Odpowiedzialny biznes

Dziękujemy Olisadebe

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
04 stycznia 2013
Dziękujemy Olisadebe

Emmanuel Olisadebe (34 lata), bohater eliminacji mundialu w Korei i Japonii zakończył właśnie karierę. Kiedyś nie tylko pupil Jerzego Engela, ale również pierwszy czarnoskóry bohater bialoczerwonych dał nam awans po 16 latach przerwy i zlikwidował "klątwę Bońka". W tych eliminacjach strzelił aż osiem bramek i mogliśmy cieszyć się pół roku z tego co dokażemy w dalekiej Azji (według kibiców łatwa grupa: Korea Południowa, USA, Portugalia). Na mistrzostwach było już niestety gorzej.

Olisadebe to nie tylko bohater białoczerwonych, ale również Czarnych Koszul, dając Polonii Warszawa w 2000 roku upragnione pierwsze od półwiecza mistrzostwo kraju. Dla tych, którzy tak długo czekali dodatkowy smaczek, to fakt, że Polonia zdobyła ten tytuł pokonując na Łazienkowskiej Legię 3:0. Bez Olego na tytuł czekano by jednak na Konwiktorskiej znacznie dłużej.

Po paru latach występów w kadrze i Panathinaikosie Ateny było z Olisadebe coraz gorzej. Od 2006 roku mimo krótkiej przygody w angielskim Portsmouth FC zaczął się zjazd w dół. Z kadry wypadł już dawno na dobre, zaliczał starty klubowe w Grecji, na Cyprze, w Chinach i zakończył karierę w Grecji. Dla tych, którzy oglądali jednak eliminacje do MŚ w Koreii i Japonii zawsze zostanie bohaterem "Czarneckim". A jego bramki wyglądały właśnie tak.


Oferta

Do lutego świąteczne doładowania

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
04 stycznia 2013
Do lutego świąteczne doładowania

Wczoraj pisałem, że przedłużyliśmy promocję starterową do końca stycznia, a dziś dodam, że zdecydowanie dłużej potrwa także świąteczna promocja doładowań. Prezenty za każde doładowanie nie zmieniają się i możecie je przygarnąć do 10 lutego. Aby skorzystać z promocji wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PREZENT pod numer 815.

9677f0c42ac0a0ed5b180719f4ef5b84c06


Odpowiedzialny biznes

Pomarańczowy wysyp radości

Czytelnicy Bloga Czytelnicy Bloga
03 stycznia 2013
Pomarańczowy wysyp radości

Fundacja Orange w ostatnich dniach tego roku bardzo aktywnie działała na terenie Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach. 15 grudnia wolontariusze Fundacji stworzyli magiczny Bajkowy Kącik. Mnie osobiście efekt pracy bardzo pozytywnie zaskoczył – w ciągu kilku godzin szary, smutny pokój zabaw dla dzieci odmieniliśmy w kolorowe, przyjemne miejsce. Fundacja Orange zakupiła również do Bajkowego Kącika nowe mebelki oraz wiele zabawek i gier. W tym wpisie bardzo chciałbym podziękować Pani Halinie Jarosz, która koordynowała cały ten projekt. Pani Halinko jest Pani naprawdę super i cieszę się ze w trakcie tych prac poznałem tak wielu fajnych ludzi. Efekt naszej pracy wygląda następująco:

6638a36e10762350d846812c90c161760d2 bd65573216cbb97c60ce5f47e50452dddb1 dd41a9fb43049a9445d3f4df80a8f5f9142

Kolejnym etapem była akcja „Zostań Mikołajem”, w której to pracownicy Orange (i nie tylko ;)- wcielają się w postać św. Mikołaja i obdarowują małych pacjentów prezentami. W tym roku również miałem przyjemność zostać Mikołajem. Dzieciaki były naprawdę bardzo szczęśliwe. Chciałbym bardzo podziękować Arkadiuszowi Wesołowskiemu, z którym to już od dwóch lat współpracuję w ramach tej akcji. Arku tak trzymaj. Korzystając z okazji chciałbym podziękować po raz ponowny Monice Kulik za pomoc w organizacji Mikołajek.

 

Scroll to Top