Oferta

Darmowy pakiet 200 GB na naukę dla obecnych klientów Orange Flex

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
02 kwietnia 2020
Darmowy pakiet 200 GB na naukę dla obecnych klientów Orange Flex

Kiedy tydzień temu ruszyliśmy ze specjalną akcją pakietów 200 GB na naukę dla uczniów i ich rodziców, studentów oraz nauczycieli, w której można aktywować nawet 200 GB na dwa miesiące za złotówkę, dotyczyła ona tylko nowych klientów Orange Flex. Wtedy zapowiedzieliśmy, że podobne rozwiązanie przygotujemy także dla obecnych klientów. Jesteśmy gotowi i od dzisiaj proponujemy im darmowy pakiet 200 GB na naukę do wykorzystania w smartfonie, tablecie czy komputerze.

Zgłoś się po darmowe 200 GB

Żeby otrzymać pakiet nie trzeba korzystać kodu EDUFLEX, jak robili to nowi klienci Orange Flex. Wystarczy, że do 13 kwietnia wyślecie zgłoszenie na adres e-mail: eduflex@orange.com W ciągu 72 godzin rozpatrzymy Twoje zgłoszenie. Jeśli weryfikacja będzie pozytywna, aktywujemy na Twoim koncie pakiet 200 GB i poinformujemy o tym SMS-em. Na wykorzystanie 200 GB będziecie mieli 60 dni od momentu aktywacji.

Zgłoszenie powinno zawierać:

1. Twoje imię i nazwisko,

2. Twój numer telefonu w Orange Flex,

3. Nazwę oraz adres szkoły lub uczelni, w której uczysz się / pracujesz / uczy się Twoje dziecko,

4. Dokument potwierdzający, że jesteś uprawniony do skorzystania z oferty (np. legitymacja lub zaświadczenie o uczęszczaniu do szkoły, legitymacja służbowa lub potwierdzenie zatrudnienia). Jeżeli załączasz zdjęcie lub skan dokumentu i zawiera on więcej danych niż podane w pkt 1-4, to prosimy o ich zasłonięcie.

Dlaczego warto być w Orange Flex

Orange Flex jest wyjątkową usługą komórkową, w pełni cyfrową i bezpieczną. Wszystko odbywa się poprzez intuicyjną aplikację bez wychodzenia z domu, co jest szczególnie istotne w czasie trwania pandemii. Co istotne w Orange Flex nie ma długoterminowych umów.

Regulamin akcji dla uczniów i ich rodziców, studentów, doktorantów oraz nauczycieli jest dostępny w aplikacji oraz na stronie flex.orange.pl

Komentarze

Bart
Bart 13:02 02-04-2020

Szkoda ze tylko nowi klienci maja 2 miesiące z 2zł

Odpowiedz
  Wojciech Jabczyński
  Wojciech Jabczyński 13:10 02-04-2020

  Nie bardzo rozumiem o czym piszesz. Obecni klienci mają 200 GB za darmo na dwa miesiąca, a nowi użytkownicy 200 GB na dwa miesiące za 2 zł. Oczywiście jeśli są uczniami i ich rodzicami, studentami oraz nauczycielami. Pozdrawiam

  Odpowiedz
   Window
   Window 13:41 02-04-2020

   A promocja nie wejdzie dla tych co użyli kod EduFLEX

   Odpowiedz
Krzysztof
Krzysztof 17:11 02-04-2020

Kod EUGENIAP77X
50 zł dla Ciebie i dla mnie zwrotu na kartę!

Odpowiedz
  justysia
  justysia 13:55 09-04-2020

  Wpisz kod JUSTYNAA2MJ podziel się i otrzymaj zwrot 50 zł

  Odpowiedz
pablo_ck
pablo_ck 20:29 02-04-2020

Fajna promocja, brawo. A może zrobicie jakiś pakiet data dla medyków ? Żartuję oczywiście, ostatni dyżur 10 godzin non stop w kombinezonie, goglach, przyłbicy, rękawiczkach. Masakra. Pęcherz myślałem że mi pęknie. Czas oczekiwania na wynik ponad 24 godziny. Uff wymaz ujemny. Uwierzcie praca w chwili obecnej w szpitalu to jak rosyjska ruletka. #zostańwdomu

Odpowiedz
demanic
demanic 07:45 03-04-2020

A co z użytkownikiem na abonament?

