Odpowiedzialny biznes

Dziękuję za spotkanie

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
20 czerwca 2011
Dziękuję za spotkanie

Koledzy, dziękuję za nasze drugie spotkanie blogowe. Jak dla mnie, było super. Po dotychczasowych komentarzach widzę, że Wam również się podobało. Cieszę się, że prócz warsztatów była okazja poszaleć na Orange Warsaw Festival. Zresztą, co będę opowiadał. Wszystko można zobaczyć na filmie, który możecie już zobaczyć na blogu Orange/TP. Tradycyjnie, dłuższą wersję wyślę Wam na DVD, jak tylko uporamy się z montażem.


Odpowiedzialny biznes

Blogowe spotkanie

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
20 czerwca 2011
Blogowe spotkanie

To był bardzo energetyczny weekend. Dla mnie pod znakiem Orange Warsaw Festival i przede wszystkim spotkania z Wami - naszymi czytelnikami i rzeczowymi krytykami, ale mam nadzieję, że też fanami naszych blogów :o) Tym razem reprezentowało Was 17 facetów, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i zjawili się w ostatni piątek w Warszawie.

No i się zadziało. Humor dopisywał Wam już na dworcu. W siedzibie TP rozmawialiśmy o nowinkach w smartfonach i tabletach, o zmianach w obsłudze klienta i szybkim internecie. Dzięki za ożywioną dyskusję. Była też niespodzianka, odwiedzili nas Maciej Witucki, prezes Grupy TP i Piotr Muszyński, wiceprezes ds. operacyjnych. Panowie dzięki za wizytę, nasi goście to docenili.

A potem był czas Orange Warsaw Festival. Zabawa w Orange Circle była świetna a koncerty jeszcze lepsze, ale o tym więcej już niedługo. Napiszcie jak Wy ocenianie drugą wizytę u nas i czy bez problemów wróciliście do domów. Dzięki za spotkanie, fajnie było poznać Was w realu. A dla tych, którzy nie mogli być z nami mamy relację.


Oferta

Szalony weekend w e-sklepie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 czerwca 2011
Szalony weekend w e-sklepie

Tych, co lubią polować na przeceny i akurat potrzebują telefon lub tablet zapraszam w weekend do naszego e-sklepu inne.na www.orange.pl Za złotówkę dostaniecie trzy niezłe telefony i tablet przy konkretnej umowie. Chodzi o: Nokię E52 - abonament za 59,90 zł na 24 miesiące (normalna cena salonowa 249 zł); Samsunga Galaxy Mini - abonament za 39,90 zł na 24 miesiące (149 zł), Nokię C6 00 - abonament za 59,90 zł na 24 miesiące (299 zł) i Samsunga Galaxy Tab w abonamencie za 159 zł na 36 miesięcy. Zdecydowanie tańszy tablet możecie kupić też w drugiej opcji tj. za 99 zł - przy abonamencie za 99 zł na 36 miesięcy. Jeśli akcja wypali pomysł będziemy kontynuowali. A swoją drogą to niech żałują wszyscy, którzy wczoraj nie byli na Orange Warsaw Festival. Pełny stadion i świetne koncerty. Skunk Anansie dla mnie rewelacja! Dziś wieczorem drugi dzień wspólnej zabawy!

Scroll to Top