Oferta

Dorzucamy 8 GB neta do nju!

Piotr Domański Piotr Domański
01 grudnia 2015
Dorzucamy 8 GB neta do nju!

Dokładnie rzecz ujmując do dwóch ofert - „wszystko komórkowe za 29 zł” w nju z rachunkiem i „wszystko komórkowe w nju na kartę”. Do tej pory w obu ofertach otrzymywaliście możliwość nieograniczonych rozmów z numerami komórkowymi, wysyłania SMS-ów i MMS-ów oraz 2 GB transferu za nie więcej niż 29zł. A od dzisiaj, aż do końca lutego zwiększyliśmy transfer do 10 GB!

17cd690fc1f2ab83cbdae5ebfd10fc2bcadMożecie wykorzystać ten dodatkowy transfer przez maksymalnie trzy pełne okresy rozliczeniowe (cykle usługi w przypadku nju na kartę).. Oczywiście, nie jest to 10 GB na wszystkie trzy okresy (cykle), lecz 10 GB na okres (cykl). Jeżeli w tym momencie macie aktywną jedną z usług, o których wspomniałem, to w dniu odpalenia promocji otrzymacie dodatkowe 8 GB, a od kolejnego okresu rozliczeniowego do zakończenia promocji już 10GB.

Promocja trwa do 29 lutego 2016 roku, jednak z dodatkowych GB możesz korzystać do końca okresu rozliczeniowego (cyklu usługi w nju na kartę), który rozpocznie się w czasie trwania promocji.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej, zajrzyjcie na stronę nju.

P.S. I pamiętajcie o NJU WINTER GAMES, o których pisała Stella!


Oferta

Internet 600 Mb/s do domu, światłowodem? Proszę bardzo!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 grudnia 2015
Internet 600 Mb/s do domu, światłowodem? Proszę bardzo!

Nie będę ukrywał, że od kiedy zdecydowaliśmy się na większe inwestycje w światłowody, sam nie mogłem doczekać się tej oferty. Dziś wystartowaliśmy i mogę Wam powiedzieć, że w Orange Polska mamy najszybszy, domowy internet o prędkości aż 600 Mb/s. Technologia światłowodowa zapewni Wam nie tylko tak imponującą prędkość, ale stabilność, niezawodność i komfort korzystania z sieci oraz multimediów na wielu urządzeniach jednocześnie. Usługę nazwaliśmy Supernova i jest dostępna w 3 opcjach prędkości: 100 Mb/s, 300 Mb/s i 600 Mb/s. Ze wszystkich już możecie korzystać lub będzie to możliwe w najbliższych kilku tygodniach w: Warszawie, Lublinie, Białymstoku, Bydgoszczy, Katowicach, Łodzi, Szczecinie, Wrocławiu, Elblągu, Sosnowcu i Zielonej Górze. Natomiast w Krakowie, Opolu, Piotrkowie Trybunalskim, Mysłowicach i Gdańsku, Supernova będzie dostępna w 2 opcjach prędkości: 100 Mb/s i 300 Mb/s. W tej chwili w zasięgu mamy prawie 400 tys. gospodarstw domowych, a do końca roku będzie ich 720 tys. I pewnie najważniejsze. Jak wyglądają ceny: Za 600 Mb/s - zapłacicie 109 zł; 300 Mb/s - 79 zł i 100 Mb/s - 69 zł. Jednak moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdecydować się na opcję w FunPack-u, czyli z telewizją HD, pakietami kanałów nc+, telefonem domowym, modem z najszybszym WiFi oraz dekoderem z nagrywarką. Za taki zestaw zapłacicie tylko 99 groszy więcej, czyli dla opcji 100 Mb/s, 300 Mb/s i 600 Mb/s ceny wynoszą odpowiednio: 69,99 zł, 79,99 zł i 109,99 zł. Umowa podpisujecie na 24 miesiące. Przypomnę, że jeśli macie usługi stacjonarne Orange, a Supernova i FunPack zdecydowanie takimi są, to możecie dokupić mobilne Smart Plany Open z dużym rabatem. Każda z trzech opcji takiego planu będzie dla Was o 30 zł tańsza niż w standardowej ofercie. Szczegółowe informacje na temat oferty Supernova i jej zasięgu dostaniecie pod numerem 801234 567 (koszt połączenia zgodnie z planem taryfowym klienta) albo na stronie www.orange.pl/ftth. Jeśli chcecie zapoznać się z materiałami prasowymi i prezentacją zapraszam tutaj. A tutaj zobaczycie spot z Sercem i Rozumem wyreżyserowany przez Tomasza Baginskiego.

8f665b9892ae77d52a54b315fbd3f99a23c.jpg


Odpowiedzialny biznes

Na mój gust – o kinie, tv i muzyce, odc. 3

Kasia Barys Kasia Barys
30 listopada 2015
Na mój gust – o kinie, tv i muzyce, odc. 3

Zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka mojego blogowego formatu, w którym zobaczycie jaki mam filmowy i muzyczny gust. W orangowym usługach: Telewizja Tu i Tam oraz Muzyka Tu i Tam jest w czym wybierać. W odcinku zapraszam Was także do konkursu, w którym możecie wygrać bezpłatny dostęp do biblioteki ponad 20 milionów piosenek w tym m.in. "Hello" Adele. W teledysku do piosenki właśnie tej artystki, promującym najnowszą płytę, widać budkę telefoniczną. Technologia się zmieniła, niewiele osób korzysta z budek i powoli są one likwidowane. W dobie komórek, nielimitowanych rozmów i wi-fi nikt już nie kupuje żetonów czy kart… Ale budki służyły kiedyś nie tylko do rozmów telefonicznych. Kto pamięta, ręka w górę?:) Chroniły przed deszczem, ogrzewały w mroźne dni, a nawet były atrakcją w czasie niejednej randki…

Macie zabawne/ciekawe wspomnienia z budkami telefonicznymi? Podzielcie się w komentarzu pod wpisem. Dla autorów 20 najciekawszych historii rozdam kody do Muzyki Tu i Tam - nielimitowany dostęp do biblioteki ponad 20 milionów piosenek przez cały miesiąc! Rozstrzygnięcie konkursu 2 grudnia.

00f786b97b3349e2201b6a619a4a94fa8a8

Scroll to Top