Oferta

Dłużej jesteś, więcej neta dostajesz

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
17 sierpnia 2015
Dłużej jesteś, więcej neta dostajesz

Świetna wiadomość dla tych z Was, którzy dłużej korzystają z nju z rachunkiem. Za lojalność dodajemy gigabajty i to sporo. Zasada prosta. Jesteś z nju od pół roku - dostajesz 2 razy więcej giga do swojej oferty, czyli np. zamiast 3 GB, masz 6 GB. Po roku zostajesz "Królem Netu" i 2,5 razy więcej netu (7,5 GB), a po 2 latach to już z Ciebie prawdziwy "Władca Wszechsieci" i zgarniasz 3 razy więcej neta (9 GB). Poniżej w tabeli wszystko macie jasno rozpisane. Aktywacja "Im dłużej, tym lepiej" jest bezpłatna. Możecie to zrobić wysyłając SMS-a o treści AKT pod numer 8021 albo logując na stronie njumobile.pl. Tam znajdziecie też szczegóły i regulamin.

1c101c49c4a28a6f5a814aaa086028a3abd

 


Oferta

Przyspieszamy LTE w Orange do ponad setki!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
17 sierpnia 2015
Przyspieszamy LTE w Orange do ponad setki!

Znaleźliśmy sposób by zwiększyć Wam prędkość mobilnego internetu LTE. Do tej pory mogliście mieć maksymalnie 75 Mb/s, teraz przyśpieszamy do 112 Mb/s. To różnica, którą z pewnością pozytywnie odczujecie na swoich smartfonach i laptopach. Nic nie musicie robić po prostu będzie szybciej. Takie możliwości dało nam efektywniejsze wykorzystanie zasobów w paśmie 1800 MHz. Zwiększyliśmy szerokość pasma wykorzystywanego razem z T-Mobile na potrzeby LTE z 10 MHz do 15 MHz. Od razu zaznaczę, że stan posiadania częstotliwości obydwu operatorów w żaden sposób nie zmienił się. Nie wchodząc w szczegóły, zmiana ma czysto technologiczny charakter, wszystko przetestowaliśmy i działa aż miło. W zasięgu LTE od Orange mieszka 79 proc. Polaków. Obecnie szybsze LTE do 112 Mb/s dostępne jest na terenie całej Polski prócz Warszawy i Śląska. W tych dwóch aglomeracjach ruszymy w najbliższych dniach.

910bd7adf5746421ab53a3a27d7569ce871


Rozrywka

Świat wokół statuetek

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
14 sierpnia 2015
Świat wokół statuetek

Czerwony dywan, znane nazwiska, blask fleszy, najlepsze kreacje i wreszcie wyczekiwane nagrody. No właśnie, nagrody…to symbol pustego tryumfu, wyraz poprawności politycznej czy może jednak nagrodzenie wysiłku, wyraz uznania, drogowskaz na przyszłość? Nagrody często dzielą publiczność. Czasami zgadzamy się z opinią jury, a czasami wręcz przeciwnie - nie rozumiemy ich wyboru i wzbudza on kontrowersje. Niewątpliwie otrzymanie statuetki to jednak duża przyjemność i satysfakcja, a dla wielu zwieńczenie aktorskiej kariery. Zobaczcie w kolejnym odcinku „Prześwietlamy polskie kino”, co o nagrodach sądzą znani polscy aktorzy.

A teraz drodzy czytelnicy bloga mam dla Was zadanie ;-) Wyobraźcie sobie, że to Wy zasiadacie w jury prestiżowego festiwalu filmowego. Tym samym macie możliwość nagrodzenia aktora i aktorki, którzy Waszym zdaniem zagrali genialnie, a niestety nie zostali docenieni. Jestem ciekawa, na kogo byście postawili i za jakie kreacje aktorskie? Dla mnie jednym z niedocenionych "Oscarowo" aktorów jest Leonardo Di Caprio za role w Wielkim Gatsbym, czy za kreację w  Django, a dla Was?

Scroll to Top