Oferta

Do wyboru świetne smartfony w Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
30 kwietnia 2014
Do wyboru świetne smartfony w Orange

Od dzisiaj w naszych cennikach znajdziecie kolejne, świetne smartfony. Mam na myśli HTC One M8 i LG G2 mini. Wcześniej wprowadziliśmy: Sony Xperia Z2, Samsunga Galaxy S5 i LG G Flex. Dla tych z Was, którzy chcą mieć telefony z absolutnie najwyższej półki, to spory wybór. Do tego wprowadziliśmy nowe Smart Plany, dzięki którym będziecie mogli w pełni wykorzystać ich ponad przeciętne możliwości. Miałem okazję, aby trzy z tych smartfonów trochę potestować i muszę przyznać, że była to niewątpliwa przyjemność. Każdy z nich ma sporo zalet, ale kwestia wyboru zawsze jest indywidualną sprawą gustu i potrzeb. Przy okazji jeszcze raz polecam blogowe testy HTC One M8 i Samsunga Galaxy S5.

Ps. Za zdjęcie dziękuję Krzyśkowi Kurkowi z radia ZET, którego rady i obserwacje dotyczące nowości telekomunikacyjnych na pewno warto wziąć pod uwagę.

dc63e133500f09570d2f138caff6cc3d929

 


Oferta

Nju roczek świętujemy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 kwietnia 2014
Nju roczek świętujemy

Zanim w "Śmietance Towarzyskiej" wjechał pipikowy tort i zaczęło się świętowanie, było krótkie podsumowanie sukcesu nju mobile na rynku, przypomnienie oferty i kilka ciekawostek. Zresztą, co ja będę opisywał, zobaczcie sami...

 

Komentarze


Odpowiedzialny biznes

Piszemy Raport CSR cz.10

Monika Kulik Monika Kulik
29 kwietnia 2014
Piszemy Raport CSR cz.10

To, że pytam Was a także innych ważnych interesariuszy firmy,  co powinno się znaleźć w Raporcie Społecznej Odpowiedzialności Orange 2013 i to, że wydajemy taki Raport, a także dyskutujemy z Wami o tym, na jakie wyzwania społeczne firma powinna odpowiadać, na co zwracać uwagę – to część procesu tzw. dialogu z interesariuszami - wiem, że to brzmi poważnie i skomplikowanie – ale nie udało nam się znaleźć bardziej odpowiedniego określenia ;).

Dialog z interesariuszami obejmuje działania związane z komunikacją i angażowaniem naszych partnerów społecznych i biznesowych, klientów czy pracowników do zmian w firmie. W ramach tego procesu oprócz standardowych działań tj. badania, ankiety, wywiady, organizujemy panele dyskusyjne, audyty społeczne, konsultacje dotyczące np. wprowadzenia usług dla osób z niepełnosprawnościami, współpracujemy w partnerstwie z organizacjami społecznymi, a także wykorzystujemy media społecznościowe do komunikacji.

I właśnie za te działania zostaliśmy nagrodzeni w Konkursie „Lider dialogu z interesariuszami", który realizowany był przez Konfederację Lewiatan oraz Deloitte w ramach unijnego projektu „Promocja zaangażowania przedsiębiorstw w budowę kapitału społecznego w Polsce poprzez wykorzystanie narzędzi CSR". Nadesłane projekty zostały poddane ocenie Kapituły Konkursu i nam przypadło pierwsze miejsce wśród dużych przedsiębiorstw. Nasze działania mają posłużyć innym jako przykład aktywności w zakresie odpowiedzialności społecznej.

f143a0ceededa911fd7d043d6630278625a

Scroll to Top