekomuna francuska (orange) i telekomuna niemiecka (tmobile) w ramach postępu (?) technicznego wprowadziły nowość, że jak rozmawiasz przez telefon to nie możesz korzystać z netu. Ktoś wie o co chodzi?

Odpowiedz

Oferta

Sejf GB w Orange Flex

Kasia Barys Kasia Barys
13 października 2023
Sejf GB w Orange Flex

Użytkownicy Orange Flex mogą już korzystać z nowej funkcji w aplikacji. Od teraz GB niewykorzystane w danym okresie rozliczeniowym nie przepadają, ale trafiają do Sejfu GB. Można je wykorzystać w dowolnym momencie, w ciągu 6 miesięcy.

Co trzeba zrobić, by przesłać niewykorzystane gigabajty do Sejfu? Absolutnie nic! Dane przeniosą się automatycznie w momencie odnowienia Planu.

Jak działa Sejf GB

Jeśli na koniec okresu rozliczeniowego zostaną Ci niewykorzystane GB z pakietu danych dostępnego w ramach Planu lub/i dodatkowe pakiety danych zakupione w Aplikacji, to nie musisz się już martwić, że przepadną. Zamiast tego trafią do Sejfu GB, gdzie utworzy się z nich skrytka. Jeżeli w kolejnych miesiącach zabraknie Ci internetu, będziesz mógł sięgnąć do Sejfu i wypłacić swoje GB. Masz na to 6 miesięcy, datę ważności każdej skrytki sprawdzisz w aplikacji.

Do Sejfu GB nie trafiają gigabajty:

  • otrzymane od innych użytkowników Orange Flex w ramach usługi Przekaż GB,
  • wypłacone z Sejfu GB w poprzednim okresie rozliczeniowym,
  • pochodzące z kodów promocyjnych.

Ile GB można wypłacić i jak je wykorzystać

Wyjmujesz z Sejfu tyle GB, ile potrzebujesz, wtedy, kiedy potrzebujesz. Minimalna kwota jednorazowej wypłaty wynosi 0,01 GB, maksymalna – wszystkie GB zgromadzone w Sejfie GB. W pierwszej kolejności będą wykorzystywane GB z najstarszej Skrytki GB.

Wypłacone z Sejfu gigabajty możesz wykorzystać na terenie Polski do końca obowiązującego okresu rozliczeniowego. Nie zwiększają one limitu GB do wykorzystania w roamingu UE. Gigabajtów z Sejfu nie można przekazać w ramach usług EKO GB ani przesłać innemu użytkownikowi Flexa.

Szczegółowe zasady działania Sejfu GB można znaleźć w Regulaminie promocji „Sejf GB”.


Bezpieczeństwo

CERT Orange Polska ma nową stronę

Michał Rosiak Michał Rosiak
12 października 2023
CERT Orange Polska ma nową stronę

CERT Orange Polska chroni Was przeszło ćwierć wieku, a nasza strona jest w sieci już od ponad 10 lat. A ponieważ w technologii dekada to więcej niż "sporo" czasu, być może niektórzy z Was zauważyli, że zdecydowaliśmy się naszą witrynę znacząco odświeżyć.

Pamiętacie co robiliście 10 lat temu? W jakim zawodowym i prywatnym momencie życia byliście? A jesteście w stanie sobie przypomnieć, co wtedy dominowało w technologiach? Ja musiałem poszukać. I choć miło wspominam LG G Flex, Nokia Lumia 1520 też była niczego sobie, a z debiutującego wtedy Xboxa One nieprzerwanie korzystam, ciężko nie przyznać, że od tamtych dni minął naprawdę szmat czasu!

Świeższy CERT Orange Polska

Dobra, śródtytuł może nie do końca fortunny, ale inaczej byłby zbyt długi. Ze świeżym podejściem do sieciowych zagrożeń nie ma u nas problemu. Staramy się - jak wiecie - iść co najmniej krok w krok z oszustami. Ba, coraz częściej zdarza nam się ich wyprzedzać! Tymczasem po naszej dotychczasowej witrynie było widać upływ czasu.

Plan był taki, by sieciowa wizytówka naszego zespołu była czytelniejsza, i łatwiejsza w nawigacji. Ważne też, by treści z niej były łatwe do odnalezienia w sieci. Czytelnicy obyci z naszymi innymi firmowymi witrynami zauważą też zapewne, że nowa strona CERT Orange Polska już na pierwszy rzut oka wygląda "orendżowo".

No i pojawiła się możliwość komentowania tekstów! Lubię prowadzić nasze konto na Twitterze i dyskutować z czytelnikami. Jednak nie ma to jak możliwość pozostawienie swojej opinii bezpośrednio pod tekstem. Nasze komentarze są zatem dla Was nie tylko na blogu! I oczywiście są moderowane.

Zostało to, co najważniejsze

Migrując witrynę, niczym podczas fizycznej przeprowadzki, skorzystaliśmy z okazji, pozbywając się rzeczy, które w kontekście przeszłości wydawały się nam niepotrzebne. Dzięki optymalizacji i konsolidacji menu (wiem, to brzmi jak marketingowa gadka, ale jakoś mi tu pasuje) położyliśmy nacisk na to, co w naszej opinii najbardziej przyda się użytkownikom.

No i zostały przede wszystkim informacje - one formy nie zmienią! Cały czas będziemy Was chcieli informować o rzeczach interesujących, groźnych, czasem nawet śmiesznych. O tym, co nowego dzieje się w świecie cyber-zagrożeń i na co warto najbardziej uważać. Zazwyczaj będzie zrozumiale dla wszystkich. Czasami zdarzą się teksty bardzo (albo bardzo bardzo) techniczne.

Przede wszystkim jednak nowa strona CERT Orange Polska - podobnie jak blog! - jest dla Was. Komentujcie, uwagi, propozycje i podejrzane maile wysyłajcie na cert.opl@orange.com. Na podejrzane SMS-y czekamy pod nr 508 700 900.

Bądźcie bezpieczni!

Scroll to Top