Odpowiedzialny biznes

Czeka na Ciebie Rajd na autyzm

Marek Wajda Marek Wajda
04 maja 2012
Czeka na Ciebie Rajd na autyzm

Można już się rejestrować do kolejnej edycji Rajd na autyzm - Społecznego Rajdu Rowerowego na Rzecz Osób z Autyzmem. W tym roku wystartujemy 26 maja, oczywiście na Polach Mokotowskich.

Za każdy kilometr, przejechany przez jednego uczestnika rajdu, Fundacja Orange przekaże środki finansowe na rzecz osób z autyzmem. Pieniądze sfinansują rozwój wczesnej diagnostyki oraz intensywną terapię osób z autyzmem, prowadzoną w placówkach Fundacji SYNAPSIS.

810bc3e4ced4c237ab638dcfba9ea982a08

- Fundacja Orange od początku wspiera inicjatywę. Pomaganie w rozwoju małych dzieci jest nam szczególnie bliskie. Atmosfera panująca podczas rajdu jest wyjątkowa. Rajd to nie tylko aktywność sportowa. To także dobra zabawa, a przede wszystkim świadomość niesienia pomocy innym – zachęca Jadwiga Czartoryska, prezes Fundacji Orange

Początek Rajdu planowany jest o godz. 14, ale warto być wcześniej, nie tylko po to by odebrać pakiet startowy, ale również by wziąć udział w akcji charytatywnej, konkursach oraz koncertach.

A na blogu EURO ostatnia szansa by wygrać bilety na grupowe mecze Polskiej Reprezentacji podczas ME UEFA EURO 2012!


Odpowiedzialny biznes

Mecz o honor

Jarek Marek Jarek Marek
04 maja 2012
Mecz o honor

Ostatni mecz przed Wami! Emocje rosną. Kto wygra i na żywo będzie dopingował polskich piłkarzy? Kto otrzyma gadżety EURO? Kto spotka się z modelkami Playboya - a nie, nie – tę nagrodę, zatrzymujemy dla siebie;)

64009611c00fb4b0794f24381d1fe1d9695

 

Poprzednie mecze były łatwe. Teraz musicie nas zaskoczyć swoją kreatywnością. Przed Wami dwie ostatnie połowy, więc warto wykrzesać z siebie ostatnie siły:

I połowa: pokaż jak kibicujesz polskiej reprezentacji – zdjęcie wyślijcie standardowo na mojego maila marek.wajda@orange.com.

II połowa: napisz w komentarzu pod tym wpisem: Co doradziłbyś trenerowi Franciszkowi Smudzie by Polacy wygrali Mistrzostwa Europy UEFA EURO 2012. Wpis może mieć maksymalnie 1000 znaków.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca 8 maja! Jeśli o konkursie dowiedziałeś się dopiero teraz – nic straconego. Wystarczy, że do 8 maja odpowiesz na te i poprzednie zadania. trzymamy kciuki i pozdrawiamy Was z rejsu po Karaibach (to też miała być nagroda, ale postanowiliśmy ją najpierw sami przetestować ;P )


Odpowiedzialny biznes

Bieliki już z młodym

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
02 maja 2012
Bieliki już z młodym

Dwa tygodnie temu Marek pisał o parze bielików, której perypetnie, dzięki naszym łączom, można śledzić w internecie. Orły spodziewały się potomstwa. Ponieważ Marek jest na urlopie śpieszę donieść, że się doczekały! Z jednego z jaj wykluło się młode, na zdjęciu poniżej karmienie - tak przynajmniej zapewniają leśnicy. Tak jak potomka ptaki doczekały sie też imion (Orzeł i Reszka) oraz ponad 11 tys. fanów na Fecebooku. Może do nich dołączycie?

a7b8fba62d8eecb4631a2f2f3f7855f5087

Mały orzełek wykluł sie 26 lub 27 kwietnia. Ciekawe jak zostanie nazwany, macie jakieś typy? Wcześniej było jednak kilka dramatycznych momentów. Najpierw burza uszkodziła komputer, z którego nadawana jest transmisja i łącze internetowe. Szkody szybko udało się naprawić. Potem Reszka nie wróciła na noc do gniazda i jaja pozostały bez opieki. To mogło oznaczać śmierć piskląt. Na szczęscie jest już jedno pisklę i oby nic mu się nie stało. Trzymam kciuki, a Wy?

Scroll to Top