Oferta

Dostępne aktualizacje oprogramowania

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 lutego 2010
Dostępne aktualizacje oprogramowania

W styczniu dyskutowaliśmy na temat aktualizacji oprogramowania do HTC Magic. Wspólnie z producentem zapewniliśmy wtedy, że będzie można wkrótce to zrobić i tak się stało. Dziś Ziomek przekonał mnie, że pewnie nie wszyscy zainteresowani o tym wiedzą i warto napisać wpis, co właśnie czynię. Instrukcja jak zrobić aktualizację HTC Magic jest dostępna na naszej stronie. Dodam, że poprzez orange.pl można takie samo ćwiczenie wykonać z telefonami Nokia i Sony Ericsson.


Odpowiedzialny biznes

Z Orange Sport do NBA

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
25 lutego 2010
Z Orange Sport do NBA

Dziś ani słowa o Vancouver, a tylko o NBA i szczęściarzach. A na początek kilka pytań.

Jeśli abonentem Orange sport? Oglądasz rozgrywki NBA? Marzysz o spotkaniu gwiazd NBA na żywo? Teraz Twoje marzenie może się spełnić. Weź udział w konkursie, wymyśl hasło promujące rozgrywki NBA na antenie Orange sport i wygraj bilety na mecze najlepszej ligi koszykówki na świecie!

Jak to zrobić? Wystarczy, że wypełnisz formularz konkursowy znajdujący się na www.orangesport.pl/konkursNBA i wyślesz go do 28 lutego br. Komisja wybierze dwa najciekawsze hasła, a ich autorzy polecą do Nowego Jorku na mecze NBA. Lista Zwycięzców zostanie ogłoszona na stronie www.orangesport.pl 3 marca 2010 r. do godz. 14:00.


Odpowiedzialny biznes

Bądź eko!

Kasia Barys Kasia Barys
25 lutego 2010
Bądź eko!

Ekologia jest nie tylko potrzebna, ale stała się także modna. Wpływa nie tylko na nasze zachowania w domu, ale również przekłada się na pracę. Wszyscy mówią o globalnym ociepleniu, emisji CO2. Mogą o tym dyskutować wielcy na szczytach klimatycznych. Ale czy my także możemy coś zrobić? Jak najbardziej! Możemy wyłączać komputer wychodząc z pracy czy dwustronnie drukować materiały na spotkania. W Polsce czterech na pięciu pracowników woli czytać wydrukowane dokumenty, niż przeglądać je na monitorze komputera. Jest to najwyższy odsetek w Europie! A przecież do wyprodukowania tony papieru potrzeba 17 drzew i około 8 tys kWh enregii! Możemy korzystać z systemu e -faktury jednocześnie oszczędzając także czas. To przykład dokumentu, który uczy klientów i urzędników ekologicznych zachowań. Segregujmy papier, tak by można było przeznaczyć go na recykling. W zeszłym roku rozstrzygnęliśmy w firmie konkurs ekologiczny dla pracowników, w ramach którego zwyciężył pomysł rowerem do pracy. Już za chwilę ruszy ten projekt - na który osobiście czekam z niecierpliwością. Właśnie te codzienne, drobne ale konsekwentne działania mogą przynieść więcej niż spotkania i szczyty możnych tego świata! Statystyczny Polak zużywa rocznie ponad 60 kg papieru. Z tej ilości część jest wykorzystywana właśnie w pracy w postaci choćby dokumentów.

Scroll to Top