Oferta

Czy Apple pokaże dzisiaj iPada Mini?

Czytelnicy Bloga Czytelnicy Bloga
23 października 2012
Czy Apple pokaże dzisiaj iPada Mini?

Już dziś odbędzie się długo wyczekiwana konferencja Apple, na której firma zaprezentuje nowy produkt. Czy plotki o iPadzie Mini okażą się prawdziwe? Relację na żywo z tego wydarzenia będziecie mogli śledzić w tym miejscu, na orange.pl

Konferencja rozpocznie się o godzinie 19:00 w California Theatre w San Jose. Mniejsza wersja iPada ma mieć ekran o przekątnej 7,85-cala o proporcjach 4:3. Dzięki zastosowaniu technologii IGZO (która zapewnić ma dłuższy czas pracy na baterii) iPad ma być również cieńszy od większego brata, a jego szerokość podobno nie przekroczy 7,3 mm. Natomiast wiele niewiadomych niesie ze sobą nazwa sprzętu - czy będzie to iPad Mini, a może iPad Air? Wszystkiego dowiemy się już dziś. Zapraszamy na relację z konferencji, a jutro na kilka moich spostrzeżeń po premierze.


Odpowiedzialny biznes

Dopingowa kolacja

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
23 października 2012
Dopingowa kolacja

Lipiec, upalny wieczór w pewnym francuskim hotelu.

Kolarz A: "B" chcesz coś zjeść? - zapytał, stojąc przy otwartej lodówce.

Kolarz B: Nie, dzięki, ale już jak stoisz to przy maśle stoi moja porcja EPO, możesz mi ją przynieść?

Kolarz A: Ok, no problem, już przynoszę. Proszę to Twój podwieczorek, a w zasadzie energia na jutrzejszy etap. Jutro przed nami trudne górskie podjazdy.

Kolarz B: Dla nas nie ma nic trudnego - wycedził przez zęby i w tym samym czasie zacisnął sobie pasek na ręku - żeby tylko żyły na wierzch chciały wychodzić.

Kolarz A: Wiesz "B" niedługo od tych dziur na rękach będę musiał kłuć się po łydkach, bo już miejsca brakuje.

Kolarz B: Kłuj się tam, gdzie efekt będzie najszybszy – po czym wstrzyknął sobie dawkę. - Rany przypudruje nam pewna laska, która dba o nasz wizerunek przed kamerami TV - dodał odciskając, a raz to zaciskając pięść.

Kolarz A: Fakt, naprawdę po tej „mocy” w żyłach można góry przenosić!

Kolarz B: Ba! My będziemy jutro w nich rządzić - zaśmiał się, niemal wrzeszcząc. Ale teraz idziemy spać, kładź się "A", przecież musimy być wypoczęci. Jutro z rana jeszcze jakaś "kolorowa witaminka". I pamiętaj trzymać ten tłusty specyfik pod podusią. To w razie czego, jakby zrobili nalot rano. Ale tak bardzo się nie bój, dzwonek w telefonie mam ustawiony na najgłośniejszy. Będą nas ostrzegać przed zajściem, zadzwonią. To tyle, kolarskich snów, i zdobywania gór.

Kolarz A: Śpij zE sPOkojem.

Zbieżność osób, zdarzeń i miejsc zawarta w historyjce jest zupełnie przypadkowa.


Rozrywka

Rozdajemy bilety na Skyfall

Marek Wajda Marek Wajda
23 października 2012
Rozdajemy bilety na Skyfall

Już w ten weekend na ekranach kin zagości Bond. James Bond. Efektownej i trzymającej akcji nie zabraknie. Jeśli więc zobaczyliście już Obławę poraz na Agenta Jej Królewskiej Mości. Na orange.pl do wygrania 10 podwójnych voucherów na film (konkurs trwa do 26 października).  Wystarczy, że uzasadnicie który z aktorów grających Jamesa Bonda najlepiej wcielił się w agenta 007.

Tymczasem my mamy swój konkurs - do wygrania dwa podwójne zaproszenia na specjalny pokaz Skyfall, który odbędzie się 30 października o godz. 19.30 w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Napiszcie w komentarzu jakiego polskiego aktora (UPDATE po sugestii Krzyśka - jakiego Polaka;) widzielibyście w roli Jamesa Bonda i dlaczego? ;) Rozstrzygnięcie w poniedziałek.

3772c9c31d4de6dd1a16974fa4518965c88

I nie zapomnijcie, że telefon Bonda, czyli Sony Xperia T do kupienia tylko w salonach Orange za 0,07 zł ;)

Scroll to Top