;

Oferta

Dobre zmiany w usługach bez limitu w Orange na kartę (24)

Ewa Wróbel

22 listopada 2021

Dobre zmiany w usługach bez limitu w Orange na kartę
24

W Orange wiemy, że możliwość posiadania stałego i wygodnego kontaktu z otoczeniem jest dla Ciebie priorytetem. Dlatego wprowadziliśmy nowe zasady w usługach bez limitu, które dają możliwość nieograniczonego korzystania z telefonu oraz swobodnego surfowania po internecie. Zmiana dotyczy wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników.

 Teraz jest prościej i korzystniej, ponieważ:

 • Dni ważności z kolejnych aktywacji usługi sumują się Możesz włączać kolejne wersje usługi w dowolnym momencie i niemal dowolnie je ze sobą łączyć.
 • Dodajemy do siebie także gigabajty z kolejnych aktywacji oraz automatycznych odnowień usługi, aby nigdy nie zabrakło internetu w usłudze.
 • Upraszczamy przejście ze starej wersji bez limitu (bez MMS-ów) do aktualnej usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Dni ważności oraz zgromadzone w starej usłudze gigabajty zostaną przeniesione.

Usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB” za 30 zł na 31 dni możesz włączyć:

 • wysyłając SMS o treści START pod 630 (koszt SMS do Orange)
 • w aplikacji Mój Orange (otrzymasz wtedy 2x większy pakiet gigabajtów).

Pozostałe wersje usługi i ich komendy aktywacyjne znajdziesz na www.orange.pl/nakarte