Odpowiedz
Koolo
Koolo 12:16 03-04-2020

U konkurencji „operator postanowił przedłużyć wszystkim użytkownikom po 60. roku życia oferty na kartę ważność konta na rozmowy wychodzące o 100 dni.” pomyślcie o czymś podobnym w OFnK bo przy obecnych zasadach ludzie mają zgromadzone „środki” na koncie a ważność upływa …

Odpowiedz
  emitelek
  emitelek 18:35 04-04-2020

  Nie znasz usługi RWK??? Żal!… SMS START na 8002 i po kłopocie…

  Odpowiedz
   Window
   Window 01:01 06-04-2020

   Orange i Plus mają RWK dla wszystkich taryf w T-M jest pseudo RWK a w Play specjalna taryfa z ograniczeniami

   Odpowiedz
Jędrzej
Jędrzej 12:08 07-04-2020

Czy jeśli w międzyczasie zakończę plan to czy utracę otrzymane GB?

Odpowiedz
Krzysiek
Krzysiek 11:48 10-04-2020

!!!!!! SPOSÓB NA 50 PLN w Orange FLEX !!!!!!

!!!!!! OFERTA TYLKO DLA TYCH CO NIE SĄ W ORANGE FLEX !!!!!!

Przechodzisz do Orange Flex?

Wpisz kod KRZYSZTOFF4DB przed dodaniem karty płatniczej lub płatnością blikiem w Aplikacji Orange Flex.

KUPON – VOUCHER – CASHBACK 50zł zostanie przyznany, gdy aktywujesz swój Plan z kodem podanym wyżej i zostaniesz z nim ponad miesiąc w Orange Flex aktywny.

.

KOD: KRZYSZTOFF4DB

………………………………………………………………………………….

Krok 1. Pobierz aplikacje Orange Flex i aktywuj plan

Krok 2. Gdy kurier za darmo dostarczy karte SIM lub odbierzesz sam w salonie Orange aktywuj usługę i wpisz powyższy kod: KRZYSZTOFF4DB

Krok 3. Opłać Plan jaki wybrałeś.

Krok 4. Po pierwszym miesiącu korzystania z Orange Flex I utrzymaniu numeru aktywnego otrzymasz 50 zł, które możesz wypłacić na swoją kartę bankową (czyli na swoje konto bankowe) lub zostawić do opłacenia kolejnych miesięcy planu ! Prawda ,że super ?

Odpowiedz
alicja
alicja 19:51 20-04-2020

czy jest jeszcze szansa to dostac? zalozylam konto wplacilam przed wpisaniem kodu FLEX a naprawde potrzebuje internetu do szkoly da sie to jakos wycofac prosze

Odpowiedz
  Dawid
  Dawid 13:13 26-04-2020

  Chyba już po czasie? czy przedłużono?

  Odpowiedz
ANALITYK
ANALITYK 17:05 17-05-2020

Czy ktoś pragnie skorzystać i weźmie kod ode mnie za który razem otrzymamy po 50 zł? Mój kod polecający to OSKARGLY3 .Z góry dziękuję za pomoc

Odpowiedz

Oferta

Przedłużamy promocję „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich+15 GB na próbę”

Marta Krajewska Marta Krajewska
01 kwietnia 2020
Przedłużamy promocję „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich+15 GB na próbę”

Po raz kolejny przedłużamy akcję promocyjną "-50% na próbę", tym razem bez ograniczenia czasowego. W czasie trwania promocji, każdy klient Orange na kartę może włączyć usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + 15 GB” na 31 dni w cenie obniżonej z 30 zł na 15 zł.

Jak włączyć "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich+15 GB"

Jeśli chcecie aktywować usługę promocyjną, możecie to zrobić tylko przez komendy SMS.

