Rozrywka

Drapnij okazję w Orange dla Firm!

Stella Widomska Stella Widomska
06 września 2019
Drapnij okazję w Orange dla Firm!

Ja wiem – nie każdy, kto czyta naszego bloga musi mieć od razu własną firmę. Ale zakładam, że są tu i tacy. A skoro są, to i ja i nasza nowa kampania przypominamy Wam, że ponad połowa firm w Polsce jest w Orange. Dlaczego? Bo u nas można drapnąć okazję! Na przykład teraz jest to Samsung Galaxy A50 w supercenie. Dlatego od dziś emitujemy spot o drapaniu… okazji. ;-)

Za jego kreację odpowiada Havas Warsaw, produkcję Selfish 3, postprodukcję ICE Images, a zakup mediów Initiative Media. Spot wyreżyserował Tomek Nowak.

Kto marzy o Samsungu Galaxy A50? Albo o takich paznokciach? ;-)

 

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 23:30 06-09-2019

Promocja całkiem całkiem milutka. Cena za urządzenie jest baardzo korzystna. Żal nie.skorzystać.

Odpowiedz
ToYa
ToYa 22:55 26-09-2019

Fajna kobitka.

Odpowiedz

Oferta

Powrót do szkoły z Orange na kartę

Marta Krajewska Marta Krajewska
06 września 2019
Powrót do szkoły z Orange na kartę

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego przygotowaliśmy specjalny prezent dla klientów Orange na kartę. Od dnia 6 do 8 września 2019 r. włącznie możecie włączyć darmowy pakiet 3 GB.

Aby skorzystać z promocji należy wysyłać SMS o treści SZKOLA pod nr 80111. Włączenie usługi nastąpi automatycznie, a potwierdzenie otrzymacie SMS-em. Uwaga, numer abonenta musi mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Taka mała paczuszka może się przydać, szczególnie że początek roku szkolnego to zawsze zmiana sposobu w jaki korzystacie z internetu. Skąd to wiemy? Dowiecie się z tego wpisu.

Powrót do szkoły - jak włączyć prezent dla klientów Orange na kartę?

Pakiet 3 GB kosztuje okrągłe 0 zł i  jest ważny przez 3 dni lub do jego wcześniejszego wyczerpania. Z promocyjnej usługi można skorzystać tylko raz. Promocja trwa od 6 do 8 września 2019 r. do godziny 23:59. Z promocji nie mogą skorzystać klienci usługi "Zawsze bez limitu" - powód jest prosty: oni i tak mają zawsze bez limitu ;-)

Szczegóły: Regulamin promocji „3 GB w prezencie na rozpoczęcie roku szkolnego”

A jeżeli chcecie wiedzieć o naszych najnowszych promocjach w Orange na kartę zajrzyjcie tutaj. Możecie także zajrzeć na stronę orange.pl, gdzie poznacie szczegóły naszej oferty prepaid.

Komentarze


Oferta

Gdzie odebrać kartę SIM Orange Flex?

Kasia Barys Kasia Barys
05 września 2019
Gdzie odebrać kartę SIM Orange Flex?

Orange Flex działa już od prawie czterech miesięcy.Za nami już kilka ciekawych zmian, które są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Między innymi dajemy więcej gigabajtów, proponując  4 różne plany komórkowe. Pisaliśmy już o tym na blogu. Więcej info znajdziecie w linku.

Już od początku września rozszerzyliśmy także dystrybucję kart SIM Orange Flex. Kartę SIM nadal można odebrać samodzielnie w salonach Orange na terenie całej Polski. Może ją także dostarczyć bezpłatny kurier - wcześniej wystarczy złożyć zamówienie w aplikacji. Dla fanów nowych technologii i posiadaczy wybranych modeli smartfonów mamy również możliwość skorzystania z eSIM.

A teraz kartę SIM do Orange Flex można zakupić w blisko 2000 nowych punktów sprzedaży. Znajdziecie je w sieci Ruch, Inmedio, Relay, 1-Minute, czy Komputronik. Pełna lista punktów jest dostępna na stronie www.flex.orange.pl

Komentarze

Scroll to Top