Oferta

Dwa razy nowa Nokia

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 maja 2013
Dwa razy nowa Nokia

Jeszcze przed weekendem wprowadzimy do oferty dwa nowe telefony Nokii, którą wciąż darzycie wyjątkowym sentymentem. Dla osób, które nie potrzebują odjechanego smartfona, a cenią sobie przede wszystkim użyteczność i niska cenę, w sam raz będzie model 301. Z kolei Lumia 720 to moim zdaniem smartfon aspirujący co najmniej średnią półkę, jak nie odrobinę wyższej. Obydwa telefony pojawią się w ofertach dla klientów indywidualnych i firm. Szczegółów znajdziecie najwcześniej od jutra na www.orange.pl

525bc15684a61acb8da21edd6f624f3369c 5986af02a9ef43859394f9441165269233e


Odpowiedzialny biznes

Puchar znów w rękach Legii

Krzysztof Smajek Krzysztof Smajek
09 maja 2013
Puchar znów w rękach Legii

Rewanżowy mecz w finale Pucharu Polski miał być formalnością. Legia miała dobić osłabionego rywala i po końcowym gwizdku unieść trofeum. Niepisany scenariusz środowego spotkania legł jednak w gruzach już w 2. minucie, gdy Michał Żewłakow zaliczył samobójcze trafienie.

Śląsk mógł odrobić przy Łazienkowskiej dwubramkową stratę z pierwszego meczu, ale podopiecznym Stansilava Levy’ego zabrakło skuteczności pod bramką Wojciecha Skaby. Piotrowi Ćwielongowi pewnie długo będą się śniły niewykorzystane sytuacje.

Legia na tle dobrze dysponowanego rywala wyglądała bardzo słabo. Stołeczny zespół nie miał żadnego pomysłu na grę. W Legii zawiedli zwłaszcza liderzy zespołu, którzy nie potrafili poderwać drużyny do walki. Ekipa Jana Urbana wypadła blado, a mimo to wywalczyła krajowy puchar.

Jednak słusznie po spotkaniu zauważył Stanislav Levy, który stwierdził, że w dwumeczu Legia była lepszym zespołem od Śląska. Finał Pucharu Polski przeszedł już do historii, ale w tym miejscu warto zastanowić się czy dwumecz w finale to dobry pomysł.

Niby dwa razy mogliśmy przeżywać emocje związane z finałem, ale mimo wszystko lepszym rozwiązaniem byłoby jedno spotkanie. Bo to trochę dziwne, gdy puchar do góry wznoszą piłkarze, którzy kilka chwil wcześniej przegrali mecz.


Oferta

Testujemy FunTab 10.1

Marek Wajda Marek Wajda
09 maja 2013
Testujemy FunTab 10.1

Testowałem nowy tablet Orange. Już wcześniej opisałem Wam pełną specyfikację. Teraz skupiłem się na komforcie użytkowania. Okazał się bardzo wydajny (w Benchmarku wypadł lepiej niż Samsung Galaxy Tab!). Starałem się również odpowiedź na Wasze pytania zadane w komentarzach i na koniec zrobiłem oczekiwany crash test - no prawie ;)

 

PlayWyłącz głos

 

Uściślając działanie HOST USB - nie wszystkie urządzenia peryferyjne współpracują prawidłowo (ale używając sprzętu na Androdzie pewnie to wiecie, na forach dyskusyjnych jest dużo informacji na ten temat). Ale jak dopasujecie to równocześnie będziecie mogli korzystać z klawiatury i myszki. Z tych przeznaczonych typowo do tabletów (w FunTabie jest złącze micro (!) USB) w większości kompatybilne są akcesoria takich firm jak Logitech, Labtec - ale warto przed zakupem je sprawdzić. Jeśli chodzi o modemy to z FunTabem działa większość marki Huawei - jak będę miał dokładną listę to dam znać. Gdybyście chcieli jeszcze coś sprawdzić to piszcie w komentarzach.

Przyznam szczerze, że mam dylemat. Z jednej strony nowy FunTab jest wydajniejszy niż poprzednik, z drugiej strony poprzednia wersja pasuje mi ze względu na rozmiary. A Wy co sądzicie o najnowszym FunTabie?

Scroll to Top