Wariant usługi Cena aktywacji Cena odnowienia co 31 dni Bezpłatny SMS
Jednorazowa 15 zł nie dotyczy START pod 815
Odnawialna 15 zł 30 zł CYKL pod 816

Korzystaj bez limitu, pod pewnymi warunkami

Jakie są ograniczenia promocji? W każdym z wariantów usługę można włączyć tylko raz w okresie jej trwania.

Usługa promocyjna jest dostępna dla klientów Orange na kartę, z wyjątkiem użytkowników taryfy „Zawsze bez limitu”. Nie ma znaczenia historia aktywacji usług „bez limitu” w przeszłości.

Liczbę pozostałych GB oraz ważność aktywnej usługi można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE pod numer 630 (koszt SMS w Orange).

Z promocji nie mogą skorzystać numery, które włączyły „-50% na próbę” w okresie styczeń – marzec 2020.

Uwaga: jeśli korzystacie już z usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB” i włączycie usługę promocyjną, spowoduje to automatyczne wyłączenie dotychczasowej usługi oraz utratę zgromadzonych GB.

Szczegóły w  regulaminie: Regulamin usługi promocyjnej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15GB na próbę”

Promocja potrwa do odwołania.

Komentarze


Oferta

Przedłużamy #testujzOrange. Testuj i wygrywaj

Marta Krajewska Marta Krajewska
30 marca 2020
Przedłużamy #testujzOrange. Testuj i wygrywaj

Do niedzieli 5 kwietnia br. przedłużamy czas na zgłoszenie się do konkursu #testujzOrange. Zgłoś swój udział na stronie testuj.orange.pl, zaprezentuj się i testuj smartfony od Motoroli: One Macro i One Zoom. Dla zwycięzców mamy Motorolę Razr oraz testowane modele.

Startuje nowa edycja konkursu „Testuj z Orange”. Tym razem do testów trafią dwa modele od Motoroli: One Macro i One Zoom. Jury konkursowe wybierze 10 testerów. Nagrodą główną jest Motorola Razr, a pozostałe to testowane modele - One Macro i One Zoom.

Prowadzisz profil w social media? #testujzOrange

Do konkursu zapraszamy osoby aktywne w mediach społecznościowych. Prowadzisz profile o dotyczące technologii, mody, podróży? Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie testuj.orange.pl Rejestracja trwa do 27 marca, a listę testerów poznamy 3 kwietnia. Kryterium wyboru jest jakość i popularność kanałów social media oraz kreatywna odpowiedź na pytanie, co wyróżnia Motorolę Razr spośród innych smartfonów. W kolejnym kroku wybrani testerzy trafią dwóch grup. Jedna z nich przetestuje Motorolę One Macro, druga - One Zoom.

Sprawdzaj funkcje, dziel się wrażeniami

W drugim etapie uczestnicy otrzymają cztery zadania. W zależności od modelu telefonu będą one związane z wykonaniem zdjęć w trybie nocnym, wykorzystaniem funkcji Gesty Moto lub trików związanych z funkcją rozmycia tła.

W czasie testów uczestnicy będą publikować efekty działań w swoich kanałach społecznościowych z hasztagiem #testujzOrange. Posty konkursowe testerów trafią także na stronę www.testuj.orange.pl tak aby każdy zainteresowany przebiegiem konkursu mógł śledzić  online jego przebieg.

Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma ankietę z prośbą o odpowiedzi na pytana o dany model telefonu. Podsumowanie ankiet przeczytacie w Poradniku Orange.

Nagrody: Razr, One Zoom, One Macro

Trzech najlepszych testerów otrzyma nagrody. Będą to testowane telefony, a nagrodą główną będzie  Motorola Razr.  Najważniejszymi kryteriami oceny będą: jakość, efektywność i wizualna strona wykonania wszystkich zadań.

Regulamin konkursu znajdziecie na www.testuj.orange.pl 

To już 21. edycja konkursu „Testuj z Orange”. Konkurs to okazja do osobistego sprawdzenia wszystkich funkcjonalności testowanych urządzeń. Obecna edycja ma jeszcze jeden wyjątkowy element - daje uczestnikom możliwość zaprezentowania siebie i swoich profili w mediach społecznościowych oraz dotarcia do szerokiego grona odbiorców.

Komentarze

Scroll to Top