Oferta

Doładowanie promocyjne z telefonu TP

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
08 lutego 2012
Doładowanie promocyjne z telefonu TP

Dziś tylko krótka informacja o szybkiej promocji doładowań realizowanych przez telefon stacjonarny TP. Do każdego zasilenia za 5,10 i 25 zł dodajemy w tym tygodniu 20 proc. na konto promocyjne. Szczegóły, jak skorzystać znajdziecie tutaj.


Oferta

Automatyczny Serwis Informacyjny *200

Marek Krupa Marek Krupa
08 lutego 2012
Automatyczny Serwis Informacyjny *200

Jeżeli korzystacie z usług telefonii stacjonarnej oraz VoIP TP to zapraszam Was do korzystania z nowego Automatycznego Serwisu Informacyjnego *200, czynnego 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Usługa *200 jest skróconym numerem infolinii 801 200 222, warunkiem skorzystania z usługi jest wykonanie połączenia z telefonu w sieci TP.

Dzwoniąc na * 200 bezpośrednio otrzymacie informacje dotyczące:

- stanu salda

- bieżącego wykorzystania minut

- statusu zgłoszenia/zamówienia

- aktywnych usług

Najszybszy dostęp do informacji uzyskacie wykonując połączenie ze swojego numeru telefonu i potwierdzając wyborem klawisza #. W przypadku kontaktu z innego numeru w sieci TP, w celu uzyskania informacji niezbędne będzie podanie jednej z poniższych informacji:

- numer telefonu w sprawie, którego dzwonicie,

- identyfikator usługi Neostrada,

- ID Naked Neo, oraz

- wpisanie swojego kodu PIN.

Jeżeli  nie dokonaliście jeszcze identyfikacji, nie dzwonicie ze swojego numeru telefonu stacjonarnego i nie posiadacie nr PIN, usłyszycie komunikat z prośbą o kontakt z Doradcą infolinii 19393, który po pozytywnej weryfikacji dokona przekierowania na założenie 6 cyfrowego kodu PIN.

W przypadku kontaktu z telefonu komórkowego w sieci Orange nastąpi połączenie z analogiczną pod względem funkcjonalności infolinią dotyczącą rozliczeń z Orange.

Całkowity koszt połączenia niezależnie od czasu jego trwania to 0,36 zł. brutto.

Wystarczy, że w okresie od 7 lutego do 7 marca 2012 roku skorzystacie z Automatycznego Serwisu Informacyjnego *200, a za pierwszy kontakt z infolinią otrzymacie aż 50 punktów PAYBACK


Odpowiedzialny biznes

Zakładajcie pracownie internetowe z Orange

Kasia Barys Kasia Barys
08 lutego 2012
Zakładajcie pracownie internetowe z Orange

Jeśli mieszkacie w małej miejscowości i chcecie ożywić swoje otoczenie pomożemy Wam założyć bezpłatną pracownię internetową. W Pracowniach Orange będzie można realizować swoje pasje, uczyć się czy pomagać innym. Będą to miejsca otwarte i dostępne dla wszystkich.

Pracownie Orange możecie stworzyć sami. Warunek to zebranie co najmniej 5 osobowego zespołu. Ten, wspólnie z lokalną instytucją posiadającą osobowość prawną, zaproponuje lokalizację pracowni, przedstawi uzasadnienie jej utworzenia oraz plan działania. Drugim warunkiem jest przedstawienie pomysłu na ożywienie przestrzeni publicznej wokół pracowni. Do końca czerwca zrealizujemy 50 najciekawszych projektów. Aplikację zgłoszeniową, regulamin oraz szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: www.pracownieorange.pl

Co dajemy? Każda Pracownia Orange będzie wyposażona w komputery z bezpłatnym dostępem do internetu, konsolę do gier oraz telewizor LCD umożliwiający m.in. wyświetlanie prezentacji i materiałów szkoleniowych. Orange zadba też o wsparcie techniczne i zabezpieczenia antywirusowe. Chcecie więcej? Dodatkowo, każda pracownia zostanie wyremontowania i komfortowo umeblowana. Będzie to miejsce, które naprawdę ożywi Waszą okolicę.

To mój pierwszy wpis po długiej, ponad półtorarocznej przerwie. Witam Was BARDZO SERDECZNIE. O tym co działo się u mnie w tym czasie, napiszę w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że są tacy, którzy mnie jeszcze pamiętają! Zapraszam.

Scroll to Top