Oferta

Dwa razy więcej w mixie

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
07 lutego 2012
Dwa razy więcej w mixie

Zazwyczaj najwięcej piszę o ofertach na kartę i abonamencie, co nie świadczy, że zapominamy o promocjach w mixie. Właśnie wystartowała oferta mnożąca wasze doładowania razy dwa. Aby skorzystać, powinniście wysłać niewykorzystany 14-cyfrowy kod z doładowania za 10 zł pod numer 860, a dostaniecie bonus 10 zł na rozmowy, SMS-y do Orange oraz transfer danych. Analogicznie robicie z doładowaniem za 25 zł, tylko numer na jaki go wysyłacie zmienia się na 870. Bonus z „25”, również jest na rozmowy, SMS-y do Orange i transfer. Szczegóły tutaj.


Odpowiedzialny biznes

Dzień Bezpiecznego Internetu

Monika Kulik Monika Kulik
06 lutego 2012
Dzień Bezpiecznego Internetu

Bezpieczeństwo dziecka – znajduje się wysoko w hierarchii wartości rodziców. Ale dziś pojęcie „bezpieczny” odnosić się powinno nie tylko do przestrzeni realnej, ale także do świata wirtualnego. Tymczasem, co trzeci rodzic nigdy nie tłumaczył dziecku, jakie są zasady bezpiecznego surfowania w sieci i nie potrafi pomóc mu w przypadku trudności ze znalezieniem czegoś w Internecie, a prawie połowa nigdy nie dała wskazówki dziecku co zrobić, gdy coś je przestraszy czy zaniepokoi w sieci. Aż 58 proc. dzieci nie pamiętało, żeby kiedykolwiek korzystali z Internetu wspólnie z rodzicami. Te dane mówią same za siebie.

Dlatego też hasło przewodnie tegorocznych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu – „Wspólnie odkrywamy cyfrowy świat! Bezpiecznie” – zwraca uwagę, że Internet powinien i może być elementem łączącym pokolenia. Jeśli nie wiecie, jak rozmawiać z dzieckiem o zasadach bezpieczeństwa w sicei - możecie skorzystać z naszego poradnika dla rodziców www.bezpiecznemediatp.pl albo ze specjalnych lekcji on-line.

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest już w ponad 70 państwach. W Polsce DBI od 2005 roku organizowany jest przez Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) oraz Fundacja Dzieci Niczyje (FDN). Głównym partnerem DBI 2012 jest Fundacja Orange, a patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Minister Edukacji Narodowej Krystyna Szumilas.


Rozrywka

Pogromcy liMitów

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
06 lutego 2012
Pogromcy liMitów

Myślicie, że serce bije z ograniczoną szybkością? Że da się zjeść tylko 5 rozumów w mgnieniu oka? Serce i Rozum postanowili obalić te mity. Wcieli się w dwóch znanych prezenterów Discovery i zabrali się razem z fanami do ostatecznego obalenia tych mitów.

Jeszcze dziś wystartujemy ze wspólną akcją z Discovery na naszym fanpage'u. Prezentujemy popularny program, jako niestandardowe pokazanie oferty pakietów telewizyjnych TP. Dodatkowo dajemy naszym fanom kilka gadżetów do wygrania, kubki i maskotki od TP i koszulki od Discovery.

Zagrajcie z nami!

Scroll to Top