Oferta

Łapcie darmowe 13 GB za zwycięstwo

Kasia Barys Kasia Barys
07 września 2023
Łapcie darmowe 13 GB za zwycięstwo

Nasza reprezentacja w piłce nożnej pokonała Wyspy Owcze, strzelając 2 gole. Z tej okazji dajemy Wam 13 GB internetu.

Skorzystacie z bonusu, wysyłając SMS-a z zakładki „dla Ciebie” lub „dla Firm” w aplikacji Mój Orange lub standardowo o treści WYSPY pod numer 233 (opłata zgodna z cennikiem Waszego planu taryfowego). Jeśli jesteście użytkownikami Orange Flex zgarniecie dodatkowe 13 GB, wpisując WYSPY w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. 

Na jednym numerze możecie aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole i macie na to 24 godziny od publikacji tego posta. Promocyjne GB ważne są 7 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w naszym kraju.

W niedzielę kolejny mecz, tym razem z Albanią. Przypominam, że to będzie ostatnia odsłona promocji "Giga za gole". Wkrótce zaproponujemy coś nowego.


Oferta

Smartfony Samsunga taniej przy przedłużaniu umowy

Beata Giska Beata Giska
07 września 2023
Smartfony Samsunga taniej przy przedłużaniu umowy

Niedawno rozpoczęliśmy promocję dla naszych stałych klientów. Osoby, które przedłużają umowę mogą liczyć na tańsze telefony.

Doceniamy, że jesteście z nami. Dziękując Wam za wspólne lata przy przedłużeniu umowa czeka prezent. Decydując się na kolejny abonament w Orange i zostając z Planami M, L, Love Standard, Love Extra lub przechodząc na wyższą opcję, możecie kupić okazyjnie dwa modele Samsunga. Galaxy A14 64 GB będzie dla Was tańszy o 144 zł, natomiast Galaxy A23 5G 64 GB o 168 zł.

Akcja jest czasowa. Szczegóły poznacie w salonach, na naszej stronie i infolinii.


Oferta

Ostatni taniec z darmowymi gigabajtami za gole

Kasia Barys Kasia Barys
07 września 2023
Ostatni taniec z darmowymi gigabajtami za gole

Coś się zaczyna, coś się kończy. Najbliższe dwa mecze polskich piłkarzy będą ostatnimi, którym będzie towarzyszyć akcja „Giga za gole”. Pracujemy już nad nową promocją z darmowymi gigabajtami. Bądźcie czujni.

Od kilku lat zbliżające się mecze oznaczały, że zgarniecie darmowe gigabajty. Ile? To zależało od liczby strzelonych goli przez naszych reprezentantów. W ten sposób nagradzaliśmy Wasze kibicowanie i radość, a czasami pocieszaliśmy po porażce. Dziś nasi piłkarze grają z Wyspami Owczymi, a w niedzielę z Albanią. To będą ostatnie dwa mecze, po których znajdziecie hasło dające GB.

Przez cały czas trwania promocji „Giga za gole” rozdaliśmy ich setki tysięcy. Mecz, meczowi nierówny, ale po każdym chętnie korzystaliście z bonusa. My cieszyliśmy się razem z Wami. Niechcący trafiliśmy nawet na Make Life Harder. Oj tak lubimy ten profil i dziękujemy za promocję, to był jeden z rekordów rozdanych gigabajtów.

Tyle wspomnień, ale co dalej. Mamy kilka pomysłów jak kontynuować promocję z darmowymi GB. Fanów pakietów GB zachęcamy do korzystania np. z akcji „Środy z Mój Orange”, w której często pojawiają się GB do wzięcia. Obserwujcie też nasze profile w mediach społecznościowych.

Komentarze

Scroll to Top