Oferta

Dwa światy i dwie okazje

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 czerwca 2024
Dwa światy i dwie okazje

Tylko dziś, w niedzielnej okazji, mamy dla Was dwa smartfony z kompletnie różnych bajek: Xiaomi Redmi 13C 5G i Samsung Galaxy Z Fold5 5G. Łączy je to, że mają mocno obniżoną cenę.

Zacznijmy od telefonu, który przeczy tezie, że smartfony 5G są cenowo niedostępne. Teraz Xiaomi Redmi 13C 5G, w ofercie bez abonamentu, możecie kupić taniej o 150 zł taniej. Jego niedzielna cena to 649 zł, kwotę możecie rozłożyć na 36 rat miesięcznych po 18,03 zł. Warto się pośpieszyć, bo oferta jest limitowana - do wyczerpania zapasów.

Druga propozycja jest zdecydowanie dla koneserów. Wyjątkowy Samsung Galaxy Z Fold5 5G możecie mieć w ofercie bez abonamentu za 8 599 zł, co oznacza obniżkę aż o 1 812 zł. Jeśli weźmiecie go na 36 rat miesięcznych każda wyniesie 238,86 zł.

Przy okazji przypominam, że to nie jedyne smartfonowe okazje. W ostatnich dniach w atrakcyjnych cenach znajdziecie u nas m.in. Xiaomi Redmi Note 13, Xiaomi 13 5G z eSIM oraz wybrane modele serii Samsung Galaxy S24 5G. Zachęcam również do spojrzenia na smartwatche Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm eSIM, Samsung Galaxy Watch6 40mm eSIM oraz telewizory 50” i 55” Samsung Crystal UHD 4K CU7192.


Oferta

Więcej GB i nowe opcje usług w Orange na kartę

Kasia Barys Kasia Barys
20 czerwca 2024
Więcej GB i nowe opcje usług w Orange na kartę

W Orange na kartę mamy dla Was kilka zmian. Dostaniecie więcej GB, będą darmowe MMS-y tam, gdzie ich wcześniej nie było oraz nowe doładowania.

Pierwsza zmiana dotyczy usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Opcja 39 zł zmienia się w 40 zł, ale zyskujecie 10 GB więcej w pakiecie. Teraz to aż 50 GB co miesiąc. Druga zmiana to pojawienie się dwóch opcji, których wcześniej nie było: 45 zł i 50 zł, które oferują odpowiednio 75  i 100 GB. Nowe warianty 40 zł, 45 zł i 50 zł działają w sieci 5G. Pozostałe opcje usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” pozostają bez zmian.

Nowe doładowania i więcej gigabajtów

Zmiany dotyczą także doładowań. Zwiększamy bonus GB za doładowania 35 zł. Zamiast 17,5 GB teraz otrzymacie 20 GB na 35 dni. Pojawi się też możliwość doładowania online za 45 zł. Po jego użyciu środki zamienią się automatycznie na usługę bez limitu + 75 GB. Jeśli korzystacie z Orange Free na kartę, to do doładowania za 45 zł otrzymacie dodatkowy bonus 30 GB na 45 dni (standardowe 20 GB + 10 GB za kanał online).  

Nielimitowane MMS-y i bonus 100 GB

Usługa „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji odnawialnej zostaje zamieniona automatycznie na usługę bez limitu z MMS-ami. Zachowacie zgromadzone GB, a cena odnowień zostaje taka sama - 7 zł lub 25 zł w zależności od wariantu, z którego aktualnie korzystacie. Dodatkowo otrzymacie jednorazowy pakiet darmowych 100 GB. Znika natomiast bonus + 1 GB do każdego kolejnego odnowienia. Pilnujcie też regularnych odnowień za 25 zł - jeśli zabraknie środków na odnowienie i usługa się wyłączy, nie będzie już możliwości jej włączenia w tej cenie.

info również na stronie

Tutaj regulaminy: 5400GB Internet za darmo Rozmowy SMS GB cykl Rozmowy SMS MMS GB cykl Rozmowy SMS MMS GB jedno

Komentarze


Sieć

„Gdzie jest technik” – zarządzaj montażem i naprawą

Kinga Gora Kinga Gora
20 czerwca 2024
„Gdzie jest technik” – zarządzaj montażem i naprawą

Spodziewasz się wizyty technika Orange w domu? Mam dobrą wiadomość. Od niedawna mamy usługę "Gdzie jest technik". Dzięki niej można swobodnie zarządzać wizytą fachowca - przełożyć ją na inny termin, anulować czy śledzić status instalacji i naprawy. A jeśli nawet teraz nie oczekujesz technika, to przecież każdego z nas w końcu może to spotkać.

Korzystanie z "Gdzie jest technik" jest banalnie proste. Wystarczy zalogować się na naszej stronie, skorzystać z aplikacji "Mój Orange" lub po prostu kliknąć w wysłany SMS-em link, a panel zarządzania już się przed nami otwiera. Poza wspomnianą zmianą terminu wizyty technika, zobaczymy wiele innych opcji. Wśród nich śledzenie na żywo trasy dojazdu fachowca czy informacja o ewentualnym spóźnieniu. Po instalacji czy naprawie w "Gdzie jest technik" dostępna jest także ankieta, w której ocenić można, czy wszystko działa prawidłowo. Prosto i przyjemnie.

Więcej szczegółów w filmie, zapraszam do obejrzenia.

Scroll to Top