Odpowiedzialny biznes

Czego sobie życzymy

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
24 grudnia 2010
Czego sobie życzymy

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Czas życzeń, podsumowań i rodzinnych spotkań. Cała blogowa załoga życzy Wam radości, ciepła i pogody ducha. Niech każdy z Was przeżyje i wykorzysta ten czas w sposób dla niego najlepszy i najbardziej wartościowy. Wesołych Świąt!

W tym roku postanowiliśmy też sprawdzić czego sobie życzymy. Wysłaliśmy pomocnicę Świętego Mikołaja by zapytała pracowników Grupy TP czego życzą sobie, nam i innym oraz jakie prezenty chcieliby dostać. Powstał z tego bardzo zabawny portret, bo nasi rozmówcy wykazali się dowcipem. Zobaczcie zresztą sami.


Oferta

Klienci Orange najbardziej VAToodporni

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 grudnia 2010
Klienci Orange najbardziej VAToodporni

Już wszystkim życzyłem Wesołych Świąt, a dzień przyniósł pełną informację, jak operatorzy komórkowi zachowają się z wyższym VAT od stycznia. Dlatego siadłem jeszcze na chwilę przed komputerem. Cieszę, że to właśnie klienci Orange w najmniejszym stopniu odczują wyższy podatek. Przypomnę, że zdecydowaliśmy się wziąć na siebie podwyżkę VAT we wszystkich najważniejszych usługach i abonamentach. Decyzję ogłosiliśmy jako pierwsi na rynku i czekaliśmy co zrobi konkurencja. Dziś przeczytałem na blogu Marcina, że trochę mniej zaoferował Play, który weźmie na siebie VAT w głównych usługach prepaid, ale w abonamentach cena wzrośnie. W zamian klienci dostaną ekstra minuty. Plus zdecydował się podnieść ceny brutto wszystkich usług o jednostkowej wartości powyżej 60 gr co oznacza, że np. abonamenty i pakiety dodatkowe idą w górę. Najgorzej klientów potraktowała Era, która po prostu podniosła ceny o wyższy VAT (informacje o Erze i Plusie wziąłem z portalu telepolis.pl). Myślę sobie, że chociaż te kilka groszy dla wielu może nie stanowić dużej różnicy, to jednak w swoich wyborach klienci biorą pod uwagę także takie proklienckie gesty. Dlatego konkurencji (może z wyjątkiem Playa) dziękujemy za fajny prezent na gwiazdkę :-)


Odpowiedzialny biznes

Radujcie się Świętami

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 grudnia 2010
Radujcie się Świętami

Wyłączcie komórki, nie zaglądajcie do netu, zapomnijcie o Facebooku i innych multimedialnych pokusach. Wytrzymajcie w tej abstynencji chociaż kilka godzin podczas Świąt. Niemożliwe? Oczywiście, że możliwe. Dacie radę. Aha, nie rozsyłajcie za dużo wyjątkowo "oryginalnych" wierszyków SMS-ami, które podobno są życzeniami świątecznymi. Warto wysilić się na kilka, ale własnych słów. Na pewno zostaną docenione. Pobiadoliłem, jak co roku o tej porze na współczesny świat, a teraz już życzę Wam cudownych Świąt, odpoczywajcie, rozmawiajcie dużo z rodziną i przyjaciółmi. Cieszcie się prezentami i objadajcie smakołykami (mam nieprzyzwoicie duży i pyszny 60 cm długi i 15 cm szeroki makowiec gotowy do zjedzenia). Wesołych dla wszystkich blogujących, czytających i komentujących.

Scroll to Top