Regulamin usługi w wersji jednorazowej

Regulamin usługi w wersji automatycznie odnawialnej

Udostępnij: Dobre zmiany w usługach bez limitu w Orange na kartę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the House. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  emitelek 18:07 22-11-2021
  Trochę misz-masz... Przejście ze starej wersji... Poważnie liczycie na niemyślących użytkowników i ich nieostrożność, że włączą wersję z MMS-ami pozbawiając ich możliwości kumulacji i zgromadzonych już GB???
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ron 20:29 22-11-2021
   Z tego co jest napisane GB i ważność zostanie przeniesiona.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 11:53 25-11-2021
   Zmiana jest właśnie o tym, że w nowej wersji unlimited zarówno GB, jak i dni ważności od teraz również się kumulują. Przechodząc ze starej wersji do nowej, zabierasz ze sobą zgromadzone już gigabajty i dni ważności. Właśnie na tym polegała ta zmiana – w nowym unlimited niczego nie tracisz! :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    emitelek 17:26 25-11-2021
    Dzięki za wyjaśnienia :) A czemu nie promujecie na blogu darmowych 5GB dostępnych od 23.11 do 30.11? Dla zainteresowanych: https://www.pepper.pl/promocje/orange-pakiet-5gb-internetu-na-30-dni-464469
    Odpowiedz
 • komentarz
  Katani1 20:33 22-11-2021
  Przecież GB i okresy ważności się sumują. W wersji cyklicznej nie ma tylko + 1 GB za odnowienie pakietu. Pytanie: Czy można wrócić do wersji bez MMSów, np. po upływie ważności nowej wersji?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 11:57 25-11-2021
   Tak, można. Przechodząc z nowej wersji do starej przenosimy zgromadzone już gigabajty i dni ważności. Czyli można „przechodzić” między starym i nowym unlimited, bez obawy że coś przepadnie.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Sylwek 09:40 23-11-2021
  Pakiet dodatkowy 5 GB za 5.2zł powinien być jeszcze raz przemyślany.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 11:59 25-11-2021
   Dziękujemy za sugestię. Już wyjaśniam wątpliwości :) Usługa cieszy się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników usług bez limitu, bo niesie za sobą dobrą relację ceny do ilości GB (1 zł = 1GB). Po zmianach, dzięki którym gigabajty w usłudze bez limitu są kumulowane, zakup dodatkowych GB nie zawsze już będzie konieczny. Jest to opcja dodatkowa, którą można traktować jako usługę ratunkową w sytuacji, gdy zabraknie nam GB, a do końca ważności usługi bez limitu zostało jeszcze kilka dni.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 10:23 23-11-2021
  Nie bardzo rozumiem podejścia co mi to da jeśli przejdę z 25 zł na 30 zł plus MMSY podwyżka o 5 zł i niby wszystko przechodzi ok ale co jeśli mam wydłużona usługę o rok to co się z nią stanie przepadnie ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 12:02 25-11-2021
   To wszystko kwestia indywidualnych potrzeb. Nie namawiamy na rezygnację z wersji za 25 zł, dajemy po prostu taką możliwość (bez utraty GB i dni ważności). Ta zasada dotyczy wszystkich wersji starej usługi bez limitu, więc jeśli Klient ma włączoną opcję roczną i zleci aktywację nowego unlimited np. za 30 zł - to pozostałe dni ważności i gigabajty ze starej wersji zostaną zachowane i dodane do nowej usługi ?
   Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 11:35 23-11-2021
  Nowym klientom rozwieje wątpliwości na temat sumowania. No i co, że dla starszych klientów jest 5zł drożej ?? Zostawię to bez komentarza... Zmiana jak najbardziej pozytywna, tylko dlaczego tak późno :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 12:04 25-11-2021
   Na dobrą zmianę warto poczekać ? ?
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 15:26 23-11-2021
  Dla mnie osobiście zmiany na duży plus. Witamy Panią Ewę na Blogu Orange ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 12:07 25-11-2021
   Zdecydowanie na plus! Witam serdecznie ?
   Odpowiedz
 • komentarz
  wieloletni użytkownik 22:58 23-11-2021
  5PLN więcej bo MMS za friko? Przy 4TB transferu komunikatory wystarczają. Zostaję przy starym.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 12:12 25-11-2021
   Dla nas super! Chcemy doceniać użytkowników starej i nowej wersji usług bez limitu w jednakowy sposób. Dlatego wprowadzamy zmiany - aby wszyscy mieli równe zasady gry. Nikogo na siłę nie będziemy namawiać do przejścia na wersję z MMS-ami. Jeżeli jesteście zadowoleni z korzystania z opcji bez MMS-ów i doceniacie jej zalety to bardzo nas to cieszy ?
   Odpowiedz
 • komentarz
  BezMms 10:51 24-11-2021
  Ja zostaję przy starym, wszystko mi w nim odpowiada.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 12:13 25-11-2021
   To dla nas bardzo dobra wiadomość ?
   Odpowiedz
   • komentarz
    Tomasz 23:34 04-12-2021
    A co z tymi którzy wcześniej dokonali przejścia i wszystkie GB utracili?
    Odpowiedz
 • komentarz
  Grzegorz 07:25 26-11-2021
  Rozumiem że GB i okresy ważności się sumują. A jak wygląda wersja cyklicznej tzn. czy podczas odnowienia usługi nadal będę otrzymywał + 1 GB jak do tej pory. Pozdrawiam
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 14:57 27-11-2021
   W tym sęk, że pewnie nie... :/ Dlatego dla tych, co mają cykliczny pakiet bez MMS-ów i dostają już nie 1GB, a dużo więcej, zmiana nie jest na korzyść ;)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Nikt 13:16 20-12-2021
  MMS w dobie RCS wypada słabo. Poza tym są jeszcze różnego rodzaju komunikatory. Więc w dzisiejszych czasach będzie trudno wysłać do kogoś MMS, tym samym oferta spóźniona kilka dobrych lat. No i oferta GB też jakoś szału nie robi w porównaniu do poprzedniej oferty. Tylko, że nowe numery już nie mogą korzystać ze starej oferty i tu was boli, że ludzie nie chcą płacić 5zł więcej.
  Odpowiedz
 • komentarz
  kryminaltango 16:09 27-12-2021
  Dlaczego ten uparty Orange nie oferuje ludziom pakietów na kartę BEZ INTERNETU ?! Masa starszych ludzi nie potrzebuje w komórce internetu. Potrzebuje nielimitowane rozmowy i wiadomości !
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maria 02:05 16-05-2023
  Ogarnijcie się wydałam już 5 złotych żeby włączyć pakiet i nic a serwis niedostępny żenada!!
  Odpowiedz

