;

Oferta

Dodatkowa karta SIM także dla członków Flex Rodziny (16)

Kasia Barys

26 sierpnia 2021

Dodatkowa karta SIM także dla członków Flex Rodziny
16

Użytkownicy Orange Flex, który posiadają numery w ramach Flex Rodziny mogą od teraz skorzystać z dodatkowej karty SIM. To ważna aktualizacja aplikacji, która umożliwia korzystanie z tego samego numeru na drugim urządzeniu np. na smartwatchu, tablecie, modemie czy telefonie.

Z dodatkowej karty SIM korzysta 20% użytkowników Orange Flex. Ciekawostką jest fakt, że 33 % urządzeń, w których jest dodatkowa karta SIM, to urządzenia obsługujące technologię eSIM.

Na czym polega Flex Rodzina?

Użytkownicy posiadający konto Flex dla Ciebie lub Flex dla Firm mogą utworzyć swoją Rodzinę w Orange Flex. Jak to działa? Przez aplikację wystarczy dodać do swojego konta numery bliskich, znajomych czy współpracowników i wybrać im plany. Można w ten sposób łatwo kontrolować wydatki, zarządzać płatnościami całej Rodziny z jednego miejsca – własnego smartfona. Flex Rodzina sprawdza się też w przypadku numeru telefonu dla seniora, którego kontem może bez problemu zarządzać inny członek rodziny. Obecnie 16 % użytkowników Flexa to członkowie oferty rodzinnej.

Więcej szczegółów dotyczących oferty rodzinnej w Orange Flex: https://flex.orange.pl/oferta/rodzina

Udostępnij: Dodatkowa karta SIM także dla członków Flex Rodziny
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the House. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Cesja 14:16 26-08-2021
  Prosimy o cesję we Flex!!!
  Odpowiedz
 • komentarz
  f0ku5 15:00 26-08-2021
  A kiedy w końcu 5G we wszystkich planach...?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 16:02 26-08-2021
   Póki co nie mamy takich planów. Pozdrawiam
   Odpowiedz
   • komentarz
    f0ku5 18:27 26-08-2021
    To bardzo, ale to bardzo dziwna decyzja Panie Rzeczniku. Wszystkie sieci już pod tym kątem są od Was lepsze.
    Odpowiedz
    • komentarz
     pablo_ck 14:25 30-08-2021
     Zawsze możesz wybrać 5G w ofercie na kartę :)
     Odpowiedz
     • komentarz
      f0ku5 18:26 30-08-2021
      Nie mogę :)
      Odpowiedz
   • komentarz
    Robert 14:03 27-08-2021
    Czyli nie nadążacie pod tym względem za konkurencją. Proszę pamiętać kto nie idzie do przodu ten się cofa.
    Odpowiedz
 • komentarz
  daro33 17:59 26-08-2021
  Kiedy będzie możliwa migracja z flex do orange
  Odpowiedz
  • komentarz
   Kasia Barys 13:51 27-08-2021
   Jest to na naszej liście usprawnień i planujemy udostępnienie takiej możliwości w niedalekiej przyszłości.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr 22:35 31-08-2021
    W niedalekiej przyszłości za jakieś dwa, trzy lata.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Iphoneski 19:35 26-08-2021
  A zasięg 5G zamierzają państwo jakkolwiek rozbudowywać, czy czekamy 100 lat na nowe pasma? Wszystkie sieci mają już około 2500+ stacji, a Orange 1700. Wiadomo, że to obecne 5G to trochę udawane 5G, ale skoro już coś zaczęliście to może wypada pójść w to dalej albo oficjalnie poinformować, że to był błąd i dalej nie idziemy?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 09:12 27-08-2021
   Tak zamierzamy rozbudowywać zasięg, ale kluczowe dla rozwoju 5G będzie rozdysponowanie docelowych częstotliwości. Mamy nadzieję, że stanie się to możliwie szybko. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  Xyzi 12:07 27-08-2021
  A kiedy w końcu będzie możliwość dodania numeru który jest już we flex do flex rodzina beż konieczności przenoszenia do innej sieci?
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 22:35 30-08-2021
  Korzystasz z oferty Orange na kartę? Już dziś łap prezent na nowy rok szkolny od #OrangeTeam. Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni za darmo Napisz SZKOLA i wyślij SMS pod nr 364. Masz czas do 5 września, ale po co zwlekać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  JS 09:29 11-09-2021
  Kiedy wprowadzicie wspólny pakiet internetowy w Rodzinie? Bez konieczności przekazywania GB...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 20:33 01-12-2021
  Kilka waznych pytan: 1. Kiedy bedzie mozna zmienic numer glowny we Flex Rodzina? 2. Kiedy bedzie mozliwosc dodania drugiej karty dodatkowej eSIM lub zwykly SIM?
  Odpowiedz

;

Oferta

Nie tylko odkurzacz Lenovo taniej w Ofercie Tygodnia (1)

Kasia Barys

26 sierpnia 2021

Nie tylko odkurzacz Lenovo taniej w Ofercie Tygodnia
1

Oferta Tygodnia w Orange to świetne urządzenia w obniżonej cenie. Do 1 września włącznie obowiązuje niższa cena m.in. na odkurzacz Lenovo. W ofercie bez abonamentu jest teraz tańszy o 200 zł, zapłacicie po 79 zł przez 20 miesięcy. Można go kupić także w abonamencie, wtedy jest tańszy o 120 zł.

Odkurzacz Lenovo T1S potrafi czyścić zarówno na sucho, jak i mokro. Ma podwójne szczotki i dwa mopy do wyboru. Dotrze, tam gdzie trzeba, dzięki precyzyjnemu laserowemu skanowaniu. Czujnik antykolizyjny sprawi, że robot nie będzie się obijał o meble, ani nie spadnie ze schodów. Po skończonej pracy sam wróci do bazy i zacznie się ładować.

Ze smartfonów w ofercie tygodnia mamy dla Was Samsung Galaxy A32 5G 64 GB. W abonamencie będzie tańszy o 96 zł (24 raty) a w opcji bez abonamentu zapłacicie o 100 zł mniej. To telefon w przystępnej cenie, który ma innowacyjne rozwiązania i obsługuje sieć 5G. Wyposażony jest w duży, czytelny ekran o rozdzielczości HD+, posiada ma poczwórny aparat, który sprawdzi się w każdych warunkach i dobierze najlepsze ustawienia.

Udostępnij: Nie tylko odkurzacz Lenovo taniej w Ofercie Tygodnia
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Tree. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 14:23 30-08-2021
  Taki odkurzacz to fajne rozwiązanie. Jak wykończę swojego Zelmera to kupię takie cudo ;p
  Odpowiedz

;

Bezpieczeństwo

„Inwestycja”, czyli ile można stracić? (2)

Michał Rosiak

26 sierpnia 2021

„Inwestycja”, czyli ile można stracić?
2

„Ci, którzy sądzą, że pieniądz wszystko może, są zdolni wszystko zrobić, by go mieć” – o tym wiedział już Dante Alighieri. W dzisiejszych konsumpcjonistycznych czasach zawsze znajdzie się cel, na który można wydać nasz ciężko zarobiony grosz. A gdyby tak zarobić go… trochę łatwiej? Wietrzycie podstęp, co? I słusznie. Ale o tym za chwilę.

Co robimy, gdy mamy trochę więcej pieniędzy, niż potrzebujemy do codziennego życia, a chcemy mieć ich więcej? Coraz częściej wybieramy drogę inwestycji. Internet bardzo w tym pomaga, zbliżając do nas narzędzia, dla wykorzystania których kilka/naście lat temu musielibyśmy pójść do Specjalnego-Miejsca-Gdzie-Pracują-Fachowcy. No ale skoro sieć daje nam możliwości, to po co tracić czas (i pieniądze)? Przecież w internecie jest tyle stron, na których czeka na nas złota inwestycja!

Inwestycja w kryptowaluty…

No to zastanówmy się nad możliwościami. Może wrzućmy parę groszy w gaz albo ropę? Wszystko nasze, krajowe, nic tylko inwestować! Spójrzcie sami, wcale źle nie wygląda! Prawdziwy film reklamowy Orlenu, logo naszego naftowego potentata, wreszcie informacja jakoby wszystko działo się przy wsparciu Ministerstwa Energii. Brzmi poważnie? Cóż, przynajmniej do momentu, gdy zorientujemy się, że wspominany na stronie resort nie istnieje od 2019 roku, a jego kompetencje podzieliły między siebie ministerstwa Klimatu i Aktywów Państwowych. No i adres, który nie ma nic wspólnego z płocką firmą. Warto jednak zaznaczyć, że w ostatnich dniach często spotykamy też strony, mające nas przekonać do inwestycji w Polską Grupę Energetyczną, z logiem PGE.

Albo kryptowaluty, o. Każdy przecież mówi, że to taka dobra inwestycja! A tu nawet pomogą, za rękę poprowadzą, a nawet będą regularnie podsyłać informacje, jak rośnie moje portfolio! Za parę miesięcy będę jak ta wielodzietna rodzina, czy kasjerka z dyskontu, albo grzmiąca w telewizji Pani Anna. Ci wszyscy, których życie nagle się zmieniło i teraz mogą pozwolić sobie na wszystko!

A może jednak nie? Dobra, co pożartowaliśmy to nasze, pora wrócić na ziemię. Nie ma magii, żeby nasz wkład finansowy uległ szybkiemu pomnożeniu, musimy albo być inwestycyjnymi ekspertami, albo mieć kupę szczęścia. Tymczasem, „inwestując” wg. któregoś z opisanych powyżej modeli, możemy mieć co najwyżej… Cóż, stracić możemy. Tyle dobrego, że relatywnie niewiele.

…ale dla oszusta

Jak wygląda schemat takiego ataku? Na czym zarabiają oszuści? Na naszej niefrasobliwości oczywiście. Jako psychologa z wykształcenia zastanawia mnie też jakim cudem, przychodząc skuszeni na zysk z Orlenem/PGE, w dalszych krokach zakładamy konto na stronach (nierzadko anglojęzycznych!), gdzie o „inwestycji” nie ma już mowy! Docelowo wpłacamy kilkaset złotych (lub równowartość tej kwoty), które lada moment rozrosną się do co najmniej dziesiątek tysięcy PLN. Relatywnie niska kwota ma zmylić naszą czujność, podobnie jak fakt użycia znanych marek (w pierwszym scenariuszu), czy podszywania się pod popularne media (w drugim). I podczas, gdy my oczyma duszy widzimy nasze bogactwo, oszust, zbierając odpowiednio dużą kwotę, faktycznie kupuje kryptowaluty. Tylko, że dla siebie, a strona mająca być gwarancją naszego lepszego życia znika z sieci, by po kilku dniach pojawić się pod innym adresem. I łowić nowe ofiary pragnące lepszego życia.

Nie dajcie się zwieść. Linki do tego typu stron bardzo często znajdziecie w mediach społecznościowych (Facebook, Youtube), czy nawet wśród reklam, serwowanych przez Google. Tutaj wektorem dotarcia jest bowiem płatny ruch, na który przestępcy nie żałują pieniędzy.

Udostępnij: „Inwestycja”, czyli ile można stracić?
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Tree. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 12:08 30-08-2021
  Kolejny fajny wpis. Ja osobiście o takich praktykach oszustów wiem, ale spora liczba ludzi potrafi złapać się na "haczyk" i paść ofiarą oszusta.......szkoda mi takich ludzi. Powinno się więcej pisać o takich sprawach i je nagłaśniać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wojciech 12:08 06-09-2021
  Baza głosów przestępców SCAM https://antyscam.waw.pl
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej