Oferta

Desire ze zniżką w sklepie Answear

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 listopada 2015
Desire ze zniżką w sklepie Answear

Dla fanów HTC mamy kolejną promocję. Tym razem możecie kupić dwa modele: Desire 620 i Desire 820 z ekstra bonusem, czyli voucherem 100 zł na zakupy w sklepie internetowym www.answear.com, przy zamówieniu za minimum 300 zł. Do telefonów rekomendujemy dwie propozycje taryfowe. W Smart Planie LTE 69,99 zł - zawierającym nielimitowane połączenia do wszystkich; SMS-y/MMS-y; 50 minut w roamingu i 2 GB Internetu - za HTC Desire 620 zapłacicie 79 zł. Z kolei w Smart Planie LTE 89,99 zł, w którym zaszyte są nielimitowane połączenia do wszystkich; SMS-y/MMS-y; 400 minut w roamingu i 5 GB - za HTC Desire 820 zapłacicie 109 zł. Szczegóły znajdziecie tutaj.

ed583b3e5dda651d214c30b679b903dcde2


Oferta

Testujemy Honora 7

Michał Rosiak Michał Rosiak
17 listopada 2015
Testujemy Honora 7

O ile Huawei nie wypiera się, iż Honor 7 to urządzenia spod ręki ich inżynierów i pochodzące prosto z ich fabryk, to jednak… nie umieszcza swojego logo na tych telefonach, pozostawiając jedynie wyraźny napis "Honor". Zastanawiam się czemu, bowiem po kilkutygodniowych testach doszedłem do wniosku, że ten terminal podoba mi się znacznie bardziej, niż flagowiec Huaweia, P8! Kluczem jest czytnik odcisków palców, reagujący błyskawicznie, niezależnie od kąta pod którym położymy palec, od razu odblokowujący telefon, a przy okazji posiadający jeszcze spory innych funkcji. Dodajmy do tego aktywny dual sim (tak, dzwoniłem sam do siebie :) ) i w pełni aluminiową obudowę, 41 tys. pkt. w Antutu i otrzymujemy telefon, który tylko w opinii producentów jest ze średniej półki. Zobaczcie sami.


Odpowiedzialny biznes

Posłuchajcie o nowej ofercie i platformie kreatywnej!

Piotr Domański Piotr Domański
16 listopada 2015
Posłuchajcie o nowej ofercie i platformie kreatywnej!

W piątek na konferencji prasowej opowiadaliśmy o ofercie świątecznej i prezentach, na jakie możecie liczyć w Orange. Relacje z wydarzenia mogliście obejrzeć na Twitterze, a później poczytać o szczegółach na blogu. O naszą nową ofertę zapytaliśmy Michała Paschalisa-Jakubowicza, członka zarządu ds. marketingu rynku masowego Orange Polska.

Jednak w piątek nie tylko rozmawialiśmy o nowej ofercie, lecz także pokazaliśmy nową platformę kreatywną „Pod jednym dachem”. I nie tylko. Lecz o tym opowie Wam Paweł Patkowski, dyrektor wykonawczy ds. marki i komunikacji marketingowej Orange Polska.

Ja jeszcze raz chciałbym Was zachęcić, byście zajrzeli na stronę cozrobiąrazem.pl. Naprawdę warto!

Scroll to Top