Oferta

Dziel i sprzedaj na papierze

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
21 marca 2013
Dziel i sprzedaj na papierze

Dziennikarze raz na jakiś czas mają skłonność by wracać do tematu dzielenia nas na część hurtową i detaliczną. Dziś Dziennik Gazeta Prawna poszedł trochę dalej i nie tylko chce dzielić, ale od razu sprzedać sieć stacjonarną Orange Polska. Podobno może kosztować nawet 10 mld zł. Całkiem spora suma. Prawdą jest, że szukamy różnych możliwości zmniejszenia kosztów lub dzielenia się nimi z innymi operatorami, czego najlepszym przykładem jest NetWorks! na rynku mobilnym. Prawdą jest też, że zgodne z naszą strategią, badamy i analizujemy wiele rozwiązań, mogących przynieść firmie korzyści w trudniejszych czasach. Niestety dalej muszę już rozczarować, bo nie szykujemy się do sprzedaży sieci stacjonarnej, ani nie wybieramy doradcy do przeprowadzenia tej transakcji. Ale i tak dzień zaczął się ciekawie :-)

e3db7fe48c862027eae9c343a68007db79e


Rozrywka

„Dwóch napastników na Ukrainę”

Krzysztof Smajek Krzysztof Smajek
21 marca 2013
„Dwóch napastników na Ukrainę”

Ze zgrupowania kadry docierają do nas różne informacje, ale wciąż nie wiemy, w jakim składzie Polacy rozpoczną spotkanie z Ukrainą. Wszystko wskazuje na to, że bluzę z numerem jeden otrzyma jednak Artur Boruc, który znajduje się ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji.

Dużą niewiadomą jest natomiast obsada środka defensywy - pewniakiem do gry jest Kamil Glik, ale Waldemar Fornalik będzie miał spory problem z wyborem drugiego stopera. Zagadkę stanowi także obsada pozycji nr 10 - selekcjoner w tym przypadku będzie wybierał między Obraniakiem a Majewskim.

Tomasz Iwan na swoim wideoblogu zastanawia się nad składem biało-czerwonych, a także mówi o taktyce na piątkowy mecz. Były reprezentant Polski uważa, że z Ukrainą musimy zagrać ofensywnie i sugeruje, że Waldemar Fornalik powinien wystawić dwóch napastników.


Oferta

Więcej HD w telewizji Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
21 marca 2013
Więcej HD w telewizji Orange

Dzisiaj nasz telewizyjny partner nc+ zdradził swoje plany i jeszcze silniej pójdzie w HD. Oznacza to korzystne zmiany także w naszej ofercie telewizyjnej, ponieważ współpracujemy ze sobą blisko i na wyłączność. Przypomnę, że nasi klienci, prócz oferty Orange mogą dokupić pakiety „n”, a za chwilę nc+. Sprzedaż telewizji idzie coraz lepiej, dlatego będziemy ją rozwijać. Mamy ponad 700 tys. klientów TV i walczymy dalej. Nowa oferta naszego partnera ma ruszyć na dniach, natomiast my planujemy start na początku kwietnia. Będziemy mieć więcej kanałów HD i pakiety naszego partnera. Zwiększymy też konwergencję, bo zaoferujemy nc+ nie tylko, jako tzw. stand alone i w FunPack`u, ale także w połączeniu z innymi ofertami, czyli w duchu Orange Open. Na razie to wszystko, co mogę zdradzić, ale wiosna zapowiada się naprawdę ciekawie.

6eca607f04821d323e45b1d843413ea10bf

Scroll to Top