Oferta

Dodatkowe stacje i odkodowane kanały w Telewizji Orange

Beata Giska Beata Giska
05 kwietnia 2023
Dodatkowe stacje i odkodowane kanały w Telewizji Orange

Mamy niezłą gratkę dla miłośników kina, dobrej rozrywki, historii i kryminałów. Dodajemy za darmo dodatkowe kanały, a także udostępniamy szerszemu gronu odbiorców kolejne stacje telewizyjne.

Do Pakietu Optymalnego zostały przeniesione, z wyższego Pakietu Komfortowego, dwa kanały: DIZI, Crime + Investigation Polsat.
Teraz, nie płacąc nic więcej, będzie można oglądać więcej - sensacyjne produkcje, thrillery, mroczne dokumenty i opowieści mrożące krew w żyłach. Fani kryminałów powinni być zadowoleni.

Od 5 kwietnia odkodowujemy także za darmo, dla wszystkich Klientów Orange Love Standard oraz Pakietu Optymalnego, dwa kanały: HISTORY 2 - numer kanału: 462 (odkodowany do 8 maja 2023) oraz CBS Europa - numer kanału: 247 (dostępny do 31 maja 2023).

W HISTORY 2 można zgłębiać swoją wiedzę, oglądać nagradzane produkcje dokumentalne, a wśród popularnych tytułów znajdziecie np.: „Największe tajemnice świata”, „Zaginione złoto konfederatów”, czy „Skarby splamione krwią”.

CBS Europa słynie z filmowych klasyków. Z sentymentem można zobaczyć tam hity, takie jak: „Szeregowiec Ryan”, „Jak w niebie”, „Cast away”. Te tytuły będą akurat wyświetlane w okresie wielkanocnym. Są idealne na seans w rodzinnym gronie.

W Telewizji Orange zapewniamy rozrywkę na najwyższym poziomie. Szczegóły ofert i pakietów znajdziecie na naszej stronie internetowej.


Oferta

Kupuj na żywo z Orange – Samsung Galaxy A

Marta Krajewska Marta Krajewska
05 kwietnia 2023
Kupuj na żywo z Orange – Samsung Galaxy A

Już jutro (czwartek) o godz. 19:00 zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Kupuj na żywo z Orange". Tym razem będziemy gościć eksperta z firmy Samsung, a całe wydarzenie będzie poświęcone smartfonom serii Samsung Galaxy A.

Podczas transmisji na żywo przybliżymy wam tajniki serii smartfonów Samsung Galaxy A i pokażemy w akcji modele A14, A34 i A54.

Nasi widzowie zyskają też szansę zakupu smartfonów w promocyjnych cenach. Po wysłaniu SMS-a otrzymają kod rabatowy, który obniży cenę telefonów o 200 zł. Treść i numer będę podane podczas wydarzenia.

Zapraszamy: https://www.orange.pl/zobacz/kupuj-na-zywo

Pod tym samym linkiem zobaczycie również nagranie transmisji.


Oferta

20 GB na 20 dni za darmo – promocja na kartę

Beata Giska Beata Giska
05 kwietnia 2023
20 GB na 20 dni za darmo –  promocja na kartę

Wystartowała kolejna odsłona akcji Prezent na kartę. Tym razem na Wielkanoc mamy dla Was dodatkowe gigabajty. Przydadzą się, by w wolnym czasie móc surfować po internecie, szukać przepisów na święta, rozmawiać z bliskimi czy relaksować się oglądając filmy.

Prezentem jest bezpłatny pakiet 20 GB na 20 dni. Bonus możecie odebrać w aplikacji Mój Orange lub po zalogowaniu się do swojego konta na orange.pl - w zakładce Pakiety i Usługi. Nie musicie wysyłać SMS-ów aktywacyjnych. Z dodatkowych gigabajtów możecie skorzystać tylko raz. Akcja trwa od 5 do 30 kwietnia.

Promocja dotyczy użytkowników taryf: Orange YES, Orange POP, Orange Free na kartę, Zawsze bez limitu. Ważność bonusowych środków można sprawdzić w aplikacji Mój Orange.

Regulamin akcji „20 GB na 20 dni” dostępny jest tutaj.

Scroll to Top