;

Oferta

Dodatkowe 5GB w Orange na kartę+KONKURS (21)

Marta Krajewska

4 października 2019

Dodatkowe 5GB w Orange na kartę+KONKURS
21

Jak zyskać dodatkowe 5 GB w Orange na kartę? To proste, wystarczy doładować swoje konto przez stronę doladowania.orange.pl lub w aplikacji Mój Orange.

Stali klienci Orange na kartę od dawną znają tę promocję. Teraz postanowiliśmy poinformować o niej najmłodszych. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy influencerów i zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 3 iPhony 7 32 GB oraz 9 iPadów 32 GB.

Twórcy znani z Tik Toka, Dominik Rupiński, Smav i Filip Zabielski przygotują i opublikują na swoich profilach nagrania, oznaczone hasztagami: #Orangeyourlife oraz #5gbpodoladowaniu. To jednak nie wszystko. Influencerzy przygotowali eBook, w którym zdradzają swoje sztuczki na ciekawe efekty i montaż video. A wszystko po to, aby ułatwić wam udział w konkursie. eBook możecie pobrać ze strony  orangeyourlife.pl

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu własnego filmu, którego tematem przewodnim jest telefon. Video należy opublikować na TikToku, oznaczając ulubionego TikTokera spośród naszej trójki oraz dodać hasztagi: #Orangeyourlife oraz #5gbpodoladowaniu.

Konkurs potrwa do końca października. Regulaminy i szczegóły na stronie: orangeyourlife.pl

Udostępnij: Dodatkowe 5GB w Orange na kartę+KONKURS
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  emitelek 18:06 04-10-2019
  Przecież te dodatkowe 5GB w Orange na kartę istnieje już od 11 lutego 2019r.!!! Po co takie masło maślane??? https://doladowania.orange.pl/regulations/Regulamin_5_GB_wiecej_11_luty_2019.pdf
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:22 04-10-2019
   Marta, z tego co widzę pisała o konkursie i doładowaniu. Konkursu wcześniej nie było. Idąc Twoim tokiem myślenia nie powinniśmy pisać o sieci komórkowej i światłowodzie na blogu. Bo przecież kiedyś wcześniej już o tym pisaliśmy.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 10:51 07-10-2019
   Tak, promocja jest znana, ale teraz dodajemy konkurs i chcemy poinformować o niej najmłodszych użytkowników. Dzięki za zwrócenie uwagi, zmieniłam zapis w tekście.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 10:01 05-10-2019
  Dajcie pakiet MMS nawet płatny do taryfy Free myślcie sercem ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 11:51 05-10-2019
   Jest już od jakiegoś czasu nowy "pakiet" w którym są "bezpłatne" mmsy. Szczegóły: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#bez-limitu-25-obecny-klient
   Odpowiedz
   • komentarz
    Łukasz 13:36 05-10-2019
    To wiem pakiet który zabiera nam sumowanie internetu i daje jedynie podwyżkę,chodzi mi o dodatkowy pakiet może być płatny czemu nie myślą racjonalnie...Wierze że każdy by z tego skorzystał ja na pewno
    Odpowiedz
    • komentarz
     Kleopatra 02:37 06-10-2019
     O to chodzi właśnie, skoro są paczki minut, smsów, neta to do pełni usług chcemy paczkę MMSów za rozsądną cenę. Bo faktycznie po latach wysłuchali nas i dodali MMS w prepaid, ale nie o to nam chodziło. Chcemy rozsądnego pakietu MMS za symboliczną cenę.
     Odpowiedz
     • komentarz
      Łukasz 09:28 07-10-2019
      Dokładnie ?
      Odpowiedz
  • komentarz
   SYLWEK 09:30 07-10-2019
   wpisz kod *101*2*31# wskoczy nowa oferta dla dziadków od mms.
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 11:55 05-10-2019
  Trzeba spróbować swojego szcześcia :) ;p
  Odpowiedz
 • komentarz
  E 18:15 06-10-2019
  za kilka dni będzie znowu za mecze dawane GB od orange
  Odpowiedz
 • komentarz
  Daniel 01:21 07-10-2019
  Mam pytanko do kogoś z Orange, czy jeśli jak mój brat ma uruchomiony stary pakiet cykliczny rozmowy i SMS plus GB za 25zl i czy może brać wpisując kod włączenia pakietu kilka razy jak jest w regulaminie dalej"? Ma już zebeabe dużo internetu i nie chce tego tracić i czy macie zamiar wyłączyć starą opcje rozmowy i SMS? Czy zostaje? Proszę o wyjaśnienie Wojtka lub kogoś z Orange dziękuję proszę o informację żalezy mi.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 09:19 07-10-2019
   Nie jestem pracownikiem Orange ale Twój brat moze korzystac z tego pakietu dalej jesli natomiast chce wydłużyć usługę dalej może to zrobic najlepiej przez stronę www dostep do konta online ja tak robie wydluzam sobie no limit bez pomocy systemu.Co do tego czy zlikwiduja ta ofertę ja nie wiem lecz oferta dziala i mozesz z niej korzystać.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 13:49 08-10-2019
   Daniel, jeżeli karta została aktywowana w sieci przed 19 września tego roku, to brat może korzystać z “Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB” bez ograniczeń. Jeśli ma włączoną usługę w wersji cyklicznej, to wystarczy zapewnić wystarczająco dużo środków na jej odnowienie z SMS-ami, które dostaje. Nie ma sensu kupować kilka razy tej samej usługi w jednym czasie. Gdyby jednak chciał tak zrobić, to mając aktywną usługę cykliczną, może włączyć tylko kolejną cykliczną. Nie może w tej sytuacji użyć usługi w wersji jednorazowej.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Łukasz 18:34 08-10-2019
    Nie ma to jak Specjalista się wypowie brawo Pani Marto.Pozdrawiam
    Odpowiedz
   • komentarz
    Marko 03:30 11-10-2019
    Marto, proszę dowiedz się u Was dlaczego aktualizacja z sierpnia dla Samsunga S7 firmware OPV zabrała funkcję wideorozmów 3G? czekam na info czy wyjdzie poprawką przywracającą tę funkcjonalność, bo wersja bez brandu nie zabiera wideopołączeń, więc dlaczego Wasz brandowany system ogranicza korzystanie z usług, które oferujecie? często korzystałem z wideorozmów przez sieć, a teraz tego nie mogę!
    Odpowiedz
 • komentarz
  tehmal 18:44 07-10-2019
  Super. Kiedy VoLTE dla Xiaomi? Śmieszne że w trybie developerskim w China DEV (ROM taki) muszę ustawiać "Device Overide" na "Samsung Galaxy" - tak by widziało Note 7 jako Samsunga Galaxy S10 żeby VoLTE bez tego działało byłoby super. Tak trzeba was oszukiwać - chodzi o natywne wsparcie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  alexo543 20:13 25-11-2019
  bez sensu zrobiliście z tym terminem ogłoszenia wyników do 60 dni roboczych! przecież to 3 miesiące! a prac do oceny jest może z 40
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 11:55 26-11-2019
   Skąd masz informację ile jest prac? To bardzo ciekawe. Druga sprawa - regulamin konkursu jest jasny i był dostępny w momencie rozpoczęcia konkursu.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Alexo543 14:07 26-11-2019
    Wystarczy wejść pod hasztag #orangeyourlife na tik toku i sobie policzyć ile jest prac konkursowych. Co do terminu ogłoszenia to tak, widziałem, że organizator ma na to 60 dni roboczych tylko ciekawi mnie po prostu czym się sugerował dając tak odległy termin rozwiązania konkursu, pierwszy raz coś takiego widzę : D
    Odpowiedz
 • komentarz
  vegaz112 15:08 17-12-2019
  Panie Piotrze, pani Marto, udało mi się wygrać w tym konkursie iPada, wysłałem swoje dane na adres konkurs@bluemedia.pl i nie otrzymałem żadnej informacji co do nagrody, czy mógłbym liczyć na państwa pomoc w tej sprawie? idą święta i nie ukrywam, że chciałbym otrzymać nagrodę jeszcze przed wigilią. Pozdrawiam
  Odpowiedz

;

Oferta

Ślusarz i hydraulik w pakiecie z prądem (3)

3 października 2019

Ślusarz i hydraulik w pakiecie z prądem
3

Ostatnio kolega bardzo narzekał na brak hydraulików. Okazuje się, że w Warszawie na wizytę specjalisty można czekać nawet kilka tygodni a naprawa w ciągu 24h kosztuje dużo więcej. A w sytuacji, gdy cieknie woda, zaciął się zamek w drzwiach, nie ma prądu czy przestał grzać piec gazowy nie da się przecież czekać. I choć takie awarie domowe nie zdarzają się często, to przecież na 100% stanie się to w najgorszym możliwym momencie. Przykładowo, moim rodzicom piec gazowy dwa razy psuł się w czasie świąt Bożego Narodzenia. Szansa na wizytę serwisanta – 0%.

Prąd + specjaliści

Rozwiązaniem może być niedrogi abonament na usługi specjalistów, choćby jako dodatek do podstawowej oferty, którą każdy musi mieć – jak prąd. Takie rozwiązanie znajdziecie w spółce Orange Energia, gdzie nie tylko podpiszecie umowę na sprzedaż prądu, ale dostaniecie dostęp do usług elektryka, hydraulika, ślusarza, szklarza, dekarza oraz serwisantów urządzeń AGD, RTV, PC, gazowych i grzewczych. Umowa z Orange Energia to przede wszystkim atrakcyjne ceny prądu z gwarancją, że przez cały 2020 rok nie ulegną one zmianie. Spółka nie czekając na to jak mogą się zmienić w Polsce ceny energii elektrycznej w 2020 roku, już dziś oferuje klientom stałą cenę prądu do końca przyszłego roku. Dla wielu osób to ważne, bo oznacza, że nie trzeba będzie martwić się ewentualnymi podwyżkami.

Do wyboru macie dwa pakiety: komfort i wygoda. Pierwszy – komfort – z prądem (0,2951 zł/kWh) i wymienioną wcześniej grupą specjalistów. Poza kwotą za zużyty prąd miesięczna opłata za pakiet to 16,99 zł. W jego cenie dostajecie 5 darmowych napraw w ciągu roku, każda do kwoty 1500 zł. Nie zapłacicie nie tylko za wykonaną usługę, ale też za niezbędne części zamienne. Oczywiście pod warunkiem, że naprawa nie przekroczy tej kwoty. Jeśli tak się stanie, dopłacacie różnicę. Druga opcja to pakiet wygoda, na tej samej zasadzie: prąd (0,3074 zł/kWh) i w gotowości czekają: elektryk, hydraulik i ślusarz. Miesięczna opłata jest tu niższa, wynosi 12,99 zł + oczywiście kwota za zużyty prąd. Przysługują tu 4 bezpłatne naprawy każda do kwoty 700 zł, jednak części zamienne nie są już ujęte w tej cenie.

Naprawa w 24h

Zaproponowana grupa serwisantów, zwłaszcza w opcji komfort, załatwi całkiem duży zakres możliwych awarii: od drzwi zewnętrznych, przez sprzęt AGD, komputery, telewizory i dekodery, urządzenia gazowe, po awarie instalacji elektrycznej, gazowej, grzewczej, wodno-kanalizacyjnej czy uszkodzenie dachu. Usługi obejmują też uszkodzenie drzwi przy włamaniu, naprawę instalacji elektrycznej po uderzeniu pioruna czy przepięciu oraz wybitych szyby w oknach i drzwiach. Jest to możliwe dzięki współpracy Orange Energia z Allianz Polska, która odpowiada za ofertę assistance.

Działa to tak, że gdy zdarzy się awaria dzwonicie na dostępny całą dobę numer infolinii Allianz. W ciągu godziny zwrotnie dostaniecie informację o możliwym terminie wizyty serwisanta. Nie może on być dłuższy niż 24 godziny, wyjątek to awarie sprzętu AGD, PC lub RTV. Tu maksymalnie są to 72 godziny. Dla osób, które mogą wydać nieco ponad 155-200 zł na dostęp do usług specjalistów to realna alternatywa wobec ich samodzielnego szukania. Zwłaszcza, że według danych Allianz Polska średni koszt usługi hydraulika to obecnie 300 zł, a średni koszt naprawy pralki czy lodówki to 170 zł. Jednocześnie ze statystyk ubezpieczyciela wynika, że najczęściej psują się lodówki, pralki, zmywarki i telewizory.

Udostępnij: Ślusarz i hydraulik w pakiecie z prądem
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 21:17 03-10-2019
  Czemu zaraz hydraulik ;p Tylko męskie zawody :) Ja bym wolał jakąś Panią ;p ;p :) Kochanie wybacz ;p ;p
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kris 01:39 25-01-2020
  Dodajcie że sprzęt nie może być starszy niż 5 lat oraz posiadać już gwarancji.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mrówa 11:04 10-09-2020
  A piec gazowy ?
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Wspólnie przeciw cyberprzemocy, Orange Polska służy dobrymi przykładami (2)

Wojtek Jabczyński

2 października 2019

Wspólnie przeciw cyberprzemocy, Orange Polska służy dobrymi przykładami
2

Wczoraj w Ministerstwie Cyfryzacji, wraz z innymi operatorami, mediami i instytucjami, podpisaliśmy deklarację „Razem przeciw cyberprzemocy wobec dzieci”. Złożone wśród fleszów podpisy są ważne, mam nadzieję pokazują dobre intencje i wiarę, które będą miały przełożenie na konkrety. Temat, jak żaden inny od dawna wymaga wspólnych działań, ponad jakimikolwiek podziałami.

W przyszłości zobaczymy, co przyniesie podpisanie deklaracji. Mam nadzieję, że inni jej sygnatariusze dołączą do awangardy, czyli Orange Polska. Wiem, że mogło to zabrzmieć samochwalczo, ale chwalić się mamy czym i powinniśmy. Od ponad 15 lat Fundacja Orange dba o bezpieczeństwo w sieci oraz edukację cyfrową uczniów, rodziców i nauczycieli. Jesteśmy jedynym operatorem, który posiada taką fundację. Na cele społeczne i edukacyjne wydaliśmy blisko 200 mln zł.

Po czynach nas poznacie czyli kilka realnych działań:

 • Program Bezpiecznie Tu i Tam – to działania na rzecz bezpieczeństwa w internecie oraz przygotowania młodych ludzi do świadomego korzystania z nowych mediów
 • Bezpieczny Starter z  zablokowanymi „z automatu” niepożądanymi dla dzieci treściami oraz aplikacja ochrony rodzicielskiej Chroń Dzieci w Sieci.
 • Od 2015 roku realizujemy ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych MegaMisja. Jest przeznaczony dla nauczycieli oraz dzieci w wieku 6-10 lat i przybliża im wiedzę na temat dziesięciu kluczowych obszarów rozwijających kompetencje medialne, cyfrowe i informacyjne.
 • Od marca 2019 prowadzimy kampanię #jestnaswiecej przeciwko hejtowi w sieci, zwracająca uwagę na ten problem, pokazująca młodym ludziom jak sobie z nim radzić, jak reagować.
 • W listopadzie 2018 Orange Polska podpisał Deklarację uczestników Okrągłego Stołu RPO do walki z patotreściami w internecie. Zainicjowaliśmy i sfinansowaliśmy pierwsze w Polsce badanie zjawiska patotreści. Koordynatorem działań była Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, a partnerem Biuro RPO. Badania i raport Patotreści w internecie” to pierwsza w Polsce próba naukowego zdiagnozowania tego zjawiska, opisania jego specyfiki, skali, potencjalnego wpływu na młodych odbiorców oraz jego ram prawnych.

Mógłbym jeszcze wypisać drugie tyle projektów, jakie robimy w Orange Polska, z których jestem dumny. Wierzę, że biznes to nie tylko zarabianie pieniędzy. To także odpowiedzialność, jaka spoczywa na operatorze dostarczającym wszystkim internet. Nie powinniśmy o tym zapominać. Dlatego zachęcam, żeby wspólna deklarację jak najszybciej przełożyć na realne działania. Wystarczy chcieć, pomyśleć i sięgnąć trochę do kieszeni.

 

Udostępnij: Wspólnie przeciw cyberprzemocy, Orange Polska służy dobrymi przykładami
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Car. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 21:24 02-10-2019
  Super, w jedności siła :) Tak trzymać :) Uważam że sieć 5G też moglibyście budować wspólnymi siłami z innymi operatorami :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 19:47 03-10-2019
   5G wspólnymi siłami? Jaki piękny był by ten świat... Poza tym - 5G to normalny matrix... Mi i każdemu innemu szaremu Kowalskiemu do niczego to niepotrzebne!!! :P
   Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej