Oferta

Drugi pakiet taniej

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
03 września 2014
Drugi pakiet taniej

Zachęcam Was do skorzystania z nowej promocji, dzięki której możecie kupić pakiety usług w niższej cenie. Promocja dotyczy pakietów: 600 minut do Orange w taryfie Orange SMART, 900 SMS-ów do Orange w taryfie Orange SMART, 1000 minut w Orange w taryfach Orange ONE i Orange POP, 600 SMS-ów w Orange w taryfach Orange ONE i Orange POP,  Rozmów bez limitu w sieci w Orange YES oraz SMS-ach bez limitu w sieci  w Orange YES. Po zakupie jednego z tych pakietów otrzymacie SMS-em propozycję zakupu kolejnego po obniżonej cenie wraz z informacją jak go aktywować. Więcej możecie przecztać w regulaminie.

861778439e3c98d929ba5638a5310a7e279

fot. tech.wp.pl


Odpowiedzialny biznes

NFL specjalnie dla Polaków!

Michał Rosiak Michał Rosiak
03 września 2014
NFL specjalnie dla Polaków!

Lawinowo rosnąca liczba klubów i popularność sportu, mecze finałowe na Stadionie Narodowym, nawet dziesiątki tysięcy widzów na trybunach, wpływ na to, by World Games (światowe igrzyska sportów nieolimpijskich) w 2017 roku trafiły do naszego kraju (zostaną rozegrane we Wrocławiu). To, co dzieje się w Polsce z futbolem amerykańskim jest nie tylko obiektem zazdrości osób wielu osób, związanych z innymi dyscyplinami funkcjonującymi poza głównym nurtem - to również dowód na to, że osoby odpowiedzialne za zarządzanie ligą i związkiem to jeden z chlubnych ewenementów wśród naszych sportowych działaczy.

Kolejny sukces - to właśnie z jego względu zdecydowałem się wrócić na chwilę do tematyki sportowej - też można określić mianem bezprecedensowego. Dzięki współpracy Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego i zaoceanicznej ligi NFL Polacy mogą bowiem skorzystać z wyjątkowej zniżki na usługę NFL GamePass, pozwalającą na oglądanie zmagań zawodowców na żywo i w jakości HD (po wyjściu z rynku europejskiego ESPN America to jedyne miejsce, gdzie można oglądać na żywo NFL). Tak wysokiej zniżki, sięgającej nawet do 27 procent (przy cenie pakietu 199 USD) nie ma żaden kraj, i m.in. dlatego została ona przygotowana tak, by mogły z niej skorzystać wyłącznie osoby mieszkające w Polsce. Sytuacja, gdy organizacja, odpowiedzialna za najpopularniejsze wydarzenie sportowe na świecie (Superbowl - finał ligi NFL) przygotowuje ofertę specjalnie dla Polaków, to nie jest coś, z czym spotykamy się na co dzień, prawda?

Jędrzej Stęszewski, prezes PLFA, przyznaje, że rozmowy trwały wyjątkowo długo:

- Najważniejsze jednak, że udało się osiągnąć cel, czyli dostarczyć polskim kibicom produkt najwyższej jakości w cenie znacznie bardziej akceptowalnej dla polskiej kieszeni. To jest kolejny dowód na to, że futbol już od dawna nie jest w naszym kraju sportem marginalnym - mówi.

A jak najlepiej oglądać GamePass? Oczywiście za pośrednictwem Neostrady :), o której poczytacie tutaj. W mojej "domowej" centrali ostatnio dużo się poprawiło, więc czym prędzej wróciłem pod skrzydła firmy-matki i mogę Was zapewnić, że obraz wygląda jak żyleta.

 


Odpowiedzialny biznes

Uwolnij pomysł i weź udział w VI Akademii Orange

Monika Kulik Monika Kulik
03 września 2014
Uwolnij pomysł i weź udział w VI Akademii Orange

Wirtualne mapy miast, komiksy w ruchu, animacje piaskowe, śpiewające roboty, remiksy, teledyski, medialaby –  to przykłady projektów zrealizowanych w Akademii Orange przez dzieci i młodzież pod okiem animatorów z organizacji pozarządowych, domów kultury, muzeów, bibliotek.

Właśnie ruszyła VI edycja Akademii - programu Fundacji Orange, który pomaga młodym ludziom rozwijać kreatywność i talenty, wspierając innowacyjne projekty łączące kulturę i nowe technologie. Tegoroczna edycja  Akademii Orange realizowana jest pod hasłem „Uwolnij pomysł”, a  honorowy patronat nad programem objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska.

Jeśli macie ciekawy pomysł, jak poprzez nowe technologie tworzyć i poznawać kulturę, współpracujecie z organizacją lub instytucją pracującą z dziećmi i młodzieżą, jesteście otwarci na partnerstwa i chcecie dzielić się swoją wiedzą, kreatywnością i doświadczeniem z innymi  – zapraszamy do naszej Akademii. Aby się do niej dostać i zdobyć grant na projekt nagrajcie krótki film prezentujący swój pomysł.

Można ubiegać się o granty na realizację własnego pomysłu (do 30 tysięcy zł.) oraz projektu zainspirowanego jednym z ponad 200 scenariuszy dostępnych na www.akademiaorange.pl ( do 10 tysięcy zł.).

W pięciu edycjach Akademii Orange przyznaliśmy granty na łączną kwotę ponad 6,3 miliona złotych, co powzoliło na zrealizowanie 219 projektów edukacyjnych, dzięki którym każdego roku 5 tysięcy młodych ludzi odnalazło się w świecie kultury w roli twórców, a setki organizacji otworzyło się na innowacyjne metody pracy.

Szczegółowe informacje o tym, jak ubiegać się o grant, można znaleźć na stronie www.akademiaorange.pl. Na zgłoszenia czekamy do 6 października.

Scroll to Top