;

Inne

„Wszyscy ludzie strategii” – Piotr Jaworski (2)

Wojtek Jabczyński

22 listopada 2021

„Wszyscy ludzie strategii” – Piotr Jaworski
2

Na początku września wystartowaliśmy z nowym cyklem wideo „Wszyscy ludzie strategii”, w którym przedstawiam nasze menadżerki i menadżerów w kontekście strategii Orange Polska .GROW. W tym odcinku Piotr Jaworski, który jest naszym członkiem zarządu ds. sieci i technologii. Dyskutujemy o zmianie mentalności inżynierów. Co zrobimy z naszymi stacjami bazowymi i dlaczego zdarza się nam świadomie „psuć” sieć? A także o konstruowaniu telewizorów przez Piotra. Zapraszam do obejrzenia.

Udostępnij: „Wszyscy ludzie strategii” – Piotr Jaworski
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 15:28 23-11-2021
  Kolejny fajny wywiad. Chyba zbliżamy się do końca cyklu wywiadów?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ewelina 10:58 30-11-2021
  bardzo ciekawa rozmowa i wnioski. Dziękujemy za koncentracje na Kliencie i jego potrzebach :)
  Odpowiedz

;

Innowacje

Monety z nieużywanych smartfonów i inne ciekawostki (2)

Kasia Barys

20 listopada 2021

Monety z nieużywanych smartfonów i inne ciekawostki
2

Brytyjska Mennica Królewska pozyskuje kruszec ze zużytych urządzeń

Brytyjska Mennica Królewska, która od ponad 1000 lat zajmuje się biciem monet, postanowiła chemicznie pozyskiwać kruszec ze zużytych urządzeń. Pomóc ma w tym kanadyjski start-up Excir. Zgodnie z podpisaną umową, z płytek obwodu drukowanego ma być odzyskiwane ok. 99 proc. złota. Oferowana technologia pozwoli wydobyć cenne metale z urządzeń elektronicznych w ciągu zaledwie kilku sekund. Proces odzyskiwania złota z elektroniki będzie przyjazny dla środowiska, gdyż pozwoli uniknąć szkodliwych konsekwencji spalania lub wytapiania.

(gadzetomania.pl)

Raport: Polacy podejmują decyzje zakupowe, zanim wejdą do sklepu

Z raportu Deloitte wynika, że 80 proc. klientów przed zakupami korzysta z urządzeń cyfrowych, co znacząco wpływa na wybór określonych produktów. Największy wpływ na ich decyzje zakupowe mają Facebook i Youtube. Najczęściej korzystamy ze smartfonów czy komputerów do znalezienia ciekawej oferty, jeśli chcemy kupić…  elektronikę, asortyment motoryzacyjny i same auta, oraz meble. Najmniej korzystamy przy szukaniu żywności.

(wirtualnemedia.pl)

Cobi – robot, który zaszczepi człowieka

Stworzono  robota, który wykorzystuje czujniki głębi i tworzy trójwymiarowy obraz. Ten pozwala mu zrozumieć położenie pacjenta. Następnie dokonuje wyboru optymalnego miejsca do zaszczepienia i co ciekawe, wykorzystuje technologię bezigłową – wysokociśnieniowy strumień, mogący się przedostać przez niezwykle mały otwór w skórze. Twórcy przekonują, że jest to dobre rozwiązanie w miejscach gdzie brakuje wykwalifikowanego personelu.

(gadzetomania.pl)

 

Udostępnij: Monety z nieużywanych smartfonów i inne ciekawostki
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Plane. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 23:48 20-11-2021
  Cobi robot, ciekawa alternatywa, ciekawe jak wygląda dezynfekcja miejsca "wkłucia", ciekawe co zrobi robot jak poruszy się pacjent lub omdleje po szczepieniu ;p ;p
  Odpowiedz
 • komentarz
  nietomny 21:17 23-11-2021
  Ufff, byłbym niepocieszony, gdyby zabrakło wnikliwego spojrzenia na temat oczami Pawełka, ale na szczęście zabrał głos.